FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SUPORTER STEAUA - revista oficiala

«12345610»
1on05.02.2009 23:18

@Razvan:

 

Pentru abonați, revista nu e trimisã prin poștã, e trimisã prin curier (parcã Fan Courier), dar poate fi ridicatã și direct de la magazin. Ãla de la stadion, ãla din Unirea, nu știu.

cristy.steaua2106.02.2009 09:03
mai zice ca cei care se aboneaza primesc un bilet la Steaua-Dinamo...cred ca e la peluza si din cate stiu astia de la posta le desfac sa le citeasca...nu se stie dak mai primesti cadourile date uneori:))

 

 

 

 

Biletul il primesti tot prin curier...iti vine acasa...( asa a fost la primul numar) :)

Daniel-Ionut06.02.2009 10:50

FCSB Magazine :P

razvan2806.02.2009 22:30

aaa....pai e bine atunci...am pe cineva care lucreaza la posta si mi-a zis ca la cartare(triere adica) revistele cam dispar....dar daca o aduce fan courier e bine.ma gandesc sa fac abonament:)

Daniel-Ionut07.02.2009 12:21

A aparut noul numar FCSB Magazine!

334_d1.jpg

crysty.steaua07.02.2009 12:43
aaa....pai e bine atunci...am pe cineva care lucreaza la posta si mi-a zis ca la cartare(triere adica) revistele cam dispar....dar daca o aduce fan courier e bine.ma gandesc sa fac abonament:)

 

 

Fan curier le aduce... azi am primit revista..

calendarul nu este asa cum ma asteptam( ca cel de pe magazinul online), nu are postere si s-a si scumpit la 10 lei... :thumbdown:

razvan2807.02.2009 22:48

numarul nou nu are poster.un lucru care ma supara la noul format este rubrica despre masini si cea despre gadgeturi....ce legatura are asta cu Steaua ?

Daniel-Ionut08.02.2009 08:27
numarul nou nu are poster.un lucru care ma supara la noul format este rubrica despre masini si cea despre gadgeturi....ce legatura are asta cu Steaua ?

 

Este o revista moderna! ;)

cristy.steaua2108.02.2009 11:02
Este o revista moderna! ;)

 

dar e despre FC Steaua Bucuresti...si acele lucruri nu pre au legatura cu Steaua... :)

Daniel-Ionut08.02.2009 12:07
dar e despre FC Steaua Bucuresti...si acele lucruri nu pre au legatura cu Steaua... :)

 

Pai stiu da... scrie destule pagini despre Steaua... asa este si in revista barcelonei... interului...

razvan2809.02.2009 14:27

ma mir ca nu scrie si materiale despre alina plugaru :rolleyes:

Daniel-Ionut09.02.2009 15:38
ma mir ca nu scrie si materiale despre alina plugaru :rolleyes:

 

Nu este timpul pierdut :yeahh:

Parca vad un material cu titlul "Stelista de mica" :laugh:

razvan2809.02.2009 19:07

imi placea in editia veche acea rubrica in care erau prezentate vedete steliste..horia moculescu , Alexandru arsinel , lucian viziru...

Daniel-Ionut17.02.2009 12:57

Pe SteauaFC.com arata ca a aparut revista de 1 saptamana... si eu nu am gasit-o la nici un chiosc in toata Rahova... :cursing:

razvan2817.02.2009 15:54

cauta un magazin diverta....o vei gasi sigur acolo

Daniel-Ionut17.02.2009 15:56
cauta un magazin diverta....o vei gasi sigur acolo

 

Pai mai bine mai iau tramvaiul cateva statii si ma duc la Unirii si iau direct de la magazin FCSB... :P

Marius17.02.2009 16:01

Sau mai bine iei tramvaiul :)

Daniel-Ionut17.02.2009 16:03
Sau mai bine iei tramvaiul :)

 

CORECT :yeahh:

Greseala mea nu mai dati :tomato:

carminastan09.03.2009 15:30

Vad ca deja a aparut pe steauafc.com imaginea numarului 3 din revista FCSB, dar nu scrie cand apare:

fcsb_03.jpg

 

 

Daniel-Ionut09.03.2009 16:29

Hmm...

Parca aparea o data la 2 luni :hmmm:

1on09.03.2009 18:30

A trebui sã aparã în prima sãptãmânã din fiecare lunã. Dupã cine se ocupã de revistã, asta e prima sãptãmânã din aceastã lunã.

 

Primul numãr a fost comun pentru lunile decembrie-ianuarie.

c.ronaldo1709.03.2009 18:49

Stie cineva ce scrie acolo ca da gratuit?

Daniel-Ionut09.03.2009 19:11
Stie cineva ce scrie acolo ca da gratuit?

 

Si tu repede...

Imediat iti sare in ochi cuvantul GRATUIT :yeahh:

Da chiar ce da gratuit :)

Catalyn0709.03.2009 19:11
Stie cineva ce scrie acolo ca da gratuit?

 

Lotul si Programul returului

Daniel-Ionut09.03.2009 19:13
Lotul si Programul returului

 

...e un fel de n-ar mai fi :)

«12345610»