FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - CFR Cluj 2-2 (1-1)

«134567»
red&blue_boy28.11.2010 19:28
ma bucur doar pentru Stancu...

Si eu...

BNQ28.11.2010 19:29
poate vor marca un gol chinuit prin min 91-92 si zice Gigi ca meritau victoria si nimic nu se va intampla.

 

iată că nu :)

Kellerman28.11.2010 19:32

iata ca da...

 

am vrut sa zic ca va urma un gol, nu neaparat in min 90, dar va veni golul, pentru ca CFR se va apara.

 

Ideea era ca CFR a marcat prea repede...

 

 

 

In plus, NICI VORBA de penalty.

Wizzey28.11.2010 19:48
iata ca da...

 

am vrut sa zic ca va urma un gol, nu neaparat in min 90, dar va veni golul, pentru ca CFR se va apara.

 

Ideea era ca CFR a marcat prea repede...

 

 

 

In plus, NICI VORBA de penalty.

 

Cred ca iti trebuie niste ochelari, s-a vazut foarte clar la reluare ca la faultat..

zenga28.11.2010 19:50

recomand un control O.R.L.

iata ca da...

 

am vrut sa zic ca va urma un gol, nu neaparat in min 90, dar va veni golul, pentru ca CFR se va apara.

 

Ideea era ca CFR a marcat prea repede...

 

 

 

In plus, NICI VORBA de penalty.

Alex88pl28.11.2010 19:51

Luam tiltul!incepe hegemonia Stelei!daca n-as fi scarbit de stana Ghencea as spune ca e un meci cu ritm bun.si cred ca daca "romanii" de la CFR apasa un pic pedaua de acceleratie mai dau 2,3 goluri

Astristul28.11.2010 19:52
Eu nu inteleg de ce sunt asa inversunati oierii astia prezenti pe stadion cu anonimii astia de CFR!?

Ce plm de rivalitate avem noi cu gusterii astia?

Nici cu Dinamo nu-i simt asa de porniti!

I-a prostit oierul in asa hal incat i-au preluat si rivalitatile inventate contrar celor traditionale

Mai rivali ca astia imi sunt Timisoara, petrolul, Arges, u Cluj si gheorgheni la hochei decat lesinatii astia

Isi merita soarta!

Timisoara, cred ca te refereai la echipa din Liga a IV-a Bucuresti, nu la Bragadiru din prima Liga.

Arges? De cand avem rivalitate noi cu Argesul?

La Hochei cred ca te refereai la SC Miercurea-Ciuc mai mult. :rolleyes:

 

Gandeste-te la CFR Cluj ca la niste "gheorgheni". :))

 

In plus, NICI VORBA de penalty.

A fost, fara indoiala. Stancu a batut bine. Ma bucur pentru el!

 

 

mountytoma28.11.2010 19:59
Praf suntem in zona centrala...

 

praf e gandita toata echipa. un portar, sase fundasi si patru atacanti in teren. cine sa construiasca? meciul se castiga cu linia de mijloc. cum noi nu avem linie de mijloc, nu vad cum putem castiga. a avut Kapetanos o sclipire, dar parca e prea putin. tanase da pasele de parca ar da din salariul lui! noroc ca a gresit una la penaltyul asupra lui kapetanos.

 

ar fi frumos totusi sa ii batem pe bozgori.

zenga28.11.2010 20:05

GOOOLLLLL STANCUUUUUUUUUU

BNQ28.11.2010 20:05

iaute :) 2 :)

red&blue_boy28.11.2010 20:06

Frumoasa faza la golul lui Stancu...

 

ar fi frumos totusi sa ii batem pe bozgori.

Da,asa e...Parca dupa Dinamo astia imi sunt cei mai antipatici...

Astristul28.11.2010 20:06

Super faza! GOL Steaua! Dubla Stancu!

Dextter28.11.2010 20:08

si a venit si al 2-lea ma bucur pentru Bogdan Stancu :)

 

faza a plecat de la Tanase,are si el momentele lui de stralucire gen cea din meciu cu napoli cand a dat bolta de senzatie,dar si cand nu are chef de football vorba cuiva de mai sus parca ,,da din salariul lui"

 

Hai cu Hat-Trick Stancule

Judy28.11.2010 20:11

auuuuuuuuuu ce ratare Stancu:|

zenga28.11.2010 20:12

CE RATARE!!!!!!!

BNQ28.11.2010 20:12

mda

red&blue_boy28.11.2010 20:13

E totusi roman si Stancu,dupa cum a tratat faza! :)

Kapetan0s28.11.2010 20:16

CE RATANGI DOAMNE!!

Parca vad ca ne egaleaza ungurii pe final de meci...

zenga28.11.2010 20:16

alta ratare

BNQ28.11.2010 20:17

iarăși ratam !

Fan FC Steaua28.11.2010 20:24

Super. Sper ca echipa lui Oierul sa mai rateze. Hai cu autogolurile.

 

PS: Nici mie nu mi s-a parut ca a fost penalty.

A.ALeX28.11.2010 20:27

Ma oftica ca victoria asta il face fericit pe Jiji :thumbdown: ... Dar din respect pt cei ce muncesc la Steaua si din faptul ca sunt stelist si din faptul ca nu suport CFR HAI Steaua :steag_sah_mic: :steag_sah_mic: :steag_sah_mic:

zenga28.11.2010 20:34

- HAI STEAUAAAA :steag_cruce_invers::steag_cruce_invers::steag_cruce_invers::steag_cruce_invers::steag_cruce_invers:

Kapetan0s28.11.2010 20:35

Sa imi bag ceva in ratarile lor...

Stati sa vedeti ca ne bat ungurii :|

Fan FC Steaua28.11.2010 20:35

He, he. Daca mai dau ungurii un gol echipa lui becaly pica pe 8 :))

«134567»