Mi se pare SF ideea, dar in fine... ![]()
Mi se pare SF ideea, dar in fine... ![]()
Omu' are dreptate...de cand ciobanu jegos l-a umilit pe Bergodi si toate sperantele mele la a se face o echipa competitiva la Steaua s-au dus pe apa sambetei.Acum chiar nu inteleg cum de am putut sa dau in fiecare luna cate 100 mii pe revista aia sau pe alte nimicuri de la magazinu Stelei...sa fii stelist nu inseamna sa ai articole cu Steaua , daca nu simti nimic pt echipa degeaba.
A APARUT NUMARUL 11 AL FCSB MAGAZINE !
La toate punctele de vanzare a presei din tara gasiti acum numarul 11 al FCSB Magazine, revista oficiala a clubului Steaua!
GRATUIT primesti un CALENDAR cu jucatorii stelisti intr-o tinuta inedita.
Coperta glossy, 100 de pagini cu interviuri in exclusivitate, concursuri, stiri inedite despre idolii tai. Totul, la numai 14,99 lei. ![]()
In acest numar puteti citi un amplu interviu cu Juan Toja si vom face impreuna o vizita acasa la mijlocasul Mihaita Plesan, care va petrece primul Craciun in trei, alaturi de sotie si de fiul sau in varsta de 3 luni. Tot in acest numar puteti afla detalii inedite despre vamesii stelisti din punctul de frontiera Nicolina - Iasi. Didi Prodan povesteste de ce s-a suit pe bara transversala dupa golul cu Glasgow Rangers, iar Joe Panait si Ionut Parvu isi amintesc de perioada petrecuta in Ghencea.
Nu lipsesc, ca de obicei, paginile de fotbal international, stiati ca ..., sau concursurile cu premii.
Am luat si eu numarul trecut... mi'a picat poster cu Iacob ala de la Steaua 2... ![]()
Iacob e in lot doar pe hartie da nu l-am vazut niciodata jucand , parca la un meci sau 2...
Sper sa apuc s-o iau azi.N-am ratat niciun numar pana acum.
si **** asta de toja , zici k e fetitza
Mai bine punea o craciunitza buna pe coperta...macar sa fim si noi fericiti la lansarea revistei ![]()
Au bagat si ei in sfarsit ceva util... calendar de perete pentru 2010 ![]()
Au bagat si ei in sfarsit ceva util... calendar de perete pentru 2010![]()
Si are cate o oaie diferita in fiecare luna? Sau e cu Mache, Argaseala si Pippi?
Cum plua sa dai bani pe mizeria asta de revista?
Cum plua sa dai bani pe mizeria asta de revista?
Dau banii pe ce vreau! ![]()
Copiii dau banii pe prostii.
Nu dati banii pe prostii, luati petarde la copii
De ce as da 10 lei sa il vad o luna pe Banel , cand pot sa beau 2 beri.
De ce as da 10 lei sa il vad o luna pe Banel , cand pot sa beau 2 beri.
A fost 15 ![]()
N-am mai luat revista de 2 luni ca am zis sa nu ii fac bani de Craciun lu Becali da acum o iau ca are calendar ![]()
Craciun fericit tuturor stelistilor ![]()
Trebuia bagat un Calendar Crestin Ortodox ![]()
In loc de calendar va da un kil de branza.
Sau un poster cu Jayden James ![]()
Din 5 februarie apare numarul 12 al FCSB Magazine.
Gratuit DVD-ul Super Steaua Europei si un poster cu Steaua 1987

A gasit-o cineva pană acum?
A gasit-o cineva pană acum?
Nici nu am cautat'o... dar cred ca a aparut.
M-am dus azi la Obor si nu era.
20 de lei e nr asta ma??? ![]()