FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - CFR Cluj 2-2 (1-1)

«1234567»
bogdinho'28.11.2010 07:50
Adevarat :thumbsup: dar Lacatus pe unde a mai antrenat nu prea a facut mare branza...

 

Tin sa te contrazic :

in 2008 : a fost foarte aproape sa castige titlul cu Steaua desi a preluat echipa de pe locul 7 , terminand pe 2 !

 

in 2010 : a terminat cu Vaslui pe locul 3 in Liga 1 dupa ce i-a preluat de pe pozitia 11 in clasament si apoi a jucat si o finala de Cupa pierduta la penalty cu CFR...

 

Eu zic ca sunt niste performante destul de bune...in plus a mai antrenat pe la Brasov , Galati sau UTA Arad...

choli28.11.2010 10:05

bai ce bun era maftei acum la meciul asta......daca reuseste nea Gigi sa-l aduca pe Marius Constantin, giani kirita....ce echipa am avea, am distruge tot...sampion lig ar scrie pe noi, am arunca cu miile de euroi la nea Gigi in palat si am primi toti suporterii adevarati cate un abonament gratuit la tribuna zero si la a I-a....doamne ce minunat ar fi.....dar cum acesti jucatori de mare valoare lipsesc...cred ca meciul din aceasta seara se va termina cu o victorie a chefereului cu 2-1.....si uite asa, nea Gigi il va aduce antrenor pe cel mai mare.....antrenor din istoria Romaniei il luce mucescu....!

 

Asta nu e Steaua, Steaua adevarata,

Ce a indoliat giulestina toata....

 

Jucati Fotbal!

 

DanStan28.11.2010 10:52

E clar, meciu' trebuie castigat neaparat, ca vin 'adevaratii stelisti' sa-l vada pe ne-a Jiji cum se urca pe masina. Ei d-aia vin la stadion, sa-l vada pe ne-a Jiji pe capota, nu sa se uite la fraierii aia din iarba. Ba p-aia pot sa-i si injure, ca din cauza lor nu poate ne-a Jiji sa se urce mai des.

suporterbetiv28.11.2010 11:03

e o varza totala la noi frate,ce pacat. DE ce la noi creditoare,de ce la noi??

NIMENI LA MECI

Bogdan28.11.2010 13:28

Relax, ploua. SI mai e si frig. Deci putini o safie pe stadion

myulica28.11.2010 14:19

daca e sa merg pe principiu asta..ca fotbal oricum nu vad,...ar trebui sa ma mut din Romania...

De ce, VladCrizy? Esti bisnitar si iti ies bani din bilete? Sau te duci la meci ca sa-l imbogatesti pe Oierul, sa-i incurajezi echipa si sa-i vezi noua sluga a lui Oierul - Meme ? Sau esti masochist si n-ai ce face cu banii? Ca fotbal nu ai ce vedea ..
Fan FC Steaua28.11.2010 14:23

Sa plecam toti din Romania n-ar fi o solutie. Decat sa plecam 20 de milioane, mai bine ii dam afara din tara pe ala 100 de mii care ne conduc spre o moarte lenta.

 

Oricum, sa revin la subiect. Astazi vom vedea cati "suporteri" adevarati vor veni la meci. Sa vedem cati vor trece peste ploaie si frig pentru a vedea o echipa de tot rasul pe care ei cica o iubesc "pana la moarte si dincolo de ea".

 

Eu sper sa fie stadionul gol. Nimeni la meci! Si mai sper ca echipa lui Oierul sa piarda.

iNsTiGaToR28.11.2010 15:12

Asta chiar a muscat-o? o.O

 

Si nu mai sunt nici la peluze sau tribune??

 

red&blue_boy28.11.2010 16:02

Egal,mai mult nu cred ca se poate...Si aia pe la CFR,jucatorii,se cam bucura c-au scapat de Cartu...

Dextter28.11.2010 16:12

Sper sa batem e meci hotarator pentru Lacatus.

 

Cat despre cei ce nu se duc la meci desi au posibilitatea am o intrebare :D

 

Cu ce bani sa plateasca oieru' salariile jucatorilor si viitoarele transferuri?

Tz3pI28.11.2010 16:24

Din banii fraierilor.

Dextter28.11.2010 16:27

nu vreau sa ii fac fraieri dar vreau sa zic,ca daca nu ar fisuporteri pe stadion ar fi mai putin bani pentru transferuri si salarii,nu ca ar baga oieru' toti banii in salarii si transferuri ca daca facea asta avea lot mai bun zic eu nu juca cu bicfalvi :))

bogdinho'28.11.2010 17:00

Nu e vorba ca nu o sa mai detina bani ca sa plateasca salariile , oricum nu ia bani foarte multi , insa daca nu sunt fani , echipa nu merge, atmosfera incendiara care copleseste adversaul nu va mai erupe , astfel nu va exista nici performanta si nu vor mai veni nici banii :D

Edit : Stati linistiti , nu vor fi foarte mult pe stadion...maxim 10 000 :)

Dextter28.11.2010 17:11

cam asa ceva,macar in meciu cu Liverpool de ar veni in numar mare sa ii incurajeze desi nu vad sa faca mare lucru dar daca ar juca fara suporteri ar fi mai greu,sa joci fara suporteri e ca si cum ai juca pentru nimic.

cornisa5828.11.2010 17:56
Egal,mai mult nu cred ca se poate...Si aia pe la CFR,jucatorii,se cam bucura c-au scapat de Cartu...

chiar asa am putea lua cele trei puncte schimbarile de antrenor nu fac aproapa niciodată bine :steag_cruce_invers:

Raul2010Steaua28.11.2010 18:06

:steag_cruce_invers:

 

Steaua este favorita.Steaua-CFR 4-0

 

 

Bombonel9428.11.2010 19:00

cantece celebre "haideti pe ei pe mama lor" "Forza Steaua" yuhu... 1-3 mori ciobaneeee

ar3s28.11.2010 19:14

Minutul 14 si e deja 0-1 pt CFR,au ajuns toti tarani sa ne bata :-j

Vlad Bogdan28.11.2010 19:15

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

 

CFR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

red&blue_boy28.11.2010 19:18

Era de asteptat...

Ce slab putem juca...

BNQ28.11.2010 19:19

Mijlocul lor: Sixto Peralta si Culio

 

Mijlocul nostru: Un fundaș centra si unul lateral..

 

 

Idiotism..

Kellerman28.11.2010 19:19

Ma bucur ca e 1-0, dar din pacate golul a venit prea repede.

 

Adica, Becaly FC va ataca pana la final, pentru ca cfristii se vor retrage si poate vor marca un gol chinuit prin min 91-92 si zice Gigi ca meritau victoria si nimic nu se va intampla.

micodo28.11.2010 19:21

Eu nu inteleg de ce sunt asa inversunati oierii astia prezenti pe stadion cu anonimii astia de CFR!?

Ce plm de rivalitate avem noi cu gusterii astia?

Nici cu Dinamo nu-i simt asa de porniti!

I-a prostit oierul in asa hal incat i-au preluat si rivalitatile inventate contrar celor traditionale

Mai rivali ca astia imi sunt Timisoara, petrolul, Arges, u Cluj si gheorgheni la hochei decat lesinatii astia

Isi merita soarta!

red&blue_boy28.11.2010 19:23
Mijlocul nostru: Un fundaș centra si unul lateral..

Praf suntem in zona centrala...

Bombonel9428.11.2010 19:27

ma bucur doar pentru Stancu...

«1234567»