FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SUPORTER STEAUA - revista oficiala

«178910»
Daniel-Ionut18.11.2009 16:29

Mi se pare SF ideea, dar in fine... :P

razvan2818.11.2009 19:36

Omu' are dreptate...de cand ciobanu jegos l-a umilit pe Bergodi si toate sperantele mele la a se face o echipa competitiva la Steaua s-au dus pe apa sambetei.Acum chiar nu inteleg cum de am putut sa dau in fiecare luna cate 100 mii pe revista aia sau pe alte nimicuri de la magazinu Stelei...sa fii stelist nu inseamna sa ai articole cu Steaua , daca nu simti nimic pt echipa degeaba.

cristy.steaua2115.12.2009 10:53

A APARUT NUMARUL 11 AL FCSB MAGAZINE !

 

La toate punctele de vanzare a presei din tara gasiti acum numarul 11 al FCSB Magazine, revista oficiala a clubului Steaua!­

 

GRATUIT primesti un CALENDAR cu jucatorii stelisti intr-o tinuta inedita.

­

Coperta glossy, 100 de pagini cu interviuri in exclusivitate, concursuri, stiri inedite despre idolii tai. Totul, la numai 14,99 lei. :D

 

In acest numar puteti citi un amplu interviu cu Juan Toja si vom face impreuna o vizita acasa la mijlocasul Mihaita Plesan, care va petrece primul Craciun in trei, alaturi de sotie si de fiul sau in varsta de 3 luni. Tot in acest numar puteti afla detalii inedite despre vamesii stelisti din punctul de frontiera Nicolina - Iasi. Didi Prodan povesteste de ce s-a suit pe bara transversala dupa golul cu Glasgow Rangers, iar Joe Panait si Ionut Parvu isi amintesc de perioada petrecuta in Ghencea.

 

Nu lipsesc, ca de obicei, paginile de fotbal international, stiati ca ..., sau concursurile cu premii.

coperta_11_princ.jpg

Daniel-Ionut17.12.2009 17:19

Am luat si eu numarul trecut... mi'a picat poster cu Iacob ala de la Steaua 2... :thumbdown:

razvan2819.12.2009 00:56

Iacob e in lot doar pe hartie da nu l-am vazut niciodata jucand , parca la un meci sau 2...

Roby9119.12.2009 01:31

Sper sa apuc s-o iau azi.N-am ratat niciun numar pana acum.

AG19.12.2009 09:01

si **** asta de toja , zici k e fetitza

razvan2819.12.2009 12:15

Mai bine punea o craciunitza buna pe coperta...macar sa fim si noi fericiti la lansarea revistei :))

Daniel-Ionut25.12.2009 08:33

Au bagat si ei in sfarsit ceva util... calendar de perete pentru 2010 :thumbsup:

MoWeed25.12.2009 09:44
Au bagat si ei in sfarsit ceva util... calendar de perete pentru 2010 :thumbsup:

Si are cate o oaie diferita in fiecare luna? Sau e cu Mache, Argaseala si Pippi?

Maye25.12.2009 09:47

Cum plua sa dai bani pe mizeria asta de revista?

Daniel-Ionut25.12.2009 10:01
Cum plua sa dai bani pe mizeria asta de revista?

 

Dau banii pe ce vreau! :chair:

Maye25.12.2009 10:06

Copiii dau banii pe prostii.

MoWeed25.12.2009 10:07

Nu dati banii pe prostii, luati petarde la copii

Maye25.12.2009 10:10

De ce as da 10 lei sa il vad o luna pe Banel , cand pot sa beau 2 beri.

Daniel-Ionut25.12.2009 10:15
De ce as da 10 lei sa il vad o luna pe Banel , cand pot sa beau 2 beri.

 

A fost 15 :D

razvan2825.12.2009 10:25

N-am mai luat revista de 2 luni ca am zis sa nu ii fac bani de Craciun lu Becali da acum o iau ca are calendar :))

 

Craciun fericit tuturor stelistilor :D

Daniel-Ionut25.12.2009 10:28

Trebuia bagat un Calendar Crestin Ortodox :))

Maye25.12.2009 10:31

In loc de calendar va da un kil de branza.

razvan2827.12.2009 21:26

Sau un poster cu Jayden James :))

Daniel-Ionut31.01.2010 14:44

Din 5 februarie apare numarul 12 al FCSB Magazine.

Gratuit DVD-ul Super Steaua Europei si un poster cu Steaua 1987

bn_supercupa.jpg

1on09.02.2010 09:57

A gasit-o cineva pană acum?

Daniel-Ionut09.02.2010 13:39
A gasit-o cineva pană acum?

 

Nici nu am cautat'o... dar cred ca a aparut.

1on09.02.2010 18:50

M-am dus azi la Obor si nu era.

Daniel-Ionut12.02.2010 15:22

20 de lei e nr asta ma??? :blink:

«178910»