FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Rapid - STEAUA 1-1

«1202122232425»
redandblue30.03.2006 16:05
noul imn al rapidului :  

 

" sunteti peste tot acasaaa.....prin gunoaie si gradini......nui echipa mai jegoasa....si mai proasta k Rapid..."

 

parerea mea....e perfect pt ei :lol:

cit de misto e imnul....si chiar li se potriveste

DTP-Ludacris30.03.2006 16:08
La-ti auzit pe Copos ? spune ca vor castiga sigur cu 2-0 mai ales ca nu joaca Carlos , Teapa d-nu Copos , Carlos joaca si Steaua va castiga cu 3-1 , pa aviarii

 

Copos o crede k joaca cu cateii de e asa optimist... dar nici pe aia nu i bate..face egal...:))) :lol:

Ionutdal30.03.2006 16:14

Ma intreb acum oare ce o face borcica ? cred ca este in coma , el si toti cateii , cand deschid TV numai Steaua si aviarii , inmormantare la catelusi , sa nu mai vada sau sa auda Steaua va bate rau astazi , timpul asta trece asa greu . FOOOOOORRRZZZZZZZZAAAAAAAA SSSSSSSSTTTTTTTTTTTEEEEEEEEEEEEAAAAAAAAAAAAAAAUUUUUUUUAAAAAAAAAAAAAAAA.

DTP-Ludacris30.03.2006 16:17

au avut o grupa de cacao.....si au ramas acasa..ce dreaq !!!!!! lasa k imi pare bine pt ei..dak sunt prosti.......Borcea cred k isi roade unghiile acum... :lol:

winner_00730.03.2006 16:18

anti-ciori forever!!!!!!!!!! domane n-am venit pe stadion pentru binele echipei!!!cred ca daka eram acolo ne suspendau din cupe 30 de ani

winner_00730.03.2006 16:21

pana la urma joaca Carlos?

Ionutdal30.03.2006 16:31
pana la urma joaca Carlos?

 

In urma cu o ora, Carlos a facut un scurt antrenament in Ghencea. Surse din anturajul echipei noastre spun ca piciorul portughezului a rezistat, astfel ca sunt 99% sanse ca el sa apere.

Altfel, 1000 de suporteri ros-albastri sunt deja pe stadion. Acestia au intrat lejer, fara incidente, galeria rapidista fiind blocata de jandarmi in afara arenei.sursa gsp

Ionutdal30.03.2006 16:31
pana la urma joaca Carlos?

 

In urma cu o ora, Carlos a facut un scurt antrenament in Ghencea. Surse din anturajul echipei noastre spun ca piciorul portughezului a rezistat, astfel ca sunt 99% sanse ca el sa apere.

Altfel, 1000 de suporteri ros-albastri sunt deja pe stadion. Acestia au intrat lejer, fara incidente, galeria rapidista fiind blocata de jandarmi in afara arenei.sursa gsp

Ionutdal30.03.2006 16:32
pana la urma joaca Carlos?

 

In urma cu o ora, Carlos a facut un scurt antrenament in Ghencea. Surse din anturajul echipei noastre spun ca piciorul portughezului a rezistat, astfel ca sunt 99% sanse ca el sa apere.

Altfel, 1000 de suporteri ros-albastri sunt deja pe stadion. Acestia au intrat lejer, fara incidente, galeria rapidista fiind blocata de jandarmi in afara arenei.sursa gsp

winner_00730.03.2006 16:40
pana la urma joaca Carlos?

 

In urma cu o ora, Carlos a facut un scurt antrenament in Ghencea. Surse din anturajul echipei noastre spun ca piciorul portughezului a rezistat, astfel ca sunt 99% sanse ca el sa apere.

Altfel, 1000 de suporteri ros-albastri sunt deja pe stadion. Acestia au intrat lejer, fara incidente, galeria rapidista fiind blocata de jandarmi in afara arenei.sursa gsp

 

dc ai scris de 3 ori?

crematory30.03.2006 16:55

pentru cei din germania---meciul e transmis de dsf. Pentru cei ce vor sa vada meciul pe internet-- Downloadati programul Tvants. AM auzit ca e transmis pe dubai TV sau dubai sports ceva de genu ista. Bafta!

 

 

FORZA Steaua

alex ripper30.03.2006 16:58

joaca si Carlos si Goian...asta da veste buna.

flo220330.03.2006 16:58

joaca si Carlos si Goian! sursa :tvr1

in atac Dica si Cristea !!

HAI Steaua!!!!

d3str0y3r30.03.2006 17:17

Conform gsp, Iacob in atac :)

Echipele de start

Steaua: Carlos - OGĂRARU, Goian, RĂDOI, P. Marin - OPRIŢA, Paraschiv, RĂDOI, NICOLIŢĂ - DICĂ Iacob

 

Rapid: Coman - M. Constantin, MAFTEI, I. RADA - I. Stancu, E. DICĂ, R. STANCI, BĂDOI - BUGA, D. NICULAE - V. Moldovan[/img]

Ionutdal30.03.2006 17:22
Conform gsp, Iacob in atac :)

Echipele de start  

Steaua: Carlos - OGĂRARU, Goian, RĂDOI, P. Marin - OPRIŢA, Paraschiv, RĂDOI, NICOLIŢĂ - DICĂ Iacob

 

Rapid: Coman - M. Constantin, MAFTEI, I. RADA - I. Stancu, E. DICĂ, R. STANCI, BĂDOI - BUGA, D. NICULAE - V. Moldovan[/img]

 

De unde ai luat-o pe asta cu Iacob ? nu cred ca joaca , daca joaca Iacob nu mai se termina 1-3 , se termina 1-4

alex ripper30.03.2006 17:23

gata ca incepe meciul...toata lumea care nu e pe stadion sa se duca in fata televizorului....Forza Steaua!!!

d3str0y3r30.03.2006 17:24

astea sunt formatiile date pe gsp. Am facut un printscreen, dar nu pot sa pun poza[/img]

roleX30.03.2006 17:34

hey boys !!!! ........ tin pumnii Stelei ca in aceasta seara sa invinga FORZA Steaua !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pn' la moarte . haideti fratilor pa EI !!!

flo220330.03.2006 17:49

Goooooooooooooooooooooooooooooooooooooollllllllll

toblerone30.03.2006 17:51

GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLL

d3str0y3r30.03.2006 18:36

1-0 la pauza. sintem in grafic :lol:

flo220330.03.2006 18:37

pauza,stam bine dar se putea si mai bine!!!!!

hai baieti!

fiara730.03.2006 18:38

pisha-m-as pe echipa lor de kkt. ce ieftin au scapat gunoierii pana acum. le mai dam unu dupa pauza

alex ripper30.03.2006 18:39

exceptionala prima repiza,un oprita de nerecunoscut,Dica la fel,face pressing si aleara dupa mingii,un mijloc exact si o aparare perfecta. un meci EXCEPTIONAL pana acum. Sper ca si a doua repriza sa fie la fel,poate chiar mai buna.

Ionutdal30.03.2006 18:45

gOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL steeeeeeeeeeeeeeeeaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAuuuuuuuuuuuAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

A

«1202122232425»