FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SUPORTER STEAUA - revista oficiala

«18910»
V3312.02.2010 16:04

Eu o caut de-o saptamana la chioscurile din Craiova, si n-au primit-o pe niciunde :cursing:

1on12.02.2010 16:05
20 de lei e nr asta ma??? :blink:

Da. Pentru că are dvd si poster. Gratuit.

Daniel-Ionut12.02.2010 16:37
Da. Pentru că are dvd si poster. Gratuit.

 

Clar gratiut...

razvan2813.02.2010 21:04

E gratuit dar e hartia mai scumpa ca e piele tabacita de oaie :))

1on14.02.2010 17:10

Aia ar trebui să fie mai ieftina că e direct de la producator.

«18910»