@ady
MAnaCHE asa cum i-au spus unii pe la antena 1.
@ady
MAnaCHE asa cum i-au spus unii pe la antena 1.
Cred ca cat ii faceau buffering filmele porno lu Mache l-a vazut pe Tininho...
Sper ca nu ii era partener de conversatii lu Mache
Handjob friends ![]()
Maicon de la Inter e de mana 1, ala de la Porto de mana a-2-a, ala de la Rapid Moscova de mana a-3-a, inseamna ca asta de la noi e de mana a-4-a.
Nu e de nicio mana, ca nu Mache la adus pe asta.
Perioada de transferuri in Liga 1 se incheie oficial in aceasta seara. Steaua a adus in aceasta iarna 6 jucatori: Nicolae Dica, Stanca, Iliev, Burdujan, Maicon si din vara, Gabi Matei. Singurul jucator pe care s-au platit bani a fost fundasul dreapta de la Pandurii, Matei (aprox. 600k). De cealalta parte, de la Steaua in aceasta iarna au plecat Bogdan Stancu (Galatasaray), Kapetanos (liber de contract, ulterior la CFR Cluj), Abrudan (U. Cluj), Zapata (Glatasaray), Anghelov (Anorthosis) si Fl.Matei (liber de contract). In total, Steaua a incasat aprox. 3,5 milioane din aceste transferuri (aprox. 3,3m pe Stancu si 200k pe Abrudan).
Noii veniti:
1. Dica

2. Stanca

3. Iliev

4. Burdujan

5. Maicon
![]()
6. Gabi Matei

Dumnezeu sa ma ierte, ce urechi are Maicon asta..
O sa auda mai bine criticile patronului dupa 3 meciuri...
maicon eu sper sa aiba dotare buna, pe masura renumelui negrilor, sa-l vedem pe Jiji si mai cracanat!
oricum, de cand s-au inmultit negrii la echipa, doamna Oierul vrea sa vina la meci!
He he ce stii tu ce e in capul ei ![]()
Kounta Diop Faye, nascut pe 21 decembrie 1992 in Thies, ce poate evolua ca mijlocaș ofensiv sau atacant. (Prosport)
Avem si un ''Adebayor'' acum. ![]()
E amuzant daca are mai mult de 18 ani si a mintit sa para mai tanar
pai ba aici ai venit in Romania ,daca esti tanar nici o sansa nu ai sa joci
mai bine mintea ca avea 30 ca avea sanse mai multe
))))
E amuzant daca are mai mult de 18 ani si a mintit sa para mai tanarpai ba aici ai venit in Romania ,daca esti tanar nici o sansa nu ai sa joci
mai bine mintea ca avea 30 ca avea sanse mai multe
))))
buna asta
)))
Dar unde sunt atacantii aia eschimosi si neozelandezi de 10 milioane de euro pe care ii lauda gigica la fiecare perioada de transferuri?
Au ramas la echipele alea mai slabe unde joaca , au zis ca nu se simt inca destul de onorati ca sa aiba un asemenea patron...doar David Villa a zis ca daca ca reusi sa mai castige ceva in urmatorii ani va veni la Steaua si va porni de jos pentru a fii titular in fata lui Surdu ![]()
Bine-ar fi sa fie ceva de el,dar in Romania,mai ales la Steaua,nu prea da bine sa fi tanar si de persepctiva...Naiba stie ,dar nu prea arata de 18 ani.
E amuzant daca are mai mult de 18 ani si a mintit sa para mai tanarpai ba aici ai venit in Romania ,daca esti tanar nici o sansa nu ai sa joci
mai bine mintea ca avea 30 ca avea sanse mai multe
))))
![]()
Am facut transferuri f bune in iarna asta in frunte cu Dicanio.Problema e ca in aparare avem prea multi fundasi prea buni si nu stiu cum or sa joace toti pana la urma.
Abia astept sa debuteze Maicon,cel ma tare transfer facut pana acum in Romania,international carioca. ![]()
Opriti invazia !!!
Abia astept sa debuteze Maicon,cel ma tare transfer facut pana acum in Romania,international carioca.
Si eu abia astept!!!Nu mai pot!
Am inteles ca e international marker,si nu carioca!
Am facut transferuri f bune in iarna asta in frunte cu Dicanio.Problema e ca in aparare avem prea multi fundasi prea buni si nu stiu cum or sa joace toti pana la urma.Abia astept sa debuteze Maicon,cel ma tare transfer facut pana acum in Romania,international carioca.
Vezi ca e super mega ultra giga extra fotbalist...stie sa dea cu piciorul in minge , sa alerge , sa dea cu capul...ce mai , atacant complet , noul Ibrahimovic
L-am mai auzit eu astazi pe unu in tramvai.Zicea ca i se pare bun rau Maicon ca e brazilian,arata bine la corp,negru si ca pare foarte tehnic
. Trist este ca vorbea serios.
Si eu abia astept!!!Nu mai pot!Am inteles ca e international marker,si nu carioca!
))))))
L-am mai auzit eu astazi pe unu in tramvai.Zicea ca i se pare bun rau Maicon ca e brazilian,arata bine la corp,negru si ca pare foarte tehnic. Trist este ca vorbea serios.
Sper ca te-ai prins ca eu ziceam la misto ?
Nu inteleg de ce e comparat Maicon cu Elton. Inteleg ca asta poate o fi pamant de flori, dar Elton cand a facut un meci prost ca sa fie catalogat petarda?
Elton era tehnic , stia bine sa dribleze dar nu il ajuta deloc statura , nu era nici cat fanionul.