FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Transferuri in iarna 2010-2011

«1222324252627»
red&blue_boy19.02.2011 13:18
Transferul lui Maicon este in impas! Vezi de ce

 

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

)

Nu se poateee !!! Eram asa de bucuros...E vorba de Maicon de la Inter,nu?! :D

Ronnie19.02.2011 15:06

Dupa Torres, acum Maicon. Ne facem super-echipa!

Alex88pl19.02.2011 15:16

am citit pe un sait anume cum ca gardos ar putea sa plece la dnepr pe 4 milioane de euro. are cineva informatii sigure? e pe bune sau ratatii aia nu mai au ce scrie?

navodarean19.02.2011 15:46

Fac si ei ce pot ...

 

Acu' cica Iliev a semnat cu Steaua ...

 

ramaneti pe jegsepe pentru amanunte.

ady.fcsb19.02.2011 16:02

Dupa Torres si Maicon Steaua vrea sa dea inca o lovitura!Pique a semnat cu Steaua.Ramaneti pe gesepe pentru detalii :)).

Judy19.02.2011 16:56

Iliev la Steaua!

doar un fan19.02.2011 17:19

MINCIUNA!!! De fapt Jiji l-a luat pe Fabregas(sác Barca/Real) :bananadance: ... da' el e om modest si nu se lauda

Ronnie19.02.2011 17:26

Ar fi interesant un meci cu Gardos, Geraldo, Galamaz, Martinovic si Iliev, toti pe teren. Si cu Baciu la-ncalzire.

gio_stgloria19.02.2011 17:32

Se pregateste plecarea lui Gardos, de altfel singurul fundas central de valoare de la Steaua, or sa fie interesante chiftelele realizate de iliev in retur.

razvan2819.02.2011 17:43

Nu mi se pare chiar atat de rau Iliev , dar noi avem fundasi.Noua ne trebuie atacanti si mijlocasi si oieru asta jegos ia fundasi.

red&blue_boy19.02.2011 19:33
Iliev la Steaua!

Esteee baaa !!!! Ce echipa ne facem !!!

 

Se pregateste plecarea lui Gardos...

Din pacate,cred ca asa va fi.Dar,m-as bucura pentru el,ii va fi mai bine without Jiji !

 

Noua ne trebuie atacanti si mijlocasi si oieru asta jegos ia fundasi.

Exact...

navodarean19.02.2011 21:04

Motivul pentru care Karim, senzatia fotbalului asiatic, ar putea să nu mai ajungă la Steaua! Opinia jucatorului despre ofertă!

 

Șansele ca iranianul Karim Ansarifard să ajungă in Ghencea sunt din ce in ce mai mici. Unul dintre cei mai promițători jucatori din Asia are un salariu uriaș pentru posibilitățile echipei din Ghencea si nu se grabeste să vină in Romania.

 

Conform cotidianului Click, Karim incasează 500.000 de euro pe sezon de la cei de la Saipa. Este unul dintre motivele pentru care atacantul in varstă de 20 de ani nu a raspuns afirmativ ofertelor venite de la Dortmund sau Frankfurt. Cel mai probabil, Ciobanul incearcă să-l convingă să accepte un salariu de 10.000 de euro pe luna plus o sumă considerabilă la semnatura

 

Ce spune Karim despre oferta Stelei? "Informatia a fost preluată si de site-urile iraniene si m-au sunat si ziaristii de aici. Totusi, pană in momentul asta, nimeni de la Saipa nu mi-a zis nimic despre o ofertă a Stelei. Sigur că am auzit de Steaua. Știu că e un club mare din Romania. Dar, despre interesul Stelei pentru mine am aflat doar de la site-uri si de la ziaristi, nu de la vreun oficial al clubului.

 

Dacă aș veni in Romania? De ce nu? Dar, trebuie să vad si ce conditii mi se ofere. Știu că sunt pe lista unor echipe din Europa. Tot ce pot să spun acum este ca foarte probabil, mă voi intelege cu una dintre ele si voi juca la o formatie din afara Iranului", spune Karim intr-un interviu acordat cotidianului Click.

 

________________________________________________________________________________

 

 

OMFG ! NUUU CREEED !

 

Il vreau pe KARIM la Steaua mai mult decat plecarea ciobanului . Nuuuuuuuuu !

razvan2819.02.2011 23:15

@gio_stgloria : nu cred ca ciobanu il va da pe Gardos in iarna asta , e aproape de final perioada de transferuri , s-ar putea sa astepte cel putin pana in vara.Ar fi pacat sa plece Gardos e singurul jucator din lotul Stelei care din ce vad chiar iubeste echipa asta si nu joaca neaparat doar pentru bani.Ar putea fi capitan la Steaua si sa devina la fel de iubit ca Mirel.

red&blue_boy20.02.2011 00:19

Trist , daca nu vine Karim asta nu stiu ce ma fac.Mi-e ca nu mai luam titlul...

Ronnie20.02.2011 07:04

Sa vedeti cum o sa strige tot stadionul numele lui Karim dupa goluri: Kaarriiiiiim BENZEEEMAAAAA!!! :))

Daniel-Ionut20.02.2011 07:06

DOAMNE ce jucatori o sa avem! :wub:

RAUL rusescu, KARIM, MAICON :w00t:

gio_stgloria20.02.2011 09:01
@gio_stgloria : nu cred ca ciobanu il va da pe Gardos in iarna asta , e aproape de final perioada de transferuri , s-ar putea sa astepte cel putin pana in vara.Ar fi pacat sa plece Gardos e singurul jucator din lotul Stelei care din ce vad chiar iubeste echipa asta si nu joaca neaparat doar pentru bani.Ar putea fi capitan la Steaua si sa devina la fel de iubit ca Mirel.

 

Daca exista oferta aia de 4 milioana il da sigur. Oierul e disperata , disperat , disperat dupa bani, are probleme financiare.

 

ebonyc20.02.2011 09:06

"Iliev este in varsta de 30 ani, are 1,85 metri si 80 de kilograme. A mai jucat in Liga 1 25 de partide la Universitatea Craiova si a marcat de sase ori."

Asta a marcat in 25 de meciuri ca fundas mai mult decat a marcat BurduJean in 3 ani.

red&blue_boy20.02.2011 09:36
Sa vedeti cum o sa strige tot stadionul numele lui Karim dupa goluri: Kaarriiiiiim BENZEEEMAAAAA!!! :))

DOAMNE ce jucatori o sa avem! :wub:

RAUL rusescu, KARIM, MAICON :w00t:

Suntem niste recunoscatori,niste bagabonti!Nu apreciem ce jucatori ne-a adus mister Jiji !

Si nu e totul,vor urma cateva transferuri surpriza din Botswana,Bangladesh si Triunghiul Bermudelor!Jucatori de nationala dom'le,nu orice! :D

Alex88pl20.02.2011 10:48

ii avem pe Raul, Karim, Maicon si atacam cu Romeo...

ebonyc20.02.2011 11:55
ii avem pe Raul, Karim, Maicon si atacam cu Romeo...

Pai lamuriti-ma si pe mine: au venit Rusescu, Maicon si Karim Aluampula ala?

gio_stgloria20.02.2011 12:59

n-a venit absolut nimeni :)). si nici nu va veni vreunu din astia ;)

Alex88pl20.02.2011 14:52
n-a venit absolut nimeni :)). si nici nu va veni vreunu din astia ;)

aveti incredere in ne-a Jiji. ca vrea binele echipei

ebonyc20.02.2011 15:20
n-a venit absolut nimeni :)). si nici nu va veni vreunu din astia ;)

 

A, pai spuneti asa ca am crezut ca m-am trezit in alta lume.

razvan2820.02.2011 17:47

Vine Torres ca e huiduit de fanii lui Liverpool ca s-a dus la Chelsea si a zis ca nu poate sa joace sub presiune

«1222324252627»