FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Transferuri in iarna 2010-2011

«1171819202127»
Alex88pl29.01.2011 11:11
Moraes a semnat cu fratii Oierul, deci este de asteptat ca luni (zic eu) sa il vedem in treningul Stelei :)

pe postul de fundas stanga

Lari29.01.2011 11:46

Joaca pe dreapta, bai, Alexe. Esti vai de capu' tau! Si poate juca si mijlocas, daca se antreneaza nitel.

 

Nu te mai baga in chestiuni care te depasesc!

 

:bananadance:

bogdinho'29.01.2011 12:08

Sincer , Alexe nu mi se pare cine stie ce fotbalist :)

red&blue_boy29.01.2011 15:32
Joaca pe dreapta, bai, Alexe. Esti vai de capu' tau! Si poate juca si mijlocas, daca se antreneaza nitel.

Lari , imi pare rau sa iti spun,dar Moraes,daca va fi adus,va fi folosit ca fundas central! :P

Este adus in locul lui Geraldo,daca tot pleaca... :D

Alex88pl29.01.2011 17:46

voi ati dat peste cap tot ce stiam eu despre tactica. acum va trebui sa ma apuc iar de x si 0.

razvan2829.01.2011 20:00
cumparandu-l?

 

 

 

Da cumparandu-l....ce e gresit ?

 

 

Mie mi-e frica sa nu-i ia locul lui Tatarusanu Moraes :))

red&blue_boy29.01.2011 20:12
Da cumparandu-l....ce e gresit ?

Adica n-o sa dea ciobanul bani pe el,doar daca vine gratis. :)

razvan2829.01.2011 22:18

Si asa la ce jucator e Wobay nu stiu cati bani poti cere pe el :))

Alex88pl30.01.2011 11:58
Adica n-o sa dea ciobanul bani pe el,doar daca vine gratis. :)

la asta ma refeream

bogdinho'30.01.2011 13:34

Hai ca pana la urma va juca MM in atac , s-a rezolvat grava problema a Stelei :))))

ebonyc30.01.2011 14:17
Hai ca pana la urma va juca MM in atac , s-a rezolvat grava problema a Stelei :))))

Ricardo zicea ca o sa joace mijlocas. :|

red&blue_boy30.01.2011 14:22

Noii atacanti de la Steaua - fratii Gio si Vic Oierul ! :)

bogdinho'30.01.2011 14:42
Ricardo zicea ca o sa joace mijlocas. :|

 

Ii ia locul lui Ricardo daca joaca la mijloc , in atac e un loc liber si acolo va fi folosit 100 % :)

razvan2830.01.2011 21:12

Maine va fi prezentarea noului atacant al Stelei , Marius Ianuli :D

red&blue_boy31.01.2011 07:55

Noul atacant.Cica e brazilian! :)thumb_300_x_300_1420-332245-mm_stoica.jpthumb_300_x_300_1420-332247-mm_stoica2.j

bogdinho'31.01.2011 13:42

De pe Copa Cabana e venit ? :))

red&blue_boy31.01.2011 20:18
De pe Copa Cabana e venit ? :))

Posibil!Priviti cu cata bucurie loveste mingea,ce mai,joga bonito ! :D

razvan2831.01.2011 23:37

Pe bune , daca intra Meme sau Onofras sau Bilasco eu nu cred ca imi dau seama care e manager si care e jucator...

bogdinho'01.02.2011 10:27

Pai Bilasco e numai pe langa minge , Onofras nu joaca , iar MM de cand a plecat Stancu tot spune ca va veni un atacant , dar dupa cum am mai spus-o , nu cred ca va mai veni cineva...

 

Chiar Ciobi a declarat aseara ca e posibil sa nu mai aduca nicun atacant :clap:

ebonyc01.02.2011 12:38

Pff, tocmai l-am ratat pe Torres, s-a transferat la Chelsea. Si ce bun era pentru titlul 24...

zenga01.02.2011 14:17

TARE :clap:

Noul atacant.Cica e brazilian! :)thumb_300_x_300_1420-332245-mm_stoica.jpthumb_300_x_300_1420-332247-mm_stoica2.j
Stryker01.02.2011 15:21

hai sa fim seriosi, transferul lui Moraes a fost mai mult praf in ochi pentru fraieri, ceva de genul, interes a existat, a existat o oferta, jucatorul vroia sa vina, insa Padureanu s-a lacomit si transferul a picat ...

 

dar totusi cine ar mai avea nevoie de Moraes cand tocmai a renascut Dica ... nu ?

bogdinho'01.02.2011 15:50

E nevoie de un atacant gen Stancu :) Dica e alt profil de jucator !

 

Dica - Moraes ar fi fost un cuplu interesant , insa cert este ca nu va mai veni nimeni la Steaua...

mountytoma01.02.2011 20:03

@ebonyc

 

torres s-a transferat la Chelsea intr-un exces de furie, vazand ca behaila il ignora, desi el se ruga sa fie luat la Steaua pe 10.000 euro pe luna...

 

daca vine cineva in intersezon, sigur vine doar liber de contract. altfel, la soldurile de la vara!

red&blue_boy01.02.2011 20:19

Chestia e ca l-am pierdut si pe Andy Carroll de la Newcastle...Cica Liverpool i-a dat 11.000 pe luna! :)

 

hai sa fim seriosi, transferul lui Moraes a fost mai mult praf in ochi pentru fraieri, ceva de genul, interes a existat, a existat o oferta, jucatorul vroia sa vina, insa Padureanu s-a lacomit si transferul a picat ...

Ai dreptate...Sa se scoata ai nostri c-au vrut sa aduca pe cineva.

«1171819202127»