Hai sa va zic si eu o faza tare apropo de tipul cu chatul site-ului rapidist:In seara in care a jucat Rapid cu Petrolul in Cupa Romaniei eram in crangasi la prietena mea, cand ies pe geam sa imi afum plamanii. Ghici ce? In cartierul asa numitilor suporteri rapidisti, rasuna nu tare, FOARTE TARE, imnul echipei Steaua.Am ramas marcat, nu imi venea sa cred ce aud!! Inca odata se dovedeste care este cea mai iubita echipa din tara.
Pronostic: x in giulesti
1 pe national
Hai sa-ti zic si eu o faza tare , Scooter - Maria nu e imnul Stelei si poate oamenii asculta melodia , te-ai gandit la asta ?
