FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Amicale

«13456728»
Prodigy_andrey13.07.2006 13:20
si echipe... alegem ce vrem??
dap :lol: tot ce vrei ;) luatzi k ii moca :lol:
i0nutz8313.07.2006 13:20

Chiar, echipe nationale sau de club?

johnny0613.07.2006 13:49

alex_filip2003 6-2 ionutz83

Punct.

Prodigy_andrey13.07.2006 14:13

andrey_gogo 2-1 ianculescustefan (am ratat in prostie 4 bare 19-3 raportul suturilor) da ce sa-i faci ...... macar am castigat ;)

johnny0613.07.2006 14:32

alex_filip2003 3-1 mihai1411... asta inseamna k mai tre sa castig 1 meci k sa ajung in semifinale, nu??

i0nutz8313.07.2006 14:54
i0nutz83 - mihai1411 2-1.
costy_a13.07.2006 15:48

costy_a1 - ionutz83 7-4

StefanIanculescu13.07.2006 17:03

Care mai sunteti in grupa cu mine, contactati-ma pe mess la id: ianculescustefan ca sa jucam restul meciurilor.

mihai141113.07.2006 17:59

pai uita-te si tu..doh

Dani200513.07.2006 18:52

marinescu_dani2005-ianculescustefan=3-2

costy_a13.07.2006 21:20

costy_a1 - ady_adinho 3-0

ultras_andrei_i14.07.2006 08:23
Care mai sunteti in grupa cu mine, contactati-ma pe mess la id: ianculescustefan ca sa jucam restul meciurilor.
Pai ce u nu poti sa ne contactezi?ai fi si vreun veteran in campionat la Steaua. :lol:
i0nutz8314.07.2006 08:47

@ianculescu: poti sa te uiti si singur cu cine ai, sa pui oamenii in lista iar apoi sa iti joci meciurile..

Prodigy_andrey14.07.2006 08:53

andrei_marius06 2-3 andrey_gogo ;) ce noroc pe mine am dat gol in minutul 89 :roll: bv Andrei :lol: m-o egalat de la 2 zero si tot am tremurat :lol: :lol: :lol: Glumeam

ultras_andrei_i14.07.2006 08:53

andrey_gogo-andrei_marius06=3-2 ce noroc ai avut in ulmee secunde ai dat gol! :( oricum frumos meci

Prodigy_andrey14.07.2006 12:14

Ce zicetzi sa facem tur-retur grupele ?? sa jucam mai mult ??

johnny0614.07.2006 13:02

alex_filip2003 4-3 costy_a1... meci frumos, am condus cu 4-0 dar tot am ajuns sa tremur spre final... cat despre retur, nu incepe campionatul oficial??

johnny0614.07.2006 13:04

da banuiesc ca acum sunt calificat in semifinale, nu?? :lol:

costy_a14.07.2006 13:40

costy_a1 - mihai1411 6-2

Prodigy_andrey14.07.2006 14:00

Retur

 

GRUPA 1

 

andrey_gogo--andrei_marius06 3-0

andrey_gogo--marinescu_dani2005 2-1

andrey_gogo--ianculescustefan 5-2

andrey_gogo--danutz12345

andrei_marius06--marinescu_dani2005 0-1

andrei_marius06--ianculescustefan 2-1

andrei_marius06-- danutz12345

marinescu_dani2005--ianculescustefan

marinescu_dani2005--danutz12345

danutz12345--ianculescustefan

 

GRUPA 2

 

mihai1411--alex_filip2003 4-5

mihai1411--i0nutz83 0-1

mihai1411--ady_adinho 2-3

mihai1411--costy_a1 4-2

alex_filip2003--i0nutz83

alex_filip2003--ady_adinho 3-4

alex_filip2003--costy_a1

i0nutz83--ady_adinho

i0nutz83--costy_a1

costy_a1--ady_adinho

***cand postatzi scorurile sa zicetzi si care e din tur si care din retur ;) dak nu ati jucat turu ;)

Dani200514.07.2006 14:20

andrei_marius06-marinescu_dani2005=1-0(tur)

ultras_andrei_i14.07.2006 14:22

andrei_marius06-marinescu_dani2005=1-0,cu ceva noroc :lol:

ultras_andrei_i14.07.2006 14:34

andrey_gogo-andrei_marius06=3-0.am iesit din joc :( iar ai avut norco andri !am avut 2 bari si apoi u mi-ai dat gol

Dani200514.07.2006 15:46

marinescu_dani2005-andrei_marius06=1-0(retur)

Dani200514.07.2006 16:14

marinescu_dani2005-andrey_gogo=2-2

«13456728»