FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - CFR Cluj 2-2 (1-1)

«14567»
Vlad Bogdan28.11.2010 20:36

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!

pytycrys28.11.2010 20:36

Iuhu.

Simte cineva ca se termina 3-2 pentru chefere?

BNQ28.11.2010 20:36

CFR nu ratează :)

zenga28.11.2010 20:39

CAM ASA E :(

CFR nu ratează :(
Kellerman28.11.2010 20:41

Eu cred ca voi aveti nevoie de control la ochi, am un prieten care lucreaza la oftalmologie, va pot rezolva o programare...

BlaUGranA28.11.2010 20:41

ce caterinca de echipa

Fan FC Steaua28.11.2010 20:44

Incredibil cat de prost e negru ala de la unguri... sa ratezi asa ...

Kapetan0s28.11.2010 20:44

Lacina Traore asta e jucator de 4 milioane :))?

Niste rupti...doua echipe de nulitati cu niste mici exceptii!

zenga28.11.2010 20:46

poate 4 milioane de lei :))

Lacina Traore asta e jucator de 4 milioane :)) ?

Niste rupti...

Alex88pl28.11.2010 20:50

2-2 intre petardele campionatului intern.care mai de care mai prost la finalizare

S.S.Lazio28.11.2010 20:50

fiecare-i de capu' lui in teren ..ce nu e atat de clar ? :)

red&blue_boy28.11.2010 20:53

In seara asta nu ne urcam pe maybach...

Dextter28.11.2010 20:54

oare chiar nu s-a gandit B.Stancu la o scarita 8-| , daca dadea scarita era gol+ca l-a bagat pe bilasco in locu lu B.Stancu

Fan FC Steaua28.11.2010 20:55

Incredibil. Duckadam iar da vina pe oboseala.. si tot el spera ca Steaua lui Oierul sa castige cu Liverpool ...

 

Omul asta e sub influenta etnobotanicelor ? Sau sub influenta branzei de oaie?

 

PS: Tot Duckadam viseaza si la cupa si campionat anul acesta ...

anti gigi28.11.2010 20:56

marii antrenori minteoan si carlan l au blocat pe maestrul Lacatus idolul tribunelor zis maurinio.........sustineti echipa si nu criticati patronul,hahalerelor

Astristul28.11.2010 20:56

Cat a putut sa conteze lejeritatea ratarii lui Stancu. :(

blindica28.11.2010 20:58

Sa nu ne ferim sa scriem ca Stancu a ''ratat'' victoria.Degeaba dai doua goluri daca ratezi inca de doua ori singur cu portarul.Am vazut atat de multe dezamagiri produse de echipa incat aveam imaginea deja in minte ca egaleaza echipa maghiaro-telenovelista,dupa ce a ratat Stancu.

*Alecs*28.11.2010 20:58
In seara asta nu ne urcam pe maybach...

 

Oricum era umezeala, poate aluneca nea Gigi de pe capota..

Tz3pI28.11.2010 21:08

.

Grigo .28.11.2010 21:13

bai cum a ratat africanul ala..aproape imi iesea pronosticul :|

pytycrys28.11.2010 21:13

S-a afisat un banner cu "MM, unul dintre noi" ?

E clar, cum am ajuns..

Dextter28.11.2010 21:58

photoshopu face din oameni oi :))

okeanos29.11.2010 05:11

Vinovat e Gigi pentru ca inca mai e antrenor Lacatus. Trebuia zburat demult! 2 echipe fara antrenori, cu aparari varza, greseli de alcatuire a echipelor, de repartizare a sarcinilor de joc. De ce a trebuit sa inceapa cu Gardos mai in fata, cand cel putin ultimile meciuri au demonstrat ca Gardos e salvarea noastra pe fund? De ce a disparut Martinovici din aparare cand la fel a aratat ca apararea incepuse sa fie un punct castigat. De ce mai joaca inca cu Kapetanos cand e clar ca nu incape in stilul Stelei cel traditional, nu acesta! Acum nu avem nici un stil! Marinescu si Matei nu trebuiau sa lipseasca din 11 de start. S-a vazut ce slab stau clujenii pe benzi! Inlocuire neinspirata a lui Stancu cu un varf tot masiv! Una peste alta Lacatus nu are ce sa caute acolo! Echipa nu e alcatuita din cei mai in forma jucatori si in interesul clubului, nu, primeaza interesele personale ale antrenorului si acum mai nou si ale lui MM. Au interese direct personale de promovare a anumitor jucatori, facand abstractie de interesele clubului.

fiecare-i de capu' lui in teren ..ce nu e atat de clar ? :)
DanStan29.11.2010 05:26
Incredibil. Duckadam iar da vina pe oboseala..

 

S-or fi uitat la teveu la Champions League. E al dreaq de obositor !

danimarcu29.11.2010 06:59
S-a afisat un banner cu "MM, unul dintre noi" ?

E clar, cum am ajuns..

 

Pai MM e unul dintre aia care i-au aratat mesajul,e reprezentativ pt cocalareala din tribune.

«14567»