Mie mi-a picat Zapata , deci am iesit bine.Mi-ar fi placut cel mai mult Goian sau Ogararu dar e foarte bine si Zapata
Eu insa ma refeream la posterul cu echipa care a cucerit cupa in 86
Mie mi-a picat Zapata , deci am iesit bine.Mi-ar fi placut cel mai mult Goian sau Ogararu dar e foarte bine si Zapata
Eu insa ma refeream la posterul cu echipa care a cucerit cupa in 86
E bine ca ne-a invatat cu cate un 'cadou' la fiecare numar...
Ca nu ii doare mana sa il bage in tipla ![]()
La numarul asta da si DVD si poster...ma astept la cat de bulangiu e Argaseala sa fi facut revista 150 de mii
La numarul asta da si DVD si poster...ma astept la cat de bulangiu e Argaseala sa fi facut revista 150 de mii
Eh, 5 ron in plus...chiar asa de tare te saraceste? ![]()
La numarul asta da si DVD si poster...ma astept la cat de bulangiu e Argaseala sa fi facut revista 150 de mii
De ce nu-ți faci abonament? Te poți duce la stadion s-o iei, dacã n-ai încredere-n poștã sau ți-e fricã sã nu ți-o ia careva din bloc.
Da' nu cred c-au scumpit-o. Oricum, de când a plecat MM capitolul marketing s-a dezvoltat mult.
Eh, 5 ron in plus...chiar asa de tare te saraceste?![]()
Nu....nu mor io de 5 lei.Nu sunt o persoana zgarcita.Dar e deja absurd sa coste 15 lei o revista cand in Spania sau Anglia e 5 euro.Si au aia niste salariii
Azi am luat si eu revista de la magazinul oficial din Unirea....este 12 lei.
Ce m-am uitat putin pe ea e ok , interviul cu Ghionea mi-a placut mult ca am apucat sa citesc din ea
Azi am luat si eu revista de la magazinul oficial din Unirea....este 12 lei.Ce m-am uitat putin pe ea e ok , interviul cu Ghionea mi-a placut mult ca am apucat sa citesc din ea
Azi am fost si eu la Unirea la magazin si am cumparato...
Ca doar acolo am gasit... la orice chiosc de ziare ma duceam si intrebam de revista imi dadea dvd-ul Steaua-dinam0 ![]()
he he... dupa 15 zile de asteptat azi am primit revista... ![]()
mie mi-a cazut Emeghara, nu stiu unde au apucat sa-i faca astia poza in cele 10 minute cat a jucat el. ah si bancurile alea parca sunt selectate de un gropar.
Bancurile alea de la sfarsitul revistei sunt de tot cacatul.Sunt abia 2 sau 3 bune dar asta e....trebuie ceva sa faca ratia de hartie ![]()
Salutari ! A aparut revista pe iunie? Ca am intrebat la cateva chioscuri de ziare si mi-au spus ca n-au primit-o ![]()
Nu a aparut inca...cred ca o sa apara dupa meciurile din turul II preliminar al Europa League ca sa aiba ce sa scrie in ea.
Sau poate sãptãmâna viitoare, dacã tot s-au stabilit amicalele din Austria și se trag azi la sorți mecirile din t2p UEL.
Oricum, o sa apara intai pe site-ul oficial si pe urma o sa fie si in magazine ![]()
O sã aparã numãr dublu iunie-iulie.
O sã aparã numãr dublu iunie-iulie.
numaru dublu e pe iulie august....
cel putin asa au zis la inceput... ![]()
Da. ªtiu cã asta au zis la început. Dar s-a dus un prieten de-al meu și a întrebat.
Din 2 iulie apare numarul 6 FCSB!
Bogdan Stancu pe coperta.

Si o sa am si odorizant de masina ![]()
Pacat ca nu am masina ![]()
Il pun la masina de spalat ![]()
Il pun la masina de spalat ![]()
poate da un miros "stelist" hainelor...![]()
Il pun la masina de spalat
poate da un miros "stelist" hainelor...
)
Da :laugh:
Cat costa revista asta ma?
10 lei sau 100 de mii....depinde cum vrei sa consideri.
Odorizant de masina cadou
cred ca o sa il pun la masina de ras ca nu am masina....
Coperta e ok...Stancu e un jucator bun si merita sa fie pe coperta
Nu dati banii pe prostii, luati reviste la copii!