FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Betis Sevilla - STEAUA 0 - 3

«1789101119»
Kristy_Cj16.03.2006 17:34

Eu am incredere in Oli si sunt sigur ca va face si el treaba buna.Cu Betis va fi foarte greu dar nu imposibil.Sa speram ca acum isi va arata valoarea in meciul asta.Atunci o sa-i vad pe toti cum fac ciocu mic :twisted:

sorin_77716.03.2006 17:37

Eu am recunoscut, daca Oli ne califica am facut ciocu mic, chiar am sa ii scandez numele la meciul urmator cu Nationalul... ma caiesc, imi cer iertare... Chiar vreau sa am aceasta ocazie...

Kristy_Cj16.03.2006 17:38

:twisted: O sa ai ocazia,stai linistit

Kristy_Cj16.03.2006 17:41

Nu trebuie sa te caiesti :D ...dar la sfarsitul cand o sa castige titlu sper ca sa-i cere-ti scuze

sorin_77716.03.2006 17:59

tare sigur(a) mai esti... pana una alta vedem daca ne da si sperante la titlu prin jocul prestat impotriva lui Betis peste 4 ore si jumatate...

bogdanutz716.03.2006 18:02
FORZA
Kristy_Cj16.03.2006 18:03

100% batem la sevilia si ne vedem in finala

Kristy_Cj16.03.2006 18:04

da tarziu e meciul la astia :roll:

Kristy_Cj16.03.2006 18:08

FORZA Steaua

 

Foloseste butonul EDIT daca mai ai ceva de adaugat. Evita reply-urile consecutive. Moderatorii

waste16.03.2006 18:15

Am un sentiment de neputinta, ca inaintea returului cu Villarreal :(

 

TOTUSI, Betis nu e villarreal. Steaua trebuie sa se califice! Steaua se va califica!

Ionutdal16.03.2006 18:16

Of nu mai incepe meciul asta odata ca innebunim ,

Kristy_Cj16.03.2006 18:21

:twisted: Ce sentiment de neputinta??? :?:

Ii spulberam...sunt pe ultimul loc...prea ne temem...eu n-am nici o emotie

forever_STEAUA16.03.2006 18:21

Deja am fumat un pachet de tigari in ultimele 5 ore. Si mai sunt 4 ore si apoi meciul. Cred ca imi mai trebuie vreo doua pachete. FORZA

Ionutdal16.03.2006 18:33

Am auzit la TV Sport ca Oli s-ar putea sa joace la 0-0 sper din toata inima ca jucatorii sa nu il asculte si sa marcam cel putin odata , si sa ne calificam .

Kristy_Cj16.03.2006 18:36

Nu putem juca la 0-0 8O ,cu scorul asta nu ne calificam...asta e scor de prelungiri...Scor de loseri...Batem fara nici o discutie

forever_STEAUA16.03.2006 18:39

@Kristy_Cj

 

Cu scorul asta de "loseri" am ajuns la prelungirile din '86....

Fi putin mai atent data viitoare.

:D

ulivius16.03.2006 18:41

FORZA

Si chiar daca nu ne calificam, oricum, multumim pentru parcursul f. bun din acest an. Am fost mai puternici decat anul trecut dar mult mai ghinionisti. La anul vom fi si mai puternici. Nu uitati: campionatul e principalul obiectiv.

Ionutdal16.03.2006 18:43

Trebuie sa ne calificam orice ar fi , jucatorii sa-si dea viata pe teren , campionatul il castigam sigur , dar trebuie sa castigam si Cupa UEFA ...

Kristy_Cj16.03.2006 18:44

Aceea a fost finala UCL.... :lol:

Nu se poate spune ca asta e o finala

forever_STEAUA16.03.2006 18:51

@Kristy_Cj

 

Oricum un 0-0 si sa castigam la penalty-uri e mai bine decat sa te chinui sa tragi de un 3-1 .... :wink:

Kristy_Cj16.03.2006 18:52
:D:D:D:D:D:D:D
Kristy_Cj16.03.2006 18:52

Sa speram ca nu va fi nevoie de penalty...eu inca nu l-am vazut pe Carlos cum apara si ma bazez sa inscriem FORZA Steaua

Ionutdal16.03.2006 18:53

Eu unul nu cred ca va fi 0-0 , cel putin 1 gol da Dica am incredere in baieti ... , pe ei, pe ei pe ei pe mama lor .

Kristy_Cj16.03.2006 19:03
RESPECT FOREVER [color:red]LA[color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color][/color]
waste16.03.2006 19:03
FORZA

Si chiar daca nu ne calificam, oricum, multumim pentru parcursul f. bun din acest an. Am fost mai puternici decat anul trecut dar mult mai ghinionisti. La anul vom fi si mai puternici. Nu uitati: campionatul e principalul obiectiv.

 

Hai sa nu incepem ca Oli-Poli cu ghinionul. Cupa UEFA mi se pare la fel de importanta. In Europa se vede valoarea. Ce-a facut Dinamo cu trofeele interne castigate?

«1789101119»