FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Betis Sevilla - STEAUA 0 - 3

«12319»
SteauaToronto12.03.2006 22:48

Urmatorul meci va fi in compania echipei Betis Sevilla, meci contand pentru returul Cupei UEFA, optimi...

 

Meciul se va desfasura 16 Martie 2006 ora 22:30 si va transmis de TVR 1 si TVR International...

Motanu D12.03.2006 22:48

Crezi ca are rost sa vorbim despre un meci dinainte pierdut ?!

Ayrton12.03.2006 22:49

Cu Olaroiu, poate doar la penaltiuri sa ne calificam! Asta in cel mai bun caz!

I.N.Money12.03.2006 22:49

Doar cu un mare noroc putem sa ne calificam,la cum jucam nu avem sanse...sper ca Betis sa nu joace cu titularii...

sorinSTEAUA12.03.2006 22:56

dupa meciul din seara asta cu argesul am ramas fara cuvinte dar cred intr-o calificare joi

FORZA Steaua

winner_00712.03.2006 23:23

schimbati subiectul noi ne chinuim cu argesul si avem pretenti de Betis :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

alex ripper12.03.2006 23:24

am incredere in Oli ca poate sa faca 0-0 la meciul asta...la fle in tot returul. :lol:

winner_00712.03.2006 23:26

baieti a inceput recursul etapei vreau sa vad ce mai zive acum ola-roiu

sorin_77712.03.2006 23:48

Betis a remizat in seara asta cu Malaga 1-1... daca Olaroiu ar putea face asta si-ar pastra amaratul ala de titlu de antrenor defensiv... dar ma indoiesc...

 

pierdem cu 2-0... aceeasi soarta ca si cu Villareal de anul trecut.

strezahuzum13.03.2006 00:50

Imi pare rau sa o spun, dar dak nu se intampla vreo minune pana joi nu avem nici o sansa. O sa ne bagam probabil cu fundul in poarta lasandu-l pe Iacob undeva in fata sa se agite degeaba in speranta prosteasca "poate pica totusi ceva". Si fiindca nu suntem echipa italiana sa jucam constant 90 de minute, cineva va gresi in mod inevitabil, vom lua 1 gol si cam asta va fi tot. Fiindca Oli nu va indrazni sa riste, Doamne fereste, poate mai luam vreun gol.

 

Sorry, dar asta e realitatea. Avem sanse MINIME.

Bogdan4Steaua13.03.2006 01:25

Daca am face abstractie de rezultatele din ultimul timp si mai ales de jocul echipei, ar trebui sa fim optimisti. Cei de la Betis au facut egal cu Malaga, se afla pe locul 18(direct retrogradabil), cu 26 de puncte, la 4 puncte de ultimul loc. Etapa urmatoare vor juca impotriva celor de la Real Madrid pe Bernabeu si de acum inainte, acestia trebuie sa lupte orbeste pentru fiecare punct.

Florin200413.03.2006 04:22

Mai bine era invers. Sa fii jucat si Betis bine dar si Steaua atunci mai speram asa insa....nu stiu eu doar in jucatori mai am incredere intr-o revenire de orgoliu, poate ii antreneaza Radoi din teren si joaca cum i-a invatat Protasov chiar daca isi aroga apoi laudele Olaroiu.

1986steaua13.03.2006 07:21

Oli UIMESTE-NE SI CASTIGA :evil: :roll:

Alex_suporter_steaua13.03.2006 09:35

ca un adevarat stelist, cred pana in ultima clipa in sansa Stelei si sper intr-o calificare in sferturi. Stelist pana la moarte si dincolo de ea!!! FORZA Steaua!!!

dief0013.03.2006 10:17

Steaua va merge mai departe...insa aceasta echipa mai ales cu acest antrenor se va opri joi.

 

Dumnezeu sa binecuvinteze clubul de fotbal Steaua si sa ne dea in viitor clipe memorabile, fiindca in prezent nu cred ca va trebui sa mai avem sperante

 

:( :cry:

winner_00713.03.2006 11:37
Daca am face abstractie de rezultatele din ultimul timp si mai ales de jocul echipei, ar trebui sa fim optimisti. Cei de la Betis au facut egal cu Malaga, se afla pe locul 18(direct retrogradabil), cu 26 de puncte, la 4 puncte de ultimul loc. Etapa urmatoare vor juca impotriva celor de la Real Madrid pe Bernabeu si de acum inainte, acestia trebuie sa lupte orbeste pentru fiecare punct.

 

o chestie vroiam sa zic :nu am luat bataie de la rosenborg care era pe ultimul loc in campionatul norvegian?(avand pe banca pe Protasov care era la inceput).Ce sante crezi ca avem cu una care joaca prost in campionat dar tocmai deaia joca bine in Cupa UEFA ca doar acolo mai are sante si plus il avem atrenor pe Olaroiu :cry: :cry:

Oto13.03.2006 11:42

Indraznesc un pronostic: Steaua va rata calificarea in turul superior al UEFA si Olaroiu isi va da demisia. Sau, daca nu, dupa primul meci pierdut / egal acasa va fi demis.

sorin_77713.03.2006 11:46
Oli UIMESTE-NE SI CASTIGA  :evil:  :roll:

 

cred ca s-ar uimii pe el daca ar castiga mai degraba... :lol: ... E un incompetent acest om... si pe deasupra si inconstient. Eu de rusine nu ma urcam in avion... E ceea ce joaca Steaua, adica o varza: si cu Betis va fi la fel... Nu exista leac... Poate sa joace Betis cu echipa a III-a daca are asa ceva si intr-un sistem NOU 2-1-7 :lol: si sa isi dea un autogol cu ajutorul arbitrului ca altfel noi nu inscriem fratilor...

 

AVIZ pariorilor: Mizati pe X si dupa penaltiuri. Cred ca stie Oli o metoda noua sa termine un meci la penaltiuri indiferent cum dar EGAL SA FIE... 0-0 :lol:

sorin_77713.03.2006 11:58

Conform Prosport:

 

Antrenor Betis: "Trebuie sã ne calificãm în sferturile Cupei UEFA"

 

Lorenzo Serra Ferrer, antrenorul echipei Betis Sevilla, a declarat dupã remiza înregistratã în campionat în compania formației Malaga, scor 1-1, cã jucãtorii sãi trebuie sã treacã de FC Steaua în optimile Cupei UEFA și sã se califice în faza urmãtoare a competiției.

 

"Urmeazã o partidã importantã, cu Steaua, și trebuie sã ne calificãm în sferturi. Echipa mea suferã din cauza numeroaselor indisponibilitãți, survenite ca urmare a alternanței meciurilor din campionat și cupe europene, dar nu vom renunța la nimic", a spus tehnicianul spaniol.

 

Partida retur dintre Betis Sevilla și Steaua București, din optimile Cupe UEFA, se va disputa joi, de la ora 22.30, pe stadionul Ruiz de Lopera. La București, în prima manșã, scorul a fost 0-0.

 

Nici o sansa nu vom avea... Spaniolii vor sa spele o rusine, nu ca noi, sa o acundem sub pres.

I.N.Money13.03.2006 13:12
AVIZ pariorilor: Mizati pe X si dupa penaltiuri. Cred ca stie Oli o metoda noua sa termine un meci la penaltiuri indiferent cum dar EGAL SA FIE... 0-0  :lol:

 

Parca revad Coasta de Fildes-Camerun :lol:

1986steaua13.03.2006 14:39
Oli UIMESTE-NE SI CASTIGA  :evil:  :roll:

 

cred ca s-ar uimii pe el daca ar castiga mai degraba... :lol: ... E un incompetent acest om... si pe deasupra si inconstient. Eu de rusine nu ma urcam in avion... E ceea ce joaca Steaua, adica o varza: si cu Betis va fi la fel... Nu exista leac... Poate sa joace Betis cu echipa a III-a daca are asa ceva si intr-un sistem NOU 2-1-7 :lol: si sa isi dea un autogol cu ajutorul arbitrului ca altfel noi nu inscriem fratilor...

 

AVIZ pariorilor: Mizati pe X si dupa penaltiuri. Cred ca stie Oli o metoda noua sa termine un meci la penaltiuri indiferent cum dar EGAL SA FIE... 0-0 :lol:

 

Va fi 0-0 sau 1-1 daca nu ne bat astia.Am ajuns sa speram la egaluri norocoase

Sper(vreau)sa fiu uimit 8O

1986steaua13.03.2006 15:04
... E un incompetent acest om... si pe deasupra si inconstient. Eu de rusine nu ma urcam in avion... E ceea ce joaca Steaua, adica o varza: si cu Betis va fi la fel... Nu exista leac...

 

Si culmea este ca in afara de suporteri nimeni din conducere nu vede, sau nu vor sa vada

Oli UIMESTE-MA SI CASTIGA 8O :evil:

poli_forever13.03.2006 15:21
Nici o sansa nu vom avea... Spaniolii vor sa spele o rusine, nu ca noi, sa o acundem sub pres.

 

ASTA E VESNICA NOASTRA PROBLEMA MIORITICA:ascunsul sub pres cu masca ranjita ca am controla lucrurile;

totul poate fi inteles pe lumea asta.o greseala de numire a unui antrenor,recunoasterea unui joc slab,alegerea unei tactici gresite,o schimbare nefericitr aleasa,TOTUL cu o singura conditie:sa poti fi in stare sa recunosti ca ai facut ceva gresit sau maca sa fi capabil sa-ti dai seama ca ai gresit chiar daca nu o spui...cred ca managerii de la Steaua sunt in a doua situatie(cel putin Jiji) dar nu sunt in prima,in timp ce Olaroiu nu se afla nici macar in a doua postura;omul pluteste ....si mananca fotbal pe paine... :wink:

Virgil13.03.2006 15:34

Betis a dovedit ca este o echipa puternica.In ciuda a ceea ce credeam noi privind la clasamentul al carui lider e Barca.

Tot atat de puternici putem fi si noi daca prindem o zi buna si suturile prind spatiul portii.

E posibil orice in ordinea urmatoare : infrangere,egal,victorie.Eu merg pe un egal.De ce?Pentru ca se spune ca e specialitatea casei.

Un egal ne-ar duce fie in optimi,fie in prelungiri si eventuale lovituri de departajare.Ultima situatie ar fi deja loterie,dar sansele de a castiga sunt mari.

Pariati pe Oli ! Nu pierdeti nimic . Eventual veti castiga stima propriului vostru eu.

FORZA Steaua !

poli_forever13.03.2006 15:41
Betis a dovedit ca este o echipa puternica.In ciuda a ceea ce credeam noi privind la clasamentul al carui lider e Barca.

Tot atat de puternici putem fi si noi daca prindem o zi buna si suturile prind spatiul portii.

E posibil orice in ordinea urmatoare : infrangere' date='egal,victorie.Eu merg pe un egal.De ce?Pentru ca se spune ca e specialitatea casei.

Un egal ne-ar duce fie in optimi,fie in prelungiri si eventuale lovituri de departajare.Ultima situatie ar fi deja loterie,dar sansele de a castiga sunt mari.

Pariati pe Oli ! Nu pierdeti nimic . Eventual veti castiga stima propriului vostru eu.

[b']FORZA Steaua !

 

Virgil te intreb si eu ceva:tu crezi ca daca Steaua ar trece de Betis ,Olaroiu s-ar dovedi a fi implicit antrenorul de care echipa voastra are nevoie?

«12319»