CONFERINTA DE PRESA PREMERGATOARE PARTIDEI:
DECLARATII : Iacob
16:07 Iacob: "Eu sper sa se califice (nr. Rapid), iar daca se califica ii felicit dupa meci"
16:03 Iacob: "Eu zic ca ii intereseaza ambele competitii, nu doar campionatul. Acasa ma simt in Ghencea. Nu se compara nici un stadion cu el"
16:04 Iacob: "Speram sa se califice si ei (nr. Rapid), sa mergem mai departe impreuna"
16:03 Iacob: "Trebuie sa ne mobilizam destul de bine"
16:02 Iacob: "Sunt doua meciuri total diferite din punctul meu de vedere. E greu sa poti spune in ziua de azi ca poti sa transezi o calificare intr-un singur meci. Sunt doua meciuri si trebuie sa le tratam cu seriozitate"
16:01 Iacob: "Avem un suport al publicului extraordinar. Nu cred ca o calificare se considera o dezamagire. Intr-adevar nu a fost un rezultat bun, insa ne-am calificat. Speram sa fim noi intr-o forma buna. Totul va depinde de noi"
SURSA ONLINESPORT
