Cu Villareal am jucat mai bine?
Dubla cu Rosenborg a fost chiar asa stralucita?
Meciul cu Dinamo ( din Ghencea) l-am cashtigat de s-au rahat cainii pe ei?
Supercupa am luat-o fara drept de apel?
Cu Rapidul in giuleshti cplm am facut?
Fara suparare fratilor, dar pt cei ce urmeaza sa zica ca meciurile de mai sus au fost pure intamplari...au fost al dracului de multe intamplari -va zic eu ce a fost intamplare - Meciul cu Lens! Ca cu Shelbourne, Valerenga si Halmsatd si Foresta Falticeni scotea victoria...
Sa fim srioshi, Protasov facea echipa sa joace bine, dar nu si in meciurile care contau...a facut din Staua o echipa frumoasa si boema ( balcanica) , dar neprofesionista!
Dica a avut 3 ocazii in care a lovit mingea prost din situazii de gol, Radoi a tras in portar, nicolitza a ratat de 2 ori ocazii mari, si Paraschiv a dat cu pieptu in mige, ca sa nu mai zicem ca au jucat cel mai profesionist din toate echipele ce au venit la noi anul asta
SA FIM REALISHTI!