FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Amicale

«1234528»
mihai141103.07.2006 13:15
bai Mihaita handicapatule...c cratima am mancat bai tembelule...io n-am vrut sa te bag in seama dar vad ca nu te mai opresti cu insultele...debil mintal c esti 8O   ... :D

 

se scrie CE nu c ,Eu nu io,analfabetule

 

nu ma opresc in fata unei marmote ca tine

hurricane_msg03.07.2006 13:36

zi ma c cratima am mancat? :D ... sau te-ai prins ca ai gresit ?:))

hurricane_msg03.07.2006 13:38

huricane_msg - costy_a1 = 2 - 0

gogo...ti-am mai zis...e HURRICANE_MSG ;)

Prodigy_andrey03.07.2006 14:09
huricane_msg - costy_a1 = 2 - 0

gogo...ti-am mai zis...e HURRICANE_MSG ;)

oops ok ;) sorry greseala mea :D
Prodigy_andrey04.07.2006 10:20

andrey_gogo 2-1 mihai1411 .....Recunosc k am avut noroc :D

PoWeR04.07.2006 10:56

power_steaua_6 - costy_a1 = 5-3

Dani200504.07.2006 14:44

marinescu_dani2005-mihai1411=0-0

Dani200504.07.2006 15:35

marinescu_dani2005-hurricane_msg=1-2

Andrey vezi ca hurricane nu s-a retras!!!

costy_a04.07.2006 18:27

costy_a1 - mihai1411 2-2

Prodigy_andrey04.07.2006 19:34
marinescu_dani2005-hurricane_msg=1-2

Andrey vezi ca hurricane nu s-a retras!!!

Mah yo nu stiu ionutz asa o zis da las k mai vedem ok ?? ;)
PoWeR04.07.2006 20:09

mihai1411 - power_steaua_6 = 4-4 ... ah, :-<

Prodigy_andrey04.07.2006 20:44

marinescu_dani 1-6 andrey_gogo :) e de bine ;)

i0nutz8305.07.2006 07:04

A fost o confuzie provocata de asemanarea numelor.. Nu hurricane a spus ca se retrage, ci heruand20 ;)

 

Locul ramas liber in A va fi luat de ionescusrn.

PoWeR05.07.2006 16:45

andrey_gogo - power_steaua_6 = 1-4

Prodigy_andrey05.07.2006 16:48
andrey_gogo - power_steaua_6 = 1-4
N-am jucat nik meciu asta :( gg power lui i-au intrat toate :) bafta
PoWeR05.07.2006 17:07

power_steaua_6 - marinescu_dani2005 = 4-5 ... super meci

Dani200505.07.2006 21:35

marinescu_dani2005-costy_a1=2-0

costy_a1-marinescu_dani2005=1-2

Prodigy_andrey05.07.2006 22:00

andrey_gogo 6-3 costy_a1 N-am prea meritat da noah :D gg costy

hurricane_msg06.07.2006 18:42

power_steaua_6 - huricane_msg = 4 - 4 :o

hurricane_msg06.07.2006 18:42

power_steaua_6 - huricane_msg = 5 - 6 ... asta e returul :D

PoWeR06.07.2006 20:15

echilibrate meciuri, poate hurricane a fost mai bun, dar asta este ... eu merg maine la mare si stau ceva timp, dar paote mai intru de pe acolo pe net sa aflu ceva noutati

El_nin0_T0rr3s06.07.2006 20:26

power eu plec duminica...poate ne intalnim pe acolo...;)...eu ma duc la Costinesti...dak mergi acolo o sa ne ducem la o bere si dak vrei iesim seara dupa niste aventuri asa...:D:D...

PoWeR06.07.2006 20:35

pai eu merg in mamaia :-> da poate cine stie :-"

i0nutz8306.07.2006 22:18

kamaciuki, nu bagi tu un fifa p-acolo ?;)

 

PS: sa nu beti toata berea, ajung si eu pe la sfarsitul lunii..

El_nin0_T0rr3s07.07.2006 06:57

daca au baietii p'acolo vreo sala klumea si au fifa e logic k o sa ma bag ...:)..tie iti mia pastram dar dekt aia proasta....vezi k Stella si Becksu' se duc pana vii tu..:D:D:D...mai ramai cu timisoreana..;))

«1234528»