Din cate cunosc eu pe Betis, cheia partidei va fi modul in care vom sti sa ne aparam pe flancul stang. Acolo Joaquin are un dribling bun, iar Nesu va fi supus unei presiuni extraordinare. Stiind ca Bostina nu exceleaza in defensiva, probabil ca Para va fi cel care va dubla la Nesu si Ghionea.
In alta ordine de idei, ca sa trecem de Betis este musai sa nu luam gol acasa. Daca vom face un joc tactic bun, acest lucru este posibil. Ma tem insa de reactia spectatorilor...
Forza Steaua!!!
