Mike,e adevarat ca nu suntem Barca.Dar a fost un an in care am fost mai mult decat ea.Si poate vor mai fi.Parerea mea de Stelist e ca in acest moment Steaua e un pic mai valoroasa decat Rapid si sper ca acest lucru sa se dovedeasca prima data joia ce vine.Apoi inca de doua ori pe "Lia".Asa ne-a fost sortit,noi sa fim stele iar voi un tren rapid.
Imi aduc aminte de cateva vorbe spuse de bietul Mincea la microfon inaintea unui meci Rapid - Dinamo in Giulesti : "Lasati-i stimati spectatori sa ne faca ciori.Niciodata cainii nu vor urca atat de sus ca ciorile."
Asa si eu acum : niciodata Rapidul nu va fi atat de sus ca Steaua.