dap :lol: tot ce vreisi echipe... alegem ce vrem??
dap :lol: tot ce vreisi echipe... alegem ce vrem??
Chiar, echipe nationale sau de club?
alex_filip2003 6-2 ionutz83
Punct.
andrey_gogo 2-1 ianculescustefan (am ratat in prostie 4 bare 19-3 raportul suturilor) da ce sa-i faci ...... macar am castigat ![]()
alex_filip2003 3-1 mihai1411... asta inseamna k mai tre sa castig 1 meci k sa ajung in semifinale, nu??
costy_a1 - ionutz83 7-4
Care mai sunteti in grupa cu mine, contactati-ma pe mess la id: ianculescustefan ca sa jucam restul meciurilor.
pai uita-te si tu..doh
marinescu_dani2005-ianculescustefan=3-2
costy_a1 - ady_adinho 3-0
Pai ce u nu poti sa ne contactezi?ai fi si vreun veteran in campionat la Steaua. :lol:Care mai sunteti in grupa cu mine, contactati-ma pe mess la id: ianculescustefan ca sa jucam restul meciurilor.
@ianculescu: poti sa te uiti si singur cu cine ai, sa pui oamenii in lista iar apoi sa iti joci meciurile..
andrei_marius06 2-3 andrey_gogo
ce noroc pe mine am dat gol in minutul 89 :roll: bv Andrei :lol: m-o egalat de la 2 zero si tot am tremurat :lol: :lol: :lol: Glumeam
andrey_gogo-andrei_marius06=3-2 ce noroc ai avut in ulmee secunde ai dat gol!
oricum frumos meci
Ce zicetzi sa facem tur-retur grupele ?? sa jucam mai mult ??
alex_filip2003 4-3 costy_a1... meci frumos, am condus cu 4-0 dar tot am ajuns sa tremur spre final... cat despre retur, nu incepe campionatul oficial??
da banuiesc ca acum sunt calificat in semifinale, nu?? :lol:
costy_a1 - mihai1411 6-2
Retur
GRUPA 1
andrey_gogo--andrei_marius06 3-0
andrey_gogo--marinescu_dani2005 2-1
andrey_gogo--ianculescustefan 5-2
andrey_gogo--danutz12345
andrei_marius06--marinescu_dani2005 0-1
andrei_marius06--ianculescustefan 2-1
andrei_marius06-- danutz12345
marinescu_dani2005--ianculescustefan
marinescu_dani2005--danutz12345
danutz12345--ianculescustefan
GRUPA 2
mihai1411--alex_filip2003 4-5
mihai1411--i0nutz83 0-1
mihai1411--ady_adinho 2-3
mihai1411--costy_a1 4-2
alex_filip2003--i0nutz83
alex_filip2003--ady_adinho 3-4
alex_filip2003--costy_a1
i0nutz83--ady_adinho
i0nutz83--costy_a1
costy_a1--ady_adinho
***cand postatzi scorurile sa zicetzi si care e din tur si care din retur
dak nu ati jucat turu ![]()
andrei_marius06-marinescu_dani2005=1-0(tur)
andrei_marius06-marinescu_dani2005=1-0,cu ceva noroc :lol:
andrey_gogo-andrei_marius06=3-0.am iesit din joc
iar ai avut norco andri !am avut 2 bari si apoi u mi-ai dat gol
marinescu_dani2005-andrei_marius06=1-0(retur)
marinescu_dani2005-andrey_gogo=2-2