FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SUPORTER STEAUA - revista oficiala

«13456710»
Ronnie12.03.2009 17:10
Si tu repede...

Imediat iti sare in ochi cuvantul GRATUIT :yeahh:

Da chiar ce da gratuit :)

 

Pai numarul trecut l-am cumparat doar pentru calendarul care era gratis. Nu prea ma intereseaza revista, sunt doar chestii banale.

razvan2813.03.2009 23:35

nu ca sunt chestii banale da in revista totu e roz

nu o sa scrie ca szekely a dat numai pase gresite in Steaua-Brasov ci o sa scrie ca a avut o evolutie medie , a reusit cateva pase bune.....

oricum ma cam bate gandu ca dupa 3 ani sa nu mai iau revista

1on03.04.2009 23:04

FC Steaua Bucuresti anunta faptul ca din 4 aprilie, la toate punctele de vanzare a presei din tara gasiti noul numar al revistei FCSB Magazine.

 

In acest numar ai gratuit un megaposter cu jucatori din lotul actual. In plus, daca te abonezi pe un an, primesti gratuit un bilet la meciul cu Dinamo!

In noul numar al revistei oficiale a clubului puteti citi un amplu interviu cu Florin Lovin, un reportaj acasa la portarul Robinson Zapata, un material emotionant cu Pawel Golanski, veti afla cum i-a fost schimbat numele lui ­Lajos Satmareanu si il veti cunoaste pe soferul autocarului Stelei.

www.steauafc.com

 

 

Luna trecutã a fost Bãnel pe prima paginã, luna asta e Lovin. Probabil luna viitoare va fi Semedo. Iar la capitolul "foste glorii" vor fi prezentați Gigel Coman, Surdu, Saban, Cristescu și Tibi Lung

Daniel-Ionut05.04.2009 12:42

Am gasit un poster "gigant" cu Ghionea...

Intrebare: Ce poster ati gasit in revista ? Cu alt jucator sau e numai cu Ghionea :hmmm:

1on05.04.2009 20:56

Emeghara, la mine.

Daniel-Ionut06.04.2009 07:29
Emeghara, la mine.

 

Deci mai bine ca a fost Ghionea...

Poate ma trezeam cu un Semedo, Cernea, Pedriel, Plesan, Lovin etc :)

razvan2810.04.2009 22:53

mie mie frica sa iau:))

cine stie cu cine ma trezesc

un poster mare cu fata lu Argaseala... :laugh:

o astept pe la mine p'acasa

Daniel-Ionut11.04.2009 13:10
mie mie frica sa iau:))

cine stie cu cine ma trezesc

un poster mare cu fata lu Argaseala... :laugh:

o astept pe la mine p'acasa

 

E mica ma... :)

carminastan11.04.2009 14:43

LOL. la mine era toata echipa :D

1on11.04.2009 15:09

Eu, înainte de a o scoate din pungã, când am vãzut cã e un negru, am crezut cã e Semedo :death:

Daniel-Ionut11.04.2009 16:46

Deci am nimerit cel mai bine cu Ghionea :yeahh:

The Game12.04.2009 11:09

Am sa ma duc si eu saptamana asta sa cumpar,desi nu ma incanta deloc sa-i vad fata rahatului aluia de Lovin pe coperta,sper sa am norocul sa dau peste un poster ori cu Kapetanos,ori cu Ogararu,nu cu cine stie ce "somn in ghete" precum Semedo sau Dayro.....

razvan2814.04.2009 19:01

Nu e ma mica....are vreo 17 ani deci e bine k e de varsta cu mine

E cineva pe aici care a facut abonament? Am inteles ca e 60 ron pt 10 numere si ca revista o aduce acasa Fan Courier.Trebuie sa mai platesc ceva la Fan Courier sau e inclus in pretul biletului ?

cristy.steaua2114.04.2009 19:36
Nu e ma mica....are vreo 17 ani deci e bine k e de varsta cu mine

E cineva pe aici care a facut abonament? Am inteles ca e 60 ron pt 10 numere si ca revista o aduce acasa Fan Courier.Trebuie sa mai platesc ceva la Fan Courier sau e inclus in pretul biletului ?

 

 

eu am abonamet de la primul numar. am platit 59 lei...si imi vine acasa revista. primele 2 numere au fost aduse de fan curier, dupaia le-am primit prin posta.

razvan2814.04.2009 20:54

mersi ca mi-ai zs

sa stiu sa nu mai fac...oficiul postal e la vreo 20 minute de mine si mi-e lene sa merg pana la el.in plus nici nu prea stiu daca o primesc:))

cristy.steaua2115.04.2009 06:55
mersi ca mi-ai zs

sa stiu sa nu mai fac...oficiul postal e la vreo 20 minute de mine si mi-e lene sa merg pana la el.in plus nici nu prea stiu daca o primesc:))

 

revista iti ajunge acasa.. indiferent prin ce o trimit... :steag_sah_mic:

razvan2817.04.2009 13:14

eeeeee........am luat deja nr 4 cu lovinel pe coperta

Imi place cum se vorbeste despre Golanski......."cel care ii face pe adversari sa danseze Polka"...din ce am vazut in ultimele meciuri cam el danseaza dupa cum ii canta altii.

E bine totusi ca am nimerit poster cu Zapata :laugh: :clap:

Daniel-Ionut17.04.2009 13:47
eeeeee........am luat deja nr 4 cu lovinel pe coperta

Imi place cum se vorbeste despre Golanski......."cel care ii face pe adversari sa danseze Polka"...din ce am vazut in ultimele meciuri cam el danseaza dupa cum ii canta altii.

E bine totusi ca am nimerit poster cu Zapata :laugh: :clap:

 

GAFAta ;)

razvan2817.04.2009 18:24
GAFAta ;)

 

Da da de cate ori ne-a scos :happy:

Wally27.04.2009 14:27

Din cate se pare, numai eu am nimerit poster cu Banel...

razvan2830.04.2009 13:44

@wally

:))norocu tau

Daniel-Ionut02.05.2009 12:59

img2.jpg

Ma... ce s-au gasit astia sa dea ei DVD cu finala din 86 :cursing:

Pai nu s-au interesat si ei inainte ca eu il am deja? :laugh:

Mai bine 'baga' supercupa :notangel:

Robinson Rufay Zapata02.05.2009 13:18
img2.jpg

Ma... ce s-au gasit astia sa dea ei DVD cu finala din 86 :cursing:

Pai nu s-au interesat si ei inainte ca eu il am deja? :laugh:

Mai bine 'baga' supercupa :notangel:

 

Macar e gratis :D Ca sa i'l iau la nepot

razvan2802.05.2009 14:08

Ma incanta mai mult posterul ala

Finala o am si eu , nu stiu pe unde am puso insa deci e bine venita :clap:

pytycrys02.05.2009 19:36

Mi`a picat Tiago :D

«13456710»