FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SUPORTER STEAUA - revista oficiala

«14567810»
razvan2802.05.2009 21:28

Mie mi-a picat Zapata , deci am iesit bine.Mi-ar fi placut cel mai mult Goian sau Ogararu dar e foarte bine si Zapata

Eu insa ma refeream la posterul cu echipa care a cucerit cupa in 86

Daniel-Ionut04.05.2009 08:33

E bine ca ne-a invatat cu cate un 'cadou' la fiecare numar...

Ca nu ii doare mana sa il bage in tipla :)

razvan2807.05.2009 11:51

La numarul asta da si DVD si poster...ma astept la cat de bulangiu e Argaseala sa fi facut revista 150 de mii

MIREL6RADOI07.05.2009 16:08
La numarul asta da si DVD si poster...ma astept la cat de bulangiu e Argaseala sa fi facut revista 150 de mii

Eh, 5 ron in plus...chiar asa de tare te saraceste? :ce_oameni:

1on07.05.2009 16:26
La numarul asta da si DVD si poster...ma astept la cat de bulangiu e Argaseala sa fi facut revista 150 de mii

De ce nu-ți faci abonament? Te poți duce la stadion s-o iei, dacã n-ai încredere-n poștã sau ți-e fricã sã nu ți-o ia careva din bloc.

 

Da' nu cred c-au scumpit-o. Oricum, de când a plecat MM capitolul marketing s-a dezvoltat mult.

razvan2808.05.2009 13:34
Eh, 5 ron in plus...chiar asa de tare te saraceste? :ce_oameni:

 

Nu....nu mor io de 5 lei.Nu sunt o persoana zgarcita.Dar e deja absurd sa coste 15 lei o revista cand in Spania sau Anglia e 5 euro.Si au aia niste salariii

razvan2810.05.2009 16:26

Azi am luat si eu revista de la magazinul oficial din Unirea....este 12 lei.

Ce m-am uitat putin pe ea e ok , interviul cu Ghionea mi-a placut mult ca am apucat sa citesc din ea

Daniel-Ionut18.05.2009 09:21
Azi am luat si eu revista de la magazinul oficial din Unirea....este 12 lei.

Ce m-am uitat putin pe ea e ok , interviul cu Ghionea mi-a placut mult ca am apucat sa citesc din ea

 

Azi am fost si eu la Unirea la magazin si am cumparato...

Ca doar acolo am gasit... la orice chiosc de ziare ma duceam si intrebam de revista imi dadea dvd-ul Steaua-dinam0 :)

cristy.steaua2123.05.2009 10:13

he he... dupa 15 zile de asteptat azi am primit revista... :steag_sah_mic:

se7en04.06.2009 20:34

mie mi-a cazut Emeghara, nu stiu unde au apucat sa-i faca astia poza in cele 10 minute cat a jucat el. ah si bancurile alea parca sunt selectate de un gropar.

razvan2814.06.2009 19:50

Bancurile alea de la sfarsitul revistei sunt de tot cacatul.Sunt abia 2 sau 3 bune dar asta e....trebuie ceva sa faca ratia de hartie :))

sicka20.06.2009 18:53

Salutari ! A aparut revista pe iunie? Ca am intrebat la cateva chioscuri de ziare si mi-au spus ca n-au primit-o :(

razvan2822.06.2009 11:02

Nu a aparut inca...cred ca o sa apara dupa meciurile din turul II preliminar al Europa League ca sa aiba ce sa scrie in ea.

1on22.06.2009 11:06

Sau poate sãptãmâna viitoare, dacã tot s-au stabilit amicalele din Austria și se trag azi la sorți mecirile din t2p UEL.

Daniel-Ionut22.06.2009 13:02

Oricum, o sa apara intai pe site-ul oficial si pe urma o sa fie si in magazine ;)

1on30.06.2009 14:08

O sã aparã numãr dublu iunie-iulie.

cristy.steaua2130.06.2009 17:47
O sã aparã numãr dublu iunie-iulie.

 

 

numaru dublu e pe iulie august....

cel putin asa au zis la inceput... :steag_sah_mic:

1on30.06.2009 18:06

Da. ªtiu cã asta au zis la început. Dar s-a dus un prieten de-al meu și a întrebat.

Daniel-Ionut01.07.2009 16:04

Din 2 iulie apare numarul 6 FCSB!

Bogdan Stancu pe coperta.

Daniel-Ionut02.07.2009 09:14

coperta6_princ.jpg

Si o sa am si odorizant de masina :yeahh:

Pacat ca nu am masina :D

Il pun la masina de spalat :)

cristy.steaua2102.07.2009 10:15

 

Il pun la masina de spalat :)

 

 

poate da un miros "stelist" hainelor...:))

Daniel-Ionut02.07.2009 10:29
Il pun la masina de spalat :)

 

 

 

poate da un miros "stelist" hainelor... :) )

 

Da :laugh:

maye02.07.2009 10:51

Cat costa revista asta ma?

razvan2802.07.2009 12:32

10 lei sau 100 de mii....depinde cum vrei sa consideri.

Odorizant de masina cadou :hmmm: cred ca o sa il pun la masina de ras ca nu am masina....

Coperta e ok...Stancu e un jucator bun si merita sa fie pe coperta

KERATOCONUS02.07.2009 12:52

Nu dati banii pe prostii, luati reviste la copii!

«14567810»