Si la tribuna a doua stau numai tzarani care sparg tot meciul seminte si te mai scuipa si in cap pe deasupra...
sper ca generalizezi tribuna 2 de pe lia manoliu,nu cea de pe Ghencea,care de multe ori se comporta ca o galerie,fara nici-o organizare prealabila.
si incetati cu insultele astea la adresa celor ce iubesc echipa asta.la meciurile importante ale Stelei mai vin si suporteri din provincie si pot lua termenii astia personal.cit despre cei care au strigat ,,rusine sa va fie'',nu sunt deloc de acord cu ei,dar cred ca fost o chestie de suparare pe moment.aduceti-va aminte de faza cu galeria noastra care a chemat o data la un meci(pierdut)jucatorii sa salute galeria si cind acestia au venit au fost primiti cu fluieraturi si chiar cu ,,rusine sa va fie''.ce ar trebui sa facem atunci?sa-i consideram pe toti tarani?oricum poate citeodata si jucatorii trebuie treziti cind e cazu,cum a fost la meciul cu zelesnick,cind la 0-2 jucatorii au auzit celebrul ,,rusine sa va fie'' si s-au trezit.binenteles ca nu a fost cazu in meciul cu heerenveen.