Si tu repede...Imediat iti sare in ochi cuvantul GRATUIT
Da chiar ce da gratuit
Pai numarul trecut l-am cumparat doar pentru calendarul care era gratis. Nu prea ma intereseaza revista, sunt doar chestii banale.
Si tu repede...Imediat iti sare in ochi cuvantul GRATUIT
Da chiar ce da gratuit
Pai numarul trecut l-am cumparat doar pentru calendarul care era gratis. Nu prea ma intereseaza revista, sunt doar chestii banale.
nu ca sunt chestii banale da in revista totu e roz
nu o sa scrie ca szekely a dat numai pase gresite in Steaua-Brasov ci o sa scrie ca a avut o evolutie medie , a reusit cateva pase bune.....
oricum ma cam bate gandu ca dupa 3 ani sa nu mai iau revista
FC Steaua Bucuresti anunta faptul ca din 4 aprilie, la toate punctele de vanzare a presei din tara gasiti noul numar al revistei FCSB Magazine.
In acest numar ai gratuit un megaposter cu jucatori din lotul actual. In plus, daca te abonezi pe un an, primesti gratuit un bilet la meciul cu Dinamo!
In noul numar al revistei oficiale a clubului puteti citi un amplu interviu cu Florin Lovin, un reportaj acasa la portarul Robinson Zapata, un material emotionant cu Pawel Golanski, veti afla cum i-a fost schimbat numele lui Lajos Satmareanu si il veti cunoaste pe soferul autocarului Stelei.
www.steauafc.com
Luna trecutã a fost Bãnel pe prima paginã, luna asta e Lovin. Probabil luna viitoare va fi Semedo. Iar la capitolul "foste glorii" vor fi prezentați Gigel Coman, Surdu, Saban, Cristescu și Tibi Lung
Am gasit un poster "gigant" cu Ghionea...
Intrebare: Ce poster ati gasit in revista ? Cu alt jucator sau e numai cu Ghionea ![]()
Emeghara, la mine.
Emeghara, la mine.
Deci mai bine ca a fost Ghionea...
Poate ma trezeam cu un Semedo, Cernea, Pedriel, Plesan, Lovin etc ![]()
mie mie frica sa iau:))
cine stie cu cine ma trezesc
un poster mare cu fata lu Argaseala... :laugh:
o astept pe la mine p'acasa
mie mie frica sa iau:))cine stie cu cine ma trezesc
un poster mare cu fata lu Argaseala... :laugh:
o astept pe la mine p'acasa
E mica ma... ![]()
LOL. la mine era toata echipa ![]()
Eu, înainte de a o scoate din pungã, când am vãzut cã e un negru, am crezut cã e Semedo ![]()
Deci am nimerit cel mai bine cu Ghionea ![]()
Am sa ma duc si eu saptamana asta sa cumpar,desi nu ma incanta deloc sa-i vad fata rahatului aluia de Lovin pe coperta,sper sa am norocul sa dau peste un poster ori cu Kapetanos,ori cu Ogararu,nu cu cine stie ce "somn in ghete" precum Semedo sau Dayro.....
Nu e ma mica....are vreo 17 ani deci e bine k e de varsta cu mine
E cineva pe aici care a facut abonament? Am inteles ca e 60 ron pt 10 numere si ca revista o aduce acasa Fan Courier.Trebuie sa mai platesc ceva la Fan Courier sau e inclus in pretul biletului ?
Nu e ma mica....are vreo 17 ani deci e bine k e de varsta cu mineE cineva pe aici care a facut abonament? Am inteles ca e 60 ron pt 10 numere si ca revista o aduce acasa Fan Courier.Trebuie sa mai platesc ceva la Fan Courier sau e inclus in pretul biletului ?
eu am abonamet de la primul numar. am platit 59 lei...si imi vine acasa revista. primele 2 numere au fost aduse de fan curier, dupaia le-am primit prin posta.
mersi ca mi-ai zs
sa stiu sa nu mai fac...oficiul postal e la vreo 20 minute de mine si mi-e lene sa merg pana la el.in plus nici nu prea stiu daca o primesc:))
mersi ca mi-ai zssa stiu sa nu mai fac...oficiul postal e la vreo 20 minute de mine si mi-e lene sa merg pana la el.in plus nici nu prea stiu daca o primesc:))
revista iti ajunge acasa.. indiferent prin ce o trimit... ![]()
eeeeee........am luat deja nr 4 cu lovinel pe coperta
Imi place cum se vorbeste despre Golanski......."cel care ii face pe adversari sa danseze Polka"...din ce am vazut in ultimele meciuri cam el danseaza dupa cum ii canta altii.
E bine totusi ca am nimerit poster cu Zapata :laugh: ![]()
eeeeee........am luat deja nr 4 cu lovinel pe copertaImi place cum se vorbeste despre Golanski......."cel care ii face pe adversari sa danseze Polka"...din ce am vazut in ultimele meciuri cam el danseaza dupa cum ii canta altii.
E bine totusi ca am nimerit poster cu Zapata :laugh:
GAFAta ![]()
GAFAta![]()
Da da de cate ori ne-a scos ![]()
Din cate se pare, numai eu am nimerit poster cu Banel...
@wally
)norocu tau

Ma... ce s-au gasit astia sa dea ei DVD cu finala din 86 ![]()
Pai nu s-au interesat si ei inainte ca eu il am deja? :laugh:
Mai bine 'baga' supercupa ![]()
Ma... ce s-au gasit astia sa dea ei DVD cu finala din 86
Pai nu s-au interesat si ei inainte ca eu il am deja? :laugh:
Mai bine 'baga' supercupa
Macar e gratis
Ca sa i'l iau la nepot
Ma incanta mai mult posterul ala
Finala o am si eu , nu stiu pe unde am puso insa deci e bine venita ![]()
Mi`a picat Tiago ![]()