bai Mihaita handicapatule...c cratima am mancat bai tembelule...io n-am vrut sa te bag in seama dar vad ca nu te mai opresti cu insultele...debil mintal c esti 8O ...![]()
se scrie CE nu c ,Eu nu io,analfabetule
nu ma opresc in fata unei marmote ca tine
bai Mihaita handicapatule...c cratima am mancat bai tembelule...io n-am vrut sa te bag in seama dar vad ca nu te mai opresti cu insultele...debil mintal c esti 8O ...![]()
se scrie CE nu c ,Eu nu io,analfabetule
nu ma opresc in fata unei marmote ca tine
zi ma c cratima am mancat?
... sau te-ai prins ca ai gresit ?![]()
huricane_msg - costy_a1 = 2 - 0
gogo...ti-am mai zis...e HURRICANE_MSG ![]()
oops okhuricane_msg - costy_a1 = 2 - 0gogo...ti-am mai zis...e HURRICANE_MSG
andrey_gogo 2-1 mihai1411 .....Recunosc k am avut noroc ![]()
power_steaua_6 - costy_a1 = 5-3
marinescu_dani2005-mihai1411=0-0
marinescu_dani2005-hurricane_msg=1-2
Andrey vezi ca hurricane nu s-a retras!!!
costy_a1 - mihai1411 2-2
Mah yo nu stiu ionutz asa o zis da las k mai vedem ok ??marinescu_dani2005-hurricane_msg=1-2Andrey vezi ca hurricane nu s-a retras!!!
mihai1411 - power_steaua_6 = 4-4 ... ah, :-<
marinescu_dani 1-6 andrey_gogo
e de bine ![]()
A fost o confuzie provocata de asemanarea numelor.. Nu hurricane a spus ca se retrage, ci heruand20 ![]()
Locul ramas liber in A va fi luat de ionescusrn.
andrey_gogo - power_steaua_6 = 1-4
N-am jucat nik meciu astaandrey_gogo - power_steaua_6 = 1-4
power_steaua_6 - marinescu_dani2005 = 4-5 ... super meci
marinescu_dani2005-costy_a1=2-0
costy_a1-marinescu_dani2005=1-2
andrey_gogo 6-3 costy_a1 N-am prea meritat da noah
gg costy
power_steaua_6 - huricane_msg = 4 - 4 :o
power_steaua_6 - huricane_msg = 5 - 6 ... asta e returul ![]()
echilibrate meciuri, poate hurricane a fost mai bun, dar asta este ... eu merg maine la mare si stau ceva timp, dar paote mai intru de pe acolo pe net sa aflu ceva noutati
power eu plec duminica...poate ne intalnim pe acolo...
...eu ma duc la Costinesti...dak mergi acolo o sa ne ducem la o bere si dak vrei iesim seara dupa niste aventuri asa...
:D...
pai eu merg in mamaia :-> da poate cine stie :-"
kamaciuki, nu bagi tu un fifa p-acolo ?![]()
PS: sa nu beti toata berea, ajung si eu pe la sfarsitul lunii..
daca au baietii p'acolo vreo sala klumea si au fifa e logic k o sa ma bag ...
..tie iti mia pastram dar dekt aia proasta....vezi k Stella si Becksu' se duc pana vii tu..
:D:D...mai ramai cu timisoreana..
)