In primul rand doresc sa felicit echipa Steaua si toti suporterii stelisti pentru superba victorie obtinuta la Sevilla ( un oras care se pare ca aduce noroc fotbalului romanesc ).
Din pacate nu am reusit sa vad meciul, fiindca transmisiile TVRi pe internet ale meciurilor internationale sunt "bannate" de politica TVR, insa am auzit prin vecini ca Steaua a jucat extraordinar ( astept cu nerabdare sa downloadez meciul de pe site-ul vostru ).
Aceasta victorie, ca si cea a Rapidului dealtfel, ma bucura fantastic. Nu credeam ca am sa reusesc vreodata sa traiesc sa vad un meci in sferturile de finala ale unei cupe Europene intre doua echipe romaesti.
Felicitari si multa bafta in continuare!!!
PS: Daca doriti sa discutam despre echipa nationala a Romaniei cat si despre multe alte subiecte interesante pentru romanii de pretutindeni, va invit sa vizitati si bineinteles, daca va place ce vedeti, sa deveniti membrii in forumul meu ( Clubul Tricolorilor ), la adresa http://cybdogy.2.forumer.com . In viitorul apropiat, forumul va fi legat de un site care se va referi la aceeasi tematica ca si forumul.
Cu deosebita stima,
Cybdog ( Steaua ), CyberDog ( Dinamo ) si actualmente RedBandit ( Clubul Tricolorilor )