poate ca 00Olaroiu ar trebui sa le bage caseta meciul de handbal dintre Steaua si Vardar Skopje. In repriza a doua a fost un time-out memorabil. Stanga le-a zis jucatorilor ca pot intoarce soarta calificarii si apoi Mazilu(cred...) ia bagat in priza...emotionant moment... nu cred ca exista o mai buna metoda de motivare...sincer, eu asta le-as pune jucatorilor inainte de meci...Hai Steaua!!!

