FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Rapid - STEAUA 1-1

«12122232425»
manuela30.03.2006 18:54

fuckkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk !!!kktttttttt ce ratati sunt!!!ce prost e Ghionea

alex4steaua30.03.2006 18:55

CE GRESEALA Ghionea ......... hai cu 1-3 !

steaua8830.03.2006 18:56

ce Ghionea???!! ce a facut Carlos?? nu se poate!!!!

 

mai Carlos, nu ne fa de kko!!!!

alex4steaua30.03.2006 18:57

de nu era greseala lu Ghionea nu era a lu Carlos

manuela30.03.2006 18:59

da` si Carlos...ii scapa mingea din mana.....da` oricum Forza STEAUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUAAAAAAAAAAAAAA

alex4steaua30.03.2006 19:02

da aia o fo ghinion ... insa imi pare rau c-o fo anulat golu lu oprita ...

flo220330.03.2006 19:06

facem pasul innapoi?cam devreme!

alex4steaua30.03.2006 19:08

Se pare ca ... la cum i Olaroiu ... ar trebui sa jucam mai ofensiv acum ca am luat gol ... ca si cu Betis chiar de era 0-1 0-2 tot ofensivi am fost ...

fanatica9030.03.2006 19:16

Haide Steaua!!! Nu ne dezamagii!!! :evil:

fanatica9030.03.2006 19:20

c nenorocit e arbitru' asta :x

alex4steaua30.03.2006 19:23

Ce ma enerveaza Olaroiu asta ... jucam cu 1 atacant cand pe vremea asta ar tre sa aveam 3 in atac ... mama masii ...

alex ripper30.03.2006 19:24

din pacate,fata de prima repiza,i-a bagat cu fundu in poarta...din nou. :(

alex4steaua30.03.2006 19:26

De era Protasov antrenor ... pe vremea asta Steaua era pe primu loc si amu facea spectacol cu rapid ...

U_worshipme30.03.2006 19:34

Ma enerveaza comentatorii de la antena1 !!!Rusine lor.. :cry:

fanatica9030.03.2006 19:35

maaama c bn ca a ratat Buga :twisted:

feanfan30.03.2006 19:37

Hai everybody,

I understand game has finished 1-1 is a good result.

Can anybody give me a little update of the game in topic "English talk" 8)

_Answer_30.03.2006 19:41

Doamne Doamne... ghinion ca asta chiar k nu am vazut... sa o comita doi in aceeasi faza...of... oricum baietii merita tot respectul... si daca rapid castigase tot acasa in editia asta a cupei UEFA si azi a facut egal si a primit si gol... de ce sa nu vina saptamana viitoare si prima victorie pe Lia Manoliu... Forza Steaua !!!!!!!!!

alex ripper30.03.2006 19:45

trebuia sa fie 2-1...a fost gol perfect valabil la corner.asta e.cea mai mare greseala a arbitrilor.

Melku30.03.2006 19:45

Hai sa fim putin toleranti si sa admitem faptul ca 1-1 ne avantajeaza chiar daca toti credeam si speram ca scorul o sa fie mult mai favorabil noua...poate daca nu rata Dica 4 ocazii destul de clare...incredibil Ghionea...ce greseala...PRIMA de ceva meciuri si Carlos...fara cuvinte...a scapat "sapunul" in poarta ca un amator...eu sunt sigur ca o sa ne calificam, FORZZZA Steaua!!!

FANATIK RED-BLUE30.03.2006 19:46

Pacat, mare pacat, partida asta a fost la mana noastra, insa e bine si asa. Dezlantuim pe "Lia Manoliu" furia ros-albastra si ii vom manca cu fulgi cu tot pe rapidistii.

Bogdan4Steaua30.03.2006 19:46

S-a terminat 1-1. Rezultat care teoretic ne avantajeaza. Daca nu erau cele doua gafe in lant nu revenea Rapid in joc. :)

Florin200430.03.2006 19:49

Mana lui Olaroiu s-a vazut la pauza din pacate...Lucescu baga atacanti si Olaroiu il scote pe Cristea ca sa-l bage pe Lovin...no comment. Scorul e echitabil tinand cont ca fiecare echipa a dominat cate o repriza. Cred ca pentru noi era mai bine sa nu avem pauza sa nu-i sfatuieasca nimic marele nostru antrenor ofensiv. Oare cand o sa inteleaga ca Steaua nu e nici una din echipele pe care le-a antrenat el pana acum ? Daca eram mai curajosi sunt sigur ca am fi castigat...greseala din apararea noastra a venit pentru ca le-am permis rapidistilot sa se apropie de poarta noastra mult mai mult. Asta este. Avem prima sansa dar va trebui sa suferim pentru calificare. Apropo cred ca o sa jucam cu Basel care conduce deja cu 2-0 la pauza pe Boro.

 

FORZA Steaua !

fanatica9030.03.2006 19:49

frumos meciu'...era si mai frumos daca castigam :?

iancu dragosh30.03.2006 19:52

O sansa enorma ratata

 

Nu-l voi ierta niciodata pe Olaroiu dca nu ne calificam in semifinala. Asta nu pentru ca pierdem in fata rapidului ci pentru ca nu te intalnesti cu o asemenea sansa de doua ori in viata. meciul putea fi transat inca din prima repriza insa antrenorul nostru nu a avut destul curaj. Am beneficiat de foarte multe culoare si sa fim corecti, am intalnit in aceasta seara o echipa mai slaba decat noi care nu trebuia sa ne scape din mana.

 

In final o intrebare. Daca Olaroiu nu crede in el si in echipa lui cum se asteapta ca restul lumii sa ii acorde incredere?

d3str0y3r30.03.2006 19:54

1-1, rezultat foarte bun in deplasare, atunci de ce sunt suparat?!?

«12122232425»