Sa fii avut banii lui Bill Gates cumparam Steaua si ajungeam si presedintele Romaniei si scoteam si tara asta din rahat...
Sa fii avut banii lui Bill Gates cumparam Steaua si ajungeam si presedintele Romaniei si scoteam si tara asta din rahat...
Marica? Altul care ne-a dat la muje? Daca becalistii astia inca il sustin pe gibonul cu "maibah" trebuie sa emigram repede in alta tara.
vine si rusescu? Steaua chiar devine o echipa de tarani si tigani, printre care mai ratacesc si cativa jucatori adevarati...
maimuta, nu mori dracului odata?
Mor de ras:
""Lui Marica i-as fi dat 2.4 milioane de euro pe an, dar nu il lasa Stuttgart liber. E dinamovist, dar e fan Ciobanul", a adaugat Oierul.
Un alt jucator pe care Oierul l-a vrut la Steaua este George Florescu. Acesta a retrogradat in Liga a doua din Rusia si vrea sa plece, dar deocamdata nu si-a gasit echipa."
Onlinesport
Steaua a reusit achizitionarea a doi atacanti care să acopere golul lasat in compartimentul ofensiv in această iarnă de plecarile lui Bogdan Stancu si Pantelis Kapetanos. Cei doi sunt brazilianul Maicon de la Volin Lutk si iranianul Karim Ansarifard de la FC Saipa.
Karim Ansarifard are 20 de ani, 1,75 metri si a marcat 27 de goluri in 78 de meciuri.
sursa: ciobanul la gsptv
MEGA TRANSFERURI NEAMULEEE !!!!
SPRE DOUASHPATRUUUUUU !!!!
Rupe iranianu' ala ... mizez pe 30 de goluri in returu' asta. Mai e cineva de partea mea ?
E o gluma, sau e tot aceeasi bataie de joc care o induram de 8 ani?
Edit: Cica e pe bune.
Iranianul ala nu pare foarte prost, oricum cred ca e peste Bilasco.
@pytycrys : sau ... bur du jean.
Ok. E 8.50 si chipurile "s-au facut" 2 transferuri. Pe cat pariati ca pana maine la ora 12.00 deja apare stirea ca "transferul lui X e in impas" ?
E de asteptat... asa cum a fost si cu moraiesh.
Sambata stire : Luni vine la Bucuresti / Duminica : A intrat in impas.
E o gluma, sau e tot aceeasi bataie de joc care o induram de 8 ani?Edit: Cica e pe bune.
Iranianul ala nu pare foarte prost, oricum cred ca e peste Bilasco.
peste bilasco e oricine
N-o sa vina nici unul.
N-o sa vina nici unul.
Sper.
Prima data am crezut ca e o gluma.Cine naiba sunt si astia?
Rezultatul unui search pe goagal a lui Argaseala si Meme : "jucatori eftini care nu cere salar mai mare de suta de mii de euro pe an, mancati-as".
Bai faceam eu misto cu Khazar Lumpula ala din Iran si uite ca pana la urma a venit un iranian ![]()
Nu mai face mistouri d-astea, ca uite unde se ajunge ...
maine poimaine faci caterinca de un filipinezo-indoneziano-chinezo-japonez, si vezi unul exact la fel, la echipa.
Burdujan plus astia doi= Atacantul ala de 5 mil promis in fiecare perioada de transferuri ![]()
Rezultatul unui search pe goagal a lui Argaseala si Meme : "jucatori eftini care nu cere salar mai mare de suta de mii de euro pe an, mancati-as".
"which does not require players eftini more pay than one hundred thousand per year, I eat. "
Transferul lui Maicon este in impas! Vezi de ce
=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
)
Transferul lui Maicon este in impas! Vezi de ce
=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
)
![]()
Wow, ce surpriza !! Nu ma asteptam, chiar deloc !! La ce ora s-a publicat stirea ?
19.02.2011 - 11:44 din ce zice pe gesepe...
Wow, ce surpriza !! Nu ma asteptam, chiar deloc !! La ce ora s-a publicat stirea ?
Aseara parca era aproape rezolvat si a lu ala din Ucraina era sigur..![]()
Si tu acum ... de parca nu te-ai obisnuit cu astfel de stiri.
Acu' e 100% rezolvat, maine-i in impas ca vezi ca mai are o datorie de 2 capace de bere si o scama la clubu' de la care a pornit cand avea 13 ani, asa ca daca nu se dau pana pe data de 31 februarie cele 2 capace de bere si scama, nu va fi lasat sa se transfere la Steaua ...
Vreau sa spun ca nu am mai intrat pe gsp/prosport/sport.ro de o saptamana si ma simt ca si cand as fi iesit dintr-o clinica de reabilitare. Mai intru aici si mai aflu una alta sau pe onlinesport, ca acolo dau numai stiri.