daca faceam o lista cu toti handicapatii care puteau sa vina la Steaua sigur la asta nu ma gandeam sa-l trec acolo
daca faceam o lista cu toti handicapatii care puteau sa vina la Steaua sigur la asta nu ma gandeam sa-l trec acolo
urmeaza marrius constanin
Stanca Bonfim Galamaz Baciu Surdu Nicolita Bilasco Burdujan... Deci in situatia asta Steaua II ar pica automat in Liga a 3-a ca sa poata juca Steaua in Liga a 2-a, nu?
Pancu , sa vina si Pancuuuuuuuu !!!!!!!!!!!!!!!
Mie mi se pare un jucator interesant , destul de periculos si cu un picior stang letal in executii...
Vom vedea ce va putea , dar cert e ca este peste toti atacantii pe care ii are Steaua la ora actuala...
Edit :
Vazusem ca se vrea aducerea lui Litu !?!?!?! Pai ce mi-e Litu , ce mi-e Bilasco , aceeasi ciorba !
Litu e meserias pe langa burdujan... si nu ma refer doar la faptul ca e cioara in suflet, a dovedit-o de atatea ori cand a jucat impotriva Stelei fara sa fie jucatorul rapidului.
incet incet, Meme si behaila ne fac echipa din tigani!
asta nu e Steaua mea!
@ bogdinho : da-l incolo ca nu e asa letal , doar n-o fi Cristiano Ronaldo. De letal ce e n-a mai avut loc la Vaslui...nu stiu cum puteti fi incantati de aducerea unui astfel de jucator...
Deci care parte din "nu sunt rapidist, si o sa ragusiti la golurile mele" nu o intelegeti? ![]()
Mie mi se pare un jucator interesant , destul de periculos si cu un picior stang letal in executii...
Vom vedea ce va putea , dar cert e ca este peste toti atacantii pe care ii are Steaua la ora actuala...
Tu te crezi ce spui? ![]()
Mie mi se pare un jucator interesant , destul de periculos si cu un picior stang letal in executii...
![]()
i se mai spune spargatorul ![]()
Stanca Bonfim Galamaz Baciu Surdu Nicolita Bilasco Burdujan... Deci in situatia asta Steaua II ar pica automat in Liga a 3-a ca sa poata juca Steaua in Liga a 2-a, nu?
nu inteleg de ce l-ai bagat pe bonfim aici. mie personal imi place. centreaza bine si mai si dribleaza cateodata.
@ bogdinho : da-l incolo ca nu e asa letal , doar n-o fi Cristiano Ronaldo. De letal ce e n-a mai avut loc la Vaslui...nu stiu cum puteti fi incantati de aducerea unui astfel de jucator...
Este peste toti atacantii din lotul actual al Stelei , mai putin peste RonalDica ![]()
Mie imi place de el , se misca bine , trage bine la poarta , e destul de rapid...aceste calitati nu le-am intalnit la Bilasco !
mai putin peste RonalDica![]()
Micule jijiii beeeskali, 3 goluri intr-un amical te-ai impresionat atat de mult? Ti-ar sta bine in presa tie. Pupin!hapciu!, fara coloana, argumente puIa, te uzi la orice cakat ![]()
@ Ronnie :
Tocmai tu mi-ai spus ca fiecare cu parerea lui , asa ca fiecare cu parerea lui...
Te rog frumos , eu nu te-am jignit , o zi buna sa ai
Ciao...
Mie imi place de el , se misca bine , trage bine la poarta , e destul de rapid...aceste calitati nu le-am intalnit la Bilasco !
Ok,fiecare cu parerea lui,cu simpatiile lui,ramane de vazut ce va face in teren! ![]()
@Bogdinho ce argumente aduci in favoarea parerilor tale? Nu de alta dar poate ma convingi ca Dica e RonalDica.
nu inteleg de ce l-ai bagat pe bonfim aici. mie personal imi place. centreaza bine si mai si dribleaza cateodata.
Da, am gresit. Am ramas la momentul cand a fost adus cand il priveam cu circumspectie. E de 100 de ori mai bun ca Banel si pare un tip ok. Dar totusi sa recunoastem ca e un fotbalist mediu care se autodepaseste in unele meciuri, dar are deficiente la capitolul defensiv.
Da, am gresit. Am ramas la momentul cand a fost adus cand il priveam cu circumspectie. E de 100 de ori mai bun ca Banel si pare un tip ok. Dar totusi sa recunoastem ca e un fotbalist mediu care se autodepaseste in unele meciuri, dar are deficiente la capitolul defensiv.
fara discutie ca e mediu. isi face treaba si are unele momente in care arata ca e brazilian. dar eu zic ca are potential si se poate dezvolta. la alta echipa.
Ok,fiecare cu parerea lui,cu simpatiile lui,ramane de vazut ce va face in teren!![]()
Foarte bine gandesti , daca si altii precum Ronnie ar gandi ca tine , ar fi numai armonie pe forum...
@Bogdinho ce argumente aduci in favoarea parerilor tale? Nu de alta dar poate ma convingi ca Dica e RonalDica.
Pai denumirea o are din presa , de asta il numesc asa ![]()
Foarte bine gandesti , daca si altii precum Ronnie ar gandi ca tine , ar fi numai armonie pe forum...
Nu vrei sa bagam si pornake sa dai si laba pe forum? ![]()
Pai denumirea o are din presa , de asta il numesc asa![]()
Tu ai personalitate?
Nu vrei sa bagam si pornake sa dai si laba pe forum?
Mai tarziu,poate se uita si Mache! ![]()
Mache are nevasta ma ? ![]()
Da , mana stanga ![]()
Bai bogdinho, zici ca avem ceva cu tine da' de unde plm scoti toate tampeniile astea?
destul de periculos si cu un picior stang letal in executii
In ce univers paralel e burdujean cum l-ai descris tu mai sus?
Ala a dat in 2004 8 goluri pe sezon si asta a fost maxima lui. 8 goluri imputite intr-un sezon intreg. Asta e atacant periculos cu stang letal?
Ca sa nu mai vorbim de faptul ca, atunci cand Laca era la Vaslui, Burdujean a reusit sa de 2(doua!) goluri tot sezonul.
Era extrema
Are o scuza
Mare jucator Burdujan asta...Asta e salvatorul echipei,o echipa ce e cam varza si pe la mijloc,nu doar in atac... ![]()