FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Transferuri in iarna 2010-2011

«1212223242527»
razvan2817.02.2011 22:12

Sa fii avut banii lui Bill Gates cumparam Steaua si ajungeam si presedintele Romaniei si scoteam si tara asta din rahat...

ebonyc18.02.2011 08:53

Marica? Altul care ne-a dat la muje? Daca becalistii astia inca il sustin pe gibonul cu "maibah" trebuie sa emigram repede in alta tara.

mountytoma18.02.2011 12:11

vine si rusescu? Steaua chiar devine o echipa de tarani si tigani, printre care mai ratacesc si cativa jucatori adevarati...

 

maimuta, nu mori dracului odata?

ebonyc18.02.2011 12:31

Mor de ras:

""Lui Marica i-as fi dat 2.4 milioane de euro pe an, dar nu il lasa Stuttgart liber. E dinamovist, dar e fan Ciobanul", a adaugat Oierul.

 

Un alt jucator pe care Oierul l-a vrut la Steaua este George Florescu. Acesta a retrogradat in Liga a doua din Rusia si vrea sa plece, dar deocamdata nu si-a gasit echipa."

Onlinesport

andrey_ptm_steaua18.02.2011 18:01

Steaua a reusit achizitionarea a doi atacanti care să acopere golul lasat in compartimentul ofensiv in această iarnă de plecarile lui Bogdan Stancu si Pantelis Kapetanos. Cei doi sunt brazilianul Maicon de la Volin Lutk si iranianul Karim Ansarifard de la FC Saipa.

 

Karim Ansarifard are 20 de ani, 1,75 metri si a marcat 27 de goluri in 78 de meciuri.

 

sursa: ciobanul la gsptv

navodarean18.02.2011 18:24

MEGA TRANSFERURI NEAMULEEE !!!!

 

SPRE DOUASHPATRUUUUUU !!!!

 

Rupe iranianu' ala ... mizez pe 30 de goluri in returu' asta. Mai e cineva de partea mea ?

pytycrys18.02.2011 18:30

E o gluma, sau e tot aceeasi bataie de joc care o induram de 8 ani?

Edit: Cica e pe bune.

Iranianul ala nu pare foarte prost, oricum cred ca e peste Bilasco.

navodarean18.02.2011 18:45

@pytycrys : sau ... bur du jean.

strezahuzum18.02.2011 18:51

Ok. E 8.50 si chipurile "s-au facut" 2 transferuri. Pe cat pariati ca pana maine la ora 12.00 deja apare stirea ca "transferul lui X e in impas" ?

navodarean18.02.2011 19:22

E de asteptat... asa cum a fost si cu moraiesh.

 

Sambata stire : Luni vine la Bucuresti / Duminica : A intrat in impas.

Alex88pl18.02.2011 19:55
E o gluma, sau e tot aceeasi bataie de joc care o induram de 8 ani?

Edit: Cica e pe bune.

Iranianul ala nu pare foarte prost, oricum cred ca e peste Bilasco.

peste bilasco e oricine

Maye18.02.2011 20:41

N-o sa vina nici unul.

red&blue_boy18.02.2011 21:07
N-o sa vina nici unul.

Sper.

Prima data am crezut ca e o gluma.Cine naiba sunt si astia?

strezahuzum18.02.2011 21:13

Rezultatul unui search pe goagal a lui Argaseala si Meme : "jucatori eftini care nu cere salar mai mare de suta de mii de euro pe an, mancati-as".

red&blue_boy18.02.2011 21:20
:)) Asa e,nu stiu de ce mai ma mir!
razvan2818.02.2011 22:24

Bai faceam eu misto cu Khazar Lumpula ala din Iran si uite ca pana la urma a venit un iranian :))

navodarean18.02.2011 22:30

Nu mai face mistouri d-astea, ca uite unde se ajunge ...

 

maine poimaine faci caterinca de un filipinezo-indoneziano-chinezo-japonez, si vezi unul exact la fel, la echipa.

RedScorpyON18.02.2011 22:31

Burdujan plus astia doi= Atacantul ala de 5 mil promis in fiecare perioada de transferuri :))

ebonyc18.02.2011 23:07
Rezultatul unui search pe goagal a lui Argaseala si Meme : "jucatori eftini care nu cere salar mai mare de suta de mii de euro pe an, mancati-as".

 

"which does not require players eftini more pay than one hundred thousand per year, I eat. "

navodarean19.02.2011 10:00

Transferul lui Maicon este in impas! Vezi de ce

 

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

)

strezahuzum19.02.2011 10:38
Transferul lui Maicon este in impas! Vezi de ce

 

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

)

 

:bananadance::bananadance: Wow, ce surpriza !! Nu ma asteptam, chiar deloc !! La ce ora s-a publicat stirea ?

navodarean19.02.2011 11:19

19.02.2011 - 11:44 din ce zice pe gesepe...

 

:bananadance::bananadance: Wow, ce surpriza !! Nu ma asteptam, chiar deloc !! La ce ora s-a publicat stirea ?
razvan2819.02.2011 11:59

Aseara parca era aproape rezolvat si a lu ala din Ucraina era sigur..:))

navodarean19.02.2011 12:06

Si tu acum ... de parca nu te-ai obisnuit cu astfel de stiri.

 

Acu' e 100% rezolvat, maine-i in impas ca vezi ca mai are o datorie de 2 capace de bere si o scama la clubu' de la care a pornit cand avea 13 ani, asa ca daca nu se dau pana pe data de 31 februarie cele 2 capace de bere si scama, nu va fi lasat sa se transfere la Steaua ...

ebonyc19.02.2011 12:44

Vreau sa spun ca nu am mai intrat pe gsp/prosport/sport.ro de o saptamana si ma simt ca si cand as fi iesit dintr-o clinica de reabilitare. Mai intru aici si mai aflu una alta sau pe onlinesport, ca acolo dau numai stiri.

«1212223242527»