FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Galetusa adversarilor..

«1345678»
armanovici07.04.2006 19:14

steag_steaua_flacari.jpg

 

 

Uite ce fac dinamovistii in timp ce noi ne calificam intr-o semifinala de cupa europeana!~culmea este ca se si mandresc cu asemenea performante!

strezahuzum07.04.2006 19:45

Daca la atata lucru ii duce capul ... saracii de ei, intr-un fel imi e si mila. Frustrarea trebuie sa fi atins un nivel record in "groapa de gunoi".

Am intrat de vreo 2-3 ori la ei pe site, si, in afara faptului ca din 5 cuvinte, 2 sunt de fapt injuraturi la adresa noastra, inchipuiti-va ca ajunsesera sa tina cu Rapid inaintea returului :lol: :lol: :lol: !! Atat de disperati erau :lol: :lol:

bodanelu07.04.2006 21:38

Am stat si am analizat... javrele astea de pe situl lor sunt mai mult anti-Steaua decat dinamovisti! numai injuraturi, steaguri arse, caini dresati sa latre la cuvantul Steaua, suporteri ai rapidului in meciul cu noi etc etc etc...

Motanu D08.04.2006 05:37

Stati putin, cine zice ca aia sunt dinamovisti ?! Pai sunt o gramada de dinamovisti care se dezic clar de porcaria aia de site !

Aia sunt o adunatura de frustrati care, in afara ca nu stiu pe ce lume traiesc, nu stiu nici ce iubesc, ce urasc sau de ce naiba mai traiesc si nu s-au spanzurat dupa meciul ala cu OM.

Dar nu e timpul pierdut... sper ca si-au pregatit funiile pentru meciul de la Eindhoven ! :twisted: :twisted: :twisted:

bobby_ecko8308.04.2006 12:14

V-am mai zis si inainte!

Vreti pareri obiective? www.Dinamo-online.net

Pe Dinamo mania sunt mai mult fanatici si uneori abereaza!

Cel mai tare grup de suporteri dinamovisti! DOL!

I.N.Money08.04.2006 12:54

Romeo Stancu i-a atacat ieri pe rivalii din Ghencea.

 

"Mã deranjeazã cã ne-a eliminat Steaua, pentru cã rezultatul le-a oferit prilejul sã iasã în fațã cu tot felul de declarații. Gigi Becali a zis înaintea meciului cã a visat cã mulgea oile și ne bãtea cu 2-0. Nu a ieșit cum a zis el, înseamnã cã nu avea oi, ci capre!".

 

Mijlocașul central al Rapidului a comparat Steaua cu "o echipã micã, gen FC Argeș, care se apãrã supranumeric. Cu excepția primei reprize din Giulești, nu au jucat nimic".

 

www.gsp.ro

 

:lol: :lol: :lol: ce inseamna invidia...inca un jucator a carui minte este luminata cu lanterna ataca Steaua...

estephany08.04.2006 21:43
Romeo Stancu i-a atacat ieri pe rivalii din Ghencea.  

 

"Mã deranjeazã cã ne-a eliminat Steaua, pentru cã rezultatul le-a oferit prilejul sã iasã în fațã cu tot felul de declarații. Gigi Becali a zis înaintea meciului cã a visat cã mulgea oile și ne bãtea cu 2-0. Nu a ieșit cum a zis el, înseamnã cã nu avea oi, ci capre!".  

 

Mijlocașul central al Rapidului a comparat Steaua cu "o echipã micã, gen FC Argeș, care se apãrã supranumeric. Cu excepția primei reprize din Giulești, nu au jucat nimic".

 

www.gsp.ro

 

:lol:  :lol:  :lol: ce inseamna invidia...inca un jucator a carui minte este luminata cu lanterna ataca Steaua...

 

las ca nici Daniel niculaie nu s-a lasat mai prejos cu afirmatii de genul:arbitru a influentzat rezultatul ca nu ne-a dat 2 penaltiuri clare.

erau intr-adevar clare in mintea lui roasa de invidie si neputinta ca in meciul ala mai mult de 3 miscari n-a fost in stare sa faca,ca sa nu mai vorbim de prestatia lui din meciul tur.

Ionut_stelistu09.04.2006 08:23

normal ca sunt suparati...dar nu se face asa...cum a zis si I.M.Money...niste jucatori cu mintea luminata de lanterna ataca Steaua :lol: :lol: :lol:

antonika09.04.2006 09:24

ce minte??? astai intrebarea. jucatorii hai ca neau urat succes(unii, nu toti) dar suporterii niste jigodii de OAGHERI

razvan198309.04.2006 12:33
V-am mai zis si inainte!

Vreti pareri obiective? www.Dinamo-online.net

Pe Dinamo mania sunt mai mult fanatici si uneori abereaza!

Cel mai tare grup de suporteri dinamovisti! DOL!

Pe ambele site-uri sunt numai frustrati si complexati de numele Steaua. Patetici, daca au ajuns sa tina cu Rapid.

bobby_ecko8309.04.2006 13:01
V-am mai zis si inainte!

Vreti pareri obiective? www.Dinamo-online.net

Pe Dinamo mania sunt mai mult fanatici si uneori abereaza!

Cel mai tare grup de suporteri dinamovisti! DOL!

Pe ambele site-uri sunt numai frustrati si complexati de numele Steaua. Patetici, daca au ajuns sa tina cu Rapid.

 

Naspa, ia-o tu bah!

Mai vb noi! :D:D:D

Sa vezi ce iti fac cand ne intalnim!

korynna09.04.2006 22:41
steag_steaua_flacari.jpg

 

 

Uite ce fac dinamovistii in timp ce noi ne calificam intr-o semifinala de cupa europeana!~culmea este ca se si mandresc cu asemenea performante!

prin asta demonstreaza k nu o sa ne fie NICIODATA superiori...pe langa faptul k isi fac de ras echipa,mai si arata slbiciunea si invidia pe care o au pt Steaua...din partea mea sa o tina tot asa..asta e valoarea lor
antonika10.04.2006 05:31

toata lumea zicea ce coregrafie o sa aiba la meciu de aseara, un rahat, au scris rosu pe albu 1996, juma din stadion nici nu sia dat seama ce simboliza 1996. si sincer nici eu nu m-am prins. parca era anul cand Dinamo ia smuls titlu Stelei in ultima etapa...

bodanelu10.04.2006 06:11

nu.. cica anul in care s-a infintat NG de la ei...

total nepotrivit!

Ultras_Fever10.04.2006 06:43

Primele incidente dintre ultrasii dinamovisti si cei stelisti au avut cu aproximativ doua ore inainte de inceperea derbyului. Fanii Stelei au incasat-o la Piata Romana unde s-au intalnit cu un grup de "caini". Mai multi suporteri stelisti au iesit sifonati rau, fiind spitalizati.

 

sursa bineinteles dinamoprostia.

 

asa se zice acum cand fugeati in toate partile la romana, ma amuza faptul ca tot voi ati batut, cand realitatea e alta!!

antonika10.04.2006 15:02

**** DINAMOPROSTIA!!!!! ei au luato pe coaja! ei au oameni internati in spital si la sectie..... tre sa recunoasca, au luat o bataie pe cinste...

redandblue10.04.2006 15:08
steag_steaua_flacari.jpg

 

 

Uite ce fac dinamovistii in timp ce noi ne calificam intr-o semifinala de cupa europeana!~culmea este ca se si mandresc cu asemenea performante!

 

pina la ce nivel a ajuns frustrarea catelusilor...sper sa mai arda un steag dupa ce noi vom lua Cupa UEFA!!!

Katau10.04.2006 23:45
steag_steaua_flacari.jpg

 

 

Uite ce fac dinamovistii in timp ce noi ne calificam intr-o semifinala de cupa europeana!~culmea este ca se si mandresc cu asemenea performante!

 

vreau si eu filmu asta are cineva un link?

Motanu D11.04.2006 04:32

Intra pe dinamoprostia si vezi acolo !

Katau11.04.2006 12:13
Intra pe dinamoprostia si vezi acolo !

 

am intrat da nu l`am gasit :(

antonika11.04.2006 16:04

nai ce sa vezi p dinamoprostia, sunt numai prostii.

Motanu D11.04.2006 16:11
Intra pe dinamoprostia si vezi acolo !

 

am intrat da nu l`am gasit :(

 

http://www.dinamoprostia.net/video/extra2006...Zombie_Show.wmv

 

SA nu ma injurati pentru link ! :wink:

Katau11.04.2006 18:20

La cat de certini sunt copii aia ma asteptam sa dea foc si la caine :)) oricum cred k e manevra cu steagu ala :)

estephany15.04.2006 18:52

cat de penali pot fi oamenii astia!!!auzi tu la ei "stelistii au iesit cam sifonati". :D:D:D:D

sunt pe jos de ras.intamplator eram in dumica aia pe la romana(avusesem examen :x )si chiar am ramas surprinsa cand i-am vazut pe acolo alergand in toate directiile.unul era sa dea peste mine.cat ma oftic ca nu i-am pus piedica :twisted: .

redandblue15.04.2006 19:02

chiar incredibil la ce mijloace apeleaza jegosii dreaq de caini...un k k t de echipa care mai are pretentii la titlu si face blaturi cu nesimtire...

va dam m... eu si toti stelistii!!!

«1345678»