FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Betis Sevilla 0-0 :(

«1234519»
fco26.02.2006 10:02

se pare ca biletele cu Betis vor costa 100000-peluza/200000-tribuna2/300000-tribuna1

radusteaua26.02.2006 10:14

tu de unde sti preturile?

the_killer26.02.2006 10:40

ce as vrea sa vin la meci :!: dar nu pot :cry:

ultras200626.02.2006 11:04

aaaa

radoi8626.02.2006 11:58

S-ar putea sa aiba dreptate tinand cont ca este un meci din optimi! Dar daca MM mareste preturile biletelor s-ar putea sa se trezeasca 'doar' cu 30.000 de spectatori! Eu unul cred ca dupa meciul retur cu Herenveen, cel mai bine ar fi sa se puna aceleasi preturi la bilete, dar sa se impuna o limita de bilete cumparate de fiecare persoana!

radusteaua26.02.2006 12:10

unde gasesc fumigene ? stie cine va unde pot gasi ?

david_steaua200626.02.2006 12:41

cam mari preturile alea sincer, ca nu om fi toti milionari ce naiba?(mai ales daca vrea sa mearga si fratimiu...)

alkteck26.02.2006 14:44

am citit mai sus la posturile unor fani ai Stelei ca daca avem 3,4 goluri avantaj aici suntem calificati.oameni buni veniti cu picioarele pe pamant sa nu uitam ca Betis a batut Chelsea si a facut egal cu Liverpool eu zic ca daca le dam si 1-0,2-0 aici e perfect numai sa nu primim gol ,iar in spania sa jucam normal cum scorul ar fi 0-0 in tur nu cum a facut Olaroiu acum de le-a zis sa tina de scor si sa joace defensiv.Cea mai buna tactica de-a tine de scor este sa joci normal si sa ataci nu sa jucam respinsea...

bafta Steaua.... eu zic Steaua-Betis 1-0 ,Betis-Steaua 2-1 :wink:

rugutzu26.02.2006 14:44
... Eu unul cred ca dupa meciul retur cu Herenveen, cel mai bine ar fi sa se puna aceleasi preturi la bilete, dar sa se impuna o limita de bilete cumparate de fiecare persoana!

 

Din cate stiu a existat o astfel de limita, si anume nu s-au vandut mai mult de 10 bilete aceleiasi persoane. Totusi cred ca e destul de simplu sa obtii mai multe bilete.

Iar pretul biletelor pentru meciul cu Betis nu mi se pare mare. Sunt multi care si-au cumparat bilet pentru meciul trecut pentru ca era ieftin si s-au gandit sa mearga la "spectacol". Poate asa se vor mai filtra suporteri adevarati.

Recoba26.02.2006 18:28

Asa e m-am saturat , acum la meciul cu heerenveen am stat mai sus si mai cantam cu inca unu si 2 fete din fata mea isi dadeau coate :lol: Ce tipa astia , nau altceva de facut ???? :cry: :cry: imi venea sa ma arunc in gat ,dak nici la peluza numai poti sa canti , e clar. Am si vazut un specimen de om care a zis o vb de aur : Lasa si tu fularu ala nu il mai invarti atata k nu vad :cry: :cry: Deja e grava situatia degeaba avem 50 de mii dak jumate vin decat sa stea si sa admire meciu de la peluza decat k e ieftin biletul.

 

PS am si fost cu o prietena si a tipat si ea de nu mi venea sa cred :lol: :lol: iar altii stateau si mancau seminte .Gesturi :cry:

radoi8626.02.2006 18:55
 

Din cate stiu a existat o astfel de limita, si anume nu s-au vandut mai mult de 10 bilete aceleiasi persoane. Totusi cred ca e destul de simplu sa obtii mai multe bilete.

 

Iti zic sigur ca in fata mea au fost unii care luau cate 12-15 bilete si mai erau si o multime de puradei care dupa ce luau cate un teanc de bilete se asezau din nou la coada...

mykkky26.02.2006 19:24

Steaua - Betis Sevilla...DOAMNE AJUTA!!! Ai grija Oli ce tactica mai folosesti de data asta si sa ne faci sa ne simtim mandri nu ca joi.Bafta

Bogdan4Steaua26.02.2006 22:18

Betis a invins in aceasta seara cu 2-0 pe Real Sociedad. Am vazut meciul si scorul putea fi si mai mare in favoarea lui Betis.

fco27.02.2006 00:18
tu de unde sti preturile?
de la club
BandiT27.02.2006 08:32

bai fratilor!

care imi ia si mie neste bilete?

ca mi-e frica ca nu gasesc daca astept pana in ultima zi..

care e programul la casele de bilete?

si preturile oficiale?

sorin_77727.02.2006 09:53

Fratilor si cu preturile la bilete aceleasi cu cele de la meciul cu Heerenveen si tot nu vor venii mai mult de 35.000 de spectatori... Asa ca daca le mai si maresc s-ar putea sa nu fim nici 25.000 de mii, cati eram in Ghencea....

Mirel_Radoi27.02.2006 10:10

Aici trebuie sa fie in cea mai buna forma.Daca joaca in forma in care au jucat cu Herenven pierdem tot.Doamne fereste!!!

Alextds27.02.2006 10:26

Cu pretu la bilete mare asa va trebuie dc nu v-ati invatat de anul trecut ca 2 meciuri primavara in UEFA echivaleaza cu un ab pe sezon si nu ati luat abonament cand a trebuit.

Nr suporterilor va depinde si de evolutia in meciul de campionat dar oricum nu cred ca se pune problema sa fie sub 30000 de spectatori cu Betis.

dbd27.02.2006 10:53

eu zic exact invers : nu mai mult de 30.000

lumea este dezamagita dupa meciul cu heerenveen...

radoi8627.02.2006 11:17

Apropo de returul de la Sevilla! Stie cineva cum stam cu comunitatea de romani din zona? Nu de alta dar mi-ar placea in mod deosebit ca Betis sa simta si ea ceea ce a simtit Valencia pt prima data in istorie de la stelisti: SA FIE FLUIERATI PE PROPRIUL STADION!

bebeto27.02.2006 14:06

ce nu inteleg io este de ce exista diferenta de preturi intre tribuna 1 si 2 pe lia manoliu din moment ce nu exista nici-o diferenta intre ele.

KolloSal27.02.2006 20:19

Stie cineva daca Assuncao si Ricardo Oliveira vor juca in meciul tur sau sunt accidentati? Personal cred ca impreuna cu Joaquin ei fac tot jocul lui Betis si ne-ar fi mai usor fara ei. Nu mai este cazul sa reamintesc ca Assuncao este unul dintre cei mai buni executanti de lovituri libere din lume :(

waste27.02.2006 20:55

Oliveira nu joaca sigur, Assuncao se pare ca ar putea reintra contra Stelei.

Allleecx27.02.2006 22:13

Steaua 3-0 Betis

 

Just like that!

drops27.02.2006 22:34

or fi batut ei pe Chelsea...da conteaza kt de imp e Cupa UEFA pentru ei...si probabil ca no sa fie fooarte concentratzi pentru meciu cu Steaua...pentru ca probabil ei nu privesc Steaua ca o echipa periculoasa...asa cum au facut si stelistii cu herenveen :P ....

«1234519»