Eu am vazut acum cateva saptamani ca Steaua il vrea pe Lacina Traore. Cum comentati?
Am auzit si ca il vrea pe Mihai Costea la schimb cu Radut. Comentarii?
Am mai auzit si ca i-ar vrea pe Papp si Gaman. Ziceti ceva.
A zis Laca ca il vrea pe Eric. Sa inceapa discutia.
Lacina Traore - costă 5 milioane, exclus.
Mihai Costea - ar fi ok, daq s-ar intelege cu Bogdan in atac, ar fi mega-cool. Tot timpul am vazut Steaua cu jucatori rapizi pe benzi si in atac.
Papp si Gaman la moment nu au loc in echipa Gardoș cu Geraldo + Galamaz, nu e loc.
Eric - pe asta unde să-l bagam?
IMO, Rapă ar fi fost ok, pt că vad că pe Emeghara nu se poate de contat mai mult de 2 meciuri la rind.
Eu aș vinde urmatorii jucatori: Emeghara, Surdu, Bilasco, Abrudan, Onofras Martinovici, Nicoliță, Marinescu
Și aș cumpara urmatorii jucatori in locul lor: Mihai/Florin Costea, Ripa Un mijlocaș stinga, Un mijlocaș dreapta, Un mijlocaș central.
Echipa ar arata cam asa:
Tatarusanu
- Latovlevici - Geraldo - Gardoș - Ripă -
- C. Matei - Anghelov - Szekely -
- Cr. Tanase -
- Mihai/Florin Costea - Stancu -
