Nu inteleg cum puteti sa va numiti "stelisti" si sa spuneti ca vreti sa castigam decat cu Dinamo,rapid si CFR...Inteleg ca sunteti indignati de faptul ca patronul echipei e un cioban,dar pana la urma noi iubim Steaua nu pe Oierul...
P.S: As vrea si eu sa stiu daca are rost sa vin pana la Bucuresti la meci ? Sau Peluza Nord nu se v-a prezenta?
Cum adica daca are rost sa vii la meci? Tu care nu intelegi cum ne putem numi noi stelisti ne intrebi daca are rost prezenta ta la meci? Si daca Peluza Nord nu se prezinta tu nu mai vii? Tu vii pentru PN sau pentru Steaua? Stelistule......
