Tu chiar crezi ca noi iubim Steaua pentru performanta din 86???multi dintre noi nici nu eram capabili se mergem pe doua picioare pe vremea aia.Iubirea pentru Steaua nu se poate explica,ea vine din inima,ne curge prin sange...dar u nu ai cum sa ne intelegi,daca reuseai acest lucru...erai stelist...
