Elton era tehnic , stia bine sa dribleze dar nu il ajuta deloc statura , nu era nici cat fanionul.
Pai la ce sa-l ajute statura? Trebuia cumva sa sara peste adversari? Si o jumatate de metru daca avea ii era de ajuns ca sa treaca pe langa ei cum a si facut. Adu-ti aminte ce le-a facut dinamuistilor. Nu mai zic de meciul cu National ca le-a rupt coloanele. Problema era ca il faultau si asta nu era un lucru rau ca din cate se vede nu avem un jucator care sa obtina o lovitura libera.
