12.02.2010 16:04
Eu o caut de-o saptamana la chioscurile din Craiova, si n-au primit-o pe niciunde ![]()
Eu o caut de-o saptamana la chioscurile din Craiova, si n-au primit-o pe niciunde ![]()
20 de lei e nr asta ma???![]()
Da. Pentru că are dvd si poster. Gratuit.
Da. Pentru că are dvd si poster. Gratuit.
Clar gratiut...
E gratuit dar e hartia mai scumpa ca e piele tabacita de oaie ![]()
Aia ar trebui să fie mai ieftina că e direct de la producator.