Alooo

@Adriane : Pana acum parca nu credeai ce se spune prin presa , chiar criticai puternic presa romana...
Acum ce faci ? Te apuci sa crezi toate minciunile dintr-un ziar de rahat ? Cand il vom auzi pe Lacatus ca spune asta cu propria lui " gura " , atunci ne vom cere scuze fata de tine , insa pana atunci stai linistit ca nu te va crede nimeni , nu mai abera atat 
Tranferuri : cred ca nu vom mai face niciun transfer , vor pleca jucatori importanti si va ramane decat Dica pe lista venirilor !
Bai, fara suparare, da' asta e prost rau de tot. Adica Lacatus da interviu in care spune cu propria lui gura ca avea insigne si ca era dinamovist inrait si asta viseaza inventii.
Bine ma, ala nu era Lacatus. Era doar o sosie de-a lui, platita de gsp ca sa minta si sa murdareasca imaginea lui Lacatus, care nu a injurat niciodata Steaua si nu si-a bagat niciodata penisul in suporterii stelisti, mai ales cand echipele conduse de el dadeau gol Stelei.
Bogdane, discutia asta are legatura cu transferurile. Pentru ca a ajuns aici de la Dica, pe care unii incep sa il vada ca salvatorul Stelei, ca un nou super transfer, ca nu mai stiu ce, doar pentru ca in trecut a facut ceva. E exact ce s-a intamplat cu Lacatus. Nimeni nu vede fata urata omului si antrenorului Lacatus pentru ca toti au pe retina intiparite imaginea fotbalistului Lacatus(care, fie vorba intre noi, nici el nu a fost un om super, doar un fotbalist foarte bun).
Vlad Bogdan
Il doare pe cioban fix in cur ce zice Lacatus. Mai ales ca ciobanasul a jucat fotbal la dinam0 in tinerete. Ala e dinamuist spurcat. Nu degeaba si-a pus fularul cainilor la gat cu prima ocazie. A si recunoscut, de fapt, ca nu tinea cu Steaua inainte sa vina la echipa. Si nici acum nu prea tine. Ca, daca tinea, nu o facea de rusine.