bai "fan Steaua"dc sa nu mergem la meci ha ca esti u anti Steaua indiferent d situatia Stelei trebuie sa fim alaturi de echipa Forza Steaua 
dar cine te tine sa nu mergi la meci? sau ti-ai prins putza in balamale si nu te poti misca? sunt sigur ca echipa moare de dragul celor ca tine... Meme s-a intors ca sa ingroase randul pupinpulistilor maimutei de la loja si vrea sa urmam exemplul galeriei rapidului!!! jignire mai mare nu putea sa scoata pe gura aia!
revenind la fotbal, ar trebui sa profitam de degringolada CFR-ului, care fara guvern in spate sau Cristi balaj la centru, nu poate juca nimic. ar fi timpul sa le dam vreo 5 goluri, dar cu Lacatus antrenor nu prea vad cum.
va fi un meci interesant. bozgorii la pamant, noi fara "inchizatori" si fara cioara. ar trebui sa jucam bine, sa ii batem rau. dar tot asa trebuia sa ii batem si pe astra, si pe Bistrita, si asa mai departe. palpitant!