FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SUPORTER STEAUA - revista oficiala

«123410»
carminastan19.09.2007 12:36

Nu rata primul numãr al revistei "Suporter Steaua", într-un nou format, cu materiale inedite și imagini nepublicate! Din septembrie, la chioșcurile de ziare

 

Sursa stelisti.ro

Razvypitesti19.09.2007 13:48
cristi_mold24.09.2007 17:38

Care sunteti din Targu- Mures, pe acest forum, voi ati reusit sa va luati revista? Sau ati gasit-o la chioscurile de ziare? Pentru ca eu o caut de 2 zile si nu o gasesc nicaieri, nici in Tudor, nici in Centru.

 

Va rog daca sunteti din localitate, da-ti un PM sau scrie-ti aici pe forum unde pot sa gasesc revista in Tg.Mures

Dani200526.09.2007 21:40

Preferam sa ramana tot in formatul vechi...sunt dezamagit:(

razvan_stelist200704.10.2007 13:33

se pare ca revista suporter Steaua este facuta acum de astia de la gsp.este bine pentru ca este facuta mai bine.nu conteaza ca pretul este mai mare,macar este o revista ca lumea.cea veche era subtirica,avea poze multe,nu prea reusite si posterele erau mai mici,dar erau bune.defapt gsp-u in ziar ne critica,mai ales pe ov.Petre iar in revista ne lauda

-=Danny=-07.10.2007 10:10

sorry pentru offtopic , dar nu stiam unde sa zic asta : Stie careva cand se mai deschide sop online Steaua , ca vreau si io sa cumpar un fular , sau orice :D

carminastan30.10.2007 09:53

Robinbson Zapata este protagonistul numãrului 28 al revistei "Suporter Steaua" aparut în aceste zile pe piațã, într-o varianta nouã.

 

sursa stelisti.ro/stiri/540/a-aparut-un-nou-numar-al-revistei-suporter-Steaua.htm

ro_steaua30.10.2007 10:48

nr 22 al revistei il are cineva? imi lipseste din colectie acest nr.

 

:steag_steaua_ro:

Wally02.11.2007 20:44

Il am eu, dar intr-un singur exemplar si NU e de vanzare :tongue:

ro_steaua02.11.2007 21:47
Il am eu, dar intr-un singur exemplar si NU e de vanzare :tongue:

 

 

cine e pe prima pagina?

Wally03.11.2007 15:00

Nu am revistele la indemana, dar din cate tin minte cred ca e cea dedicata editiei de anul trecut a UCL: Simbolul Calitatii cu o imbratisare de grup pe coperta dupa inscrierea unui gol.

cristi_mold03.11.2007 15:43

Are cineva toate numerele revistei?

Cry.Baby711.03.2008 10:52

fular-campionii

 

salutare tuturor stelistilor :steagcruce: imi lipsesc din colectia de reviste "Suporter Steaua" nr 22,28,29 cum as putea sa fac rost de ele? am cautat pe piata si nimeni nu le mai are,am incercat sa i-au legatura prin mail cu redactia revistei si nici un raspuns.

 

ps. imi spune si mie cineva o adresa de mail al "Unlimited Sport Media (USM)" ce-i care realizeaza revista va multumesc si va doresc la toti o zi buna. :steagcruce:

forever_STEAUA11.03.2008 12:06

Când vine vorba de revistã, cei de la USM sunt mai neserioși chiar decât cei de la Steaua.

 

Numerele respective le gãsești la magazinul oficial al Stelei.

cristian01414.03.2008 14:36

Am cumparat astazi, recunosc, doar pentru a 2-a oara revista Suporter Steaua, editata de GSP. Am ramas impresionat de grafica si de calitatea ridicata a hartiei, iar continutul cu diferite interviuri, cronici ale meciurilor si diversele informatii sunt chiar interesante. Ma intrebam daca nu exista undeva pe internet o baza de date cu numerele anterioare si chiar ma gandeam s-o scanez si s-o postez undeva. Inca nu stiu sigur daca e legal si daca cei de la GSP nu ar ridica vreo problema. Ideea e ca as vrea sa scanez revistele, incepand cu numarul actual (30) si sa le postez undeva. Nu din cauza pretului, pentru ca publicatia merita toti banii (5 RON), ci si pentru fanii din afara care nu au posibilitatea sa o cumpere.

forever_STEAUA14.03.2008 16:53
Are cineva toate numerele revistei?

 

 

Da :yeahh:

Baros'09.04.2008 19:52
Da :yeahh:

de unde crezi ca as putea sa fac sh eu rost de mai multe numere?care nu am apucat sa le cumpar?te rog zimi si mie...iti sunt recunoscator...multumesc...

1on09.04.2008 19:54

De la magazinul oficial al clubului, situat la tribuna oficialã a stadionului.

carminastan14.04.2008 09:44

A aparut numarul 31 al revistei "Suporter Steaua"

steaua_31.jpg

Dia stelista15.04.2008 13:22

Am avut norocul sa ma nasc in provincie, mai exact Roman, judetul Neamt si stiti cat e de placut sa intrebi pe la toate chioscurile o saptamana intreaga daca a venit revista? :wall: Si vin mult prea putine :mellow: ... Ar trebui facut ceva in privinta asta

1on15.04.2008 16:59

@carminastan:

Ai gãsit-o la vreun chioșc? Eu întreb de 3 zile și n-a venit nimic.

Dia stelista15.04.2008 17:39
@carminastan:

A gãsit-o la vreun chioșc? Eu întreb de 3 zile și n-a venit nimic.

 

 

Si eu la fel intreb zilnic si nimic. :dry: Deobicei o gasesc cam intr-o saptamana dupa ce apare in capitala ... :mellow: aporopo..tot din roman ?

1on15.04.2008 19:00

Nu din Roman. Din București.

nec-teo16.04.2008 14:03

AS FI INTERESAT DE UN POSTER CU ECHIPA FC Steaua 2008.

VA MULTUMESC!

 

:steag_sah_mic::steagcruce:

carminastan16.04.2008 14:09
@carminastan:

Ai gãsit-o la vreun chioșc? Eu întreb de 3 zile și n-a venit nimic.

Sincer, inca nu am intrebat. ca uit,imi amintesc dupa ce ajung la servici. Stirea e luata de pe gsp.

«123410»