FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Transferuri in iarna 2010-2011

«1252627»
ebonyc06.03.2011 20:00
Elton era tehnic , stia bine sa dribleze dar nu il ajuta deloc statura , nu era nici cat fanionul.

 

Pai la ce sa-l ajute statura? Trebuia cumva sa sara peste adversari? Si o jumatate de metru daca avea ii era de ajuns ca sa treaca pe langa ei cum a si facut. Adu-ti aminte ce le-a facut dinamuistilor. Nu mai zic de meciul cu National ca le-a rupt coloanele. Problema era ca il faultau si asta nu era un lucru rau ca din cate se vede nu avem un jucator care sa obtina o lovitura libera.

red&blue_boy06.03.2011 20:03

Elton,Elton...Cand-i avem pe Banel si Burdujan,care au si statura si tehnica...

ady.fcsb06.03.2011 22:09
Sper ca te-ai prins ca eu ziceam la misto ?

 

Normal,dar eu chiar am auzit prostia respectiva in tramvai.

razvan2807.03.2011 21:58
Normal,dar eu chiar am auzit prostia respectiva in tramvai.

 

Sa stiu sa nu mai merg cu RATB...

Ronnie09.03.2011 13:59

Chiriches (21 de primaveri) de la Pandurii a semnat cu Steaua. (gsp)

 

Ce bine, si-asa stateam cam prost la postul de fundas central.

 

Daca mai vin Gaman si Marcos Antonio ne acoperim binisor pe postul ala.

Catalyn0709.03.2011 14:12

tot ar mai trebui unu....

geedorah09.03.2011 14:23

Ciobanul l-a adus pentru ca la vara mai mult ca sigur Geraldo pleaca (salariu prea mare domne) iar pe Galamaz il zboara ca nu il are la inima.

razvan2809.03.2011 20:13

Macar daca ar veni Gaman nu Chiriches sau altii care au jucat si ei bine 2-3 meciuri si deja sunt mari

«1252627»