Pacat de golul primit in mod stupid.
"A fost o greseala colectiva" zice Radoi.
Si foarte mult noroc de partea gazdelor,zic eu.
Asa cum a fost si la golul doi al nostru,din pacate anulat.
Uite asa au ajuns ei pana aici.
Cu antijoc si cu mult,foarte mult noroc.
E drept ca impotriva noastra au jucat.
Nu-mi era teama pana acum de Rapid,dar acum imi e.
Are prea mult bulan.
Norocul Rapidului s-o termina el o data.
Da Doamne sa se termine pe "Lia" si sa le mearga tot meciul cu noi,asa cum ne-a mers noua la faza aia tratata neglijent de Ghionea si sfarsita cu ghinionul lui Carlos si apoi al lui Ogararu.
Sper in calificare.
Ne e la indemana.
Ah,daca am fi jucat in Ghencea !