PE GUMA MEA(POATE NO SA MA BANEZE HORSE23 PENTRU ASTA)TOTI rapidisti DIN CLASA MEA + DINAMOVISTI SAU ALIAT IMPOTRIVA CELOR DIN CLASA CARE SUNT STELISTI
PE GUMA MEA(POATE NO SA MA BANEZE HORSE23 PENTRU ASTA)TOTI rapidisti DIN CLASA MEA + DINAMOVISTI SAU ALIAT IMPOTRIVA CELOR DIN CLASA CARE SUNT STELISTI
winner----calm, fara emotii ![]()
reformuleaza-ti gandul ca induci lumea in eroare. cine cu cine contra cui s-a aliat?
:twisted:
winner----calm, fara emotii![]()
reformuleaza-ti gandul ca induci lumea in eroare. cine cu cine contra cui s-a aliat?
:twisted:
deci in clasa mea.rapidisti + dinamovisti sau aliat impotriva stelistilor din clasa Inteles si tare ma tem sa nu candeasca toti rapidisti si dinamovisti ca ei ca iese rau
si ce poate iesi rau din asta
ca atunci sigur o sa-si scoata ochii intre ei iar noua nu o sa ne ramana decat sa ne pisssham in stanga si-n dreapta
frati stelisti uitati ce zice despre noi un fan rapidist puteti verifica pe www.fcrapid.ro
sharky_
Suporter
Data inscrierii: 11/10/2004
Mesaje: 43
Trimis: Vin 03 17, 2006 4:16 pm Titlul subiectului:
--------------------------------------------------------------------------------
Fratilor tare mie frica ca or sa ne scoata aurolaci...sa mor io...o as fie tare aiurea...acu baietii tre sa isi dea viata pe teren...asta e cea mai puternica echipa pe care o intalnim.
_________________
by Sharky
CE CREDETI DESPRE ACEST RAPIDIST VA ROG SA VA SPUNETI PARERILE
Meme a declarat in direct la Fanatik,ca doreste sa trimita o cerere la UEFA prin care doreste sa evite orice sanctiune de la organizatia Europeana,ei sa aprobe ca nici in dubla mansa Steaua sa nu aiba suporteri in Giulesti..iar Rapidu pe Lia Manoliu :!:
frati stelisti uitati ce zice despre noi un fan rapidist puteti verifica pe www.fcrapid.rosharky_
Suporter
Data inscrierii: 11/10/2004
Mesaje: 43
Trimis: Vin 03 17, 2006 4:16 pm Titlul subiectului:
--------------------------------------------------------------------------------
Fratilor tare mie frica k or sa ne scoata aurolaci...sa mor io...o as fie tare aiurea...acu baietii tre sa isi dea viata pe teren...asta e cea mai puternica echipa pe care o intalnim.
_________________
by Sharky
CE CREDETI DESPRE ACEST RAPIDIST VA ROG SA VA SPUNETI PARERILE
lasa-l ma dreaqului vrei sa stam acuma si sa facem comentarii literare la tot ce zic acei care nu-s nici avion nici liliac da zboara... :roll:
In primul rand nici nu scrie corect ca sa putem sa comentam ce zice..."o sa ne bata aurolaci" ![]()
eu ma intreb cum o sa fie treaba cu biletele la meciu din giulesti...!cate bilete o sa se dea....
Sa vedem daca o sa avem suporteri in Giulesti... :?
in afara discutiei, e haios ca si pe forumul nostru si pe al vostru, cei care incita la bataie sunt niste pustani (auzi, s-au aliat "colegii de clasa". lol). pe cine calci in picioare, bai pustiulica? (winner, adica)
tot in afara discutiei, stimate domn crematory, aveti un limbaj mizer. ai intrat ca nesimtitu pe forum la noi si ai injurat si acum te dai fata mare. poate asa se vede cine pe unde e de vina.
nu in ultimul rand, mi-ar placea foarte mult sa se intalneascaa sefii celor doua galerii si sa cada de acord asupra unor limite de conduita (si stiu ca discutii de genul asta au mai avut loc in trecut).
cat despre propunerea lui Meme Stoica, ca cele doua runde sa se joace fara suporterii adversi (respectiv fara stelisti in giulesti si fara rapidisti pe lia manoliu) mi se pare... uhm... ridicola.
in fine, eu unul nu mai comentez aici, speram mai multa maturitate.
sa invinga cel mai bun si succes mai departe, oricare ar fi invingatorul.
JOS RASISMUL
in afara discutiei, e haios ca si pe forumul nostru si pe al vostru, cei care incita la bataie sunt niste pustani (auzi, s-au aliat "colegii de clasa". lol). pe cine calci in picioare, bai pustiulica? (winner, adica)
tot in afara discutiei, stimate domn crematory, aveti un limbaj mizer. ai intrat ca nesimtitu pe forum la noi si ai injurat si acum te dai fata mare. poate asa se vede cine pe unde e de vina.
nu in ultimul rand, mi-ar placea foarte mult sa se intalneascaa sefii celor doua galerii si sa cada de acord asupra unor limite de conduita (si stiu ca discutii de genul asta au mai avut loc in trecut).
cat despre propunerea lui Meme Stoica, ca cele doua runde sa se joace fara suporterii adversi (respectiv fara stelisti in giulesti si fara rapidisti pe lia manoliu) mi se pare... uhm... ridicola.
in fine, eu unul nu mai comentez aici, speram mai multa maturitate.
sa invinga cel mai bun si succes mai departe, oricare ar fi invingatorul.
acolo la voi pe forum am vorbit "pe limba voastra".nu m-am putut abtine sa nu va raspund la mizeriile care le aberati acolo. la ura eu raspund tot cu ura asa ca shut up!!
iar daca ai citi mai atent ce-am scris mai devreme ai vedea ca din contra am fost unul din aceia care erau contra violentelor la aceste doua meciuri. o mai spun o data: europa e europa..acolo nu suntem numai noi. campionatul e altceva
Meme a declarat in direct la Fanatik,ca doreste sa trimita o cerere la UEFA prin care doreste sa evite orice sanctiune de la organizatia Europeana,ei sa aprobe ca nici in dubla mansa Steaua sa nu aiba suporteri in Giulesti..iar Rapidu pe Lia Manoliu :!:
Daca se va lua aceasta decizie cei care vor avea de suferit sunt suporterii, pe moment, dar s-ar evita niste incidente grave... Este imposibil sa nu apara altercatii... IMPOSIBIL fratilor...
Sunt pentru decizia lui MM, altfel riscam excluderea din Cupa UEFA cu ambele echipe si jocuri cu tribune goale de o sa ne plictisim de sticla televizorului de la anul... Suntem luati in vizor si noi, Steaua, deja suntem recidivisti... Pericol mare ne paste fratilor... UEFA asta asteapta...
cu rapidu stati linistiti.la astia in UEFA le tremura chilotii pe ei.deja ai ia cu ameteala cind se uita unde au ajuns in europa.in schimb Steaua joaca in europa ca la ea acasa...asa ca..lasati viermii complexati sa viseze.
oricum acesta e anul Stelei.ati uitat? ![]()
F
cum a spus si Sorin777 la alt topic cred ca ar trebui micsorata suprafata de joc pe Lia Manoliu,adusa la dimensiunile celei din Ghencea.
In Ghencea cand arunca Ogararu de la margine dadea pana in mijlocul careului,pe Lia Manoliu nu.
oare conducerea citeste postarile noastre?poate avem si noi idei care pot fi de folos.
scuzati ok..nu am putut sa intru.. :lol:
da mai ziceti ceva ca ma plictisesc..va rog frumos
Nu mai posta aiurea. Moderatorii
ar fi super nasol.....dak am fi jucat in Ghencea ar fi fost marfa pt k rapidu sigur pierdea cu 2,3-0...dar pe lia manoliu degeaba vin iar 55.000 de suporteri k nu se compara cu Ghencea
oricum..vom lua Cupa UEFA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@fanat|k:
E frumos, e corect ce spui, dar lucrurile vor degenera. Si nu doar la nivelul pustanilor. E inevitabil. Sa ne amintim ce s-a intamplat la Inter - Milan in CL. Asta e , fiecare va supravietui cum va putea 8O
Intrebarea e alta: cum e cu numarul de bilete pentru oaspeti? E 10% din capacitate? Asta inseamna ca stelistii sa aiba 2.000, iar rrapidistii 5.000 in retur :evil:
lasa frate...dak vom juca bine ne vom califica...
sa vedem ...suntem o echipa mai buna...sper sa nu avem ghinion..oricum 90% cred k ne vom califica ![]()
SUSPENDATI-NE URAM rapidistii!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:evil: Bai crize...n-am chef sa suspende Steaua 2 ani din orice competitie europeana din cauza unor dementzi si frustrati,in loc sa sustineti echipa,sa faceti spectacol,atmosfera de cupa europeana noi tot ne lamentam ce o sa scandam pe stadion,ca ce o sa fie...Ce pana mea aveti cu Rapid sunteti cumva suporteri rapidisti sau dinamovisti infiltrati :evil:
Tu nu esti stelist sa zici,asa ceva de Steaua,sa o suspende...tu esti m...
Dupa primul tur al optimilor toata lumea lauda crrapiduletzul. Steaua s-a "chinuit" cu echipa care a batut-o pe Chelsea. OK. Pana aici treaca-mearga. Dar dupa retur desi Steaua a linsat echipa care a batut Chelsea, pe cand crrapiduletzul a luat-o si sus si jos, si cam peste tot pe unde apuca , in presa citeam despre "performanta" "euro"crapiduletz de a nu pierde cu 4-1. Dragii mei ziaristi, totul s-a intors impotriva voastra: veti fi obligati sa vb numai despre Steaua. Si inca ceva : poate Steaua s-a chinuit dar nu a fost nici macar o secunda UMILITA!!!!
on-topic: Baietii nostri se vor califica. pentru ca pentru prima data nu vor avea nici un fel de complex de inferioritate in fata adversarului.
Forza
Imi pare tare cususta tragerea asta la sorti. Si macar puteau sa foloseasca o ata de croitorie, nu sfori de-alea marinaresti. In fine, pana la urma, banii "vorbeste", mama lor de mafioti :evil:
Cat despre meci... pacat ca performanta rapidului de anul asta (btw, felicitari) va fi intrerupta tocmai de Stelari. Condoleante anticipate :roll:
Ca si multi altii, sper sa nu castige (cel putin nu prin furt) Dinamo campionatul urmator, a.i. sa profite de grupele U.C.L. fara sa miste un deget. Cred ca mi-as iesi din minti.
Nu sunt de acord. Iar vedem peste tot comploturi , si scenari. daca vroia UEFA , ne facea cu arbitri, care pana acum au fost super corecti. mai grav este ca unele oficialitati din fotbalul nostru vorbesc in gura mare despre o manareala a UEFA , poate aud astia si ne fac in semifinala. ar fi pacat pentru ca sunt sigure ca o echipa romaneasca va fi in finala