Nu rata primul numãr al revistei "Suporter Steaua", într-un nou format, cu materiale inedite și imagini nepublicate! Din septembrie, la chioșcurile de ziare
Sursa stelisti.ro
Nu rata primul numãr al revistei "Suporter Steaua", într-un nou format, cu materiale inedite și imagini nepublicate! Din septembrie, la chioșcurile de ziare
Sursa stelisti.ro
Care sunteti din Targu- Mures, pe acest forum, voi ati reusit sa va luati revista? Sau ati gasit-o la chioscurile de ziare? Pentru ca eu o caut de 2 zile si nu o gasesc nicaieri, nici in Tudor, nici in Centru.
Va rog daca sunteti din localitate, da-ti un PM sau scrie-ti aici pe forum unde pot sa gasesc revista in Tg.Mures
Preferam sa ramana tot in formatul vechi...sunt dezamagit:(
se pare ca revista suporter Steaua este facuta acum de astia de la gsp.este bine pentru ca este facuta mai bine.nu conteaza ca pretul este mai mare,macar este o revista ca lumea.cea veche era subtirica,avea poze multe,nu prea reusite si posterele erau mai mici,dar erau bune.defapt gsp-u in ziar ne critica,mai ales pe ov.Petre iar in revista ne lauda
sorry pentru offtopic , dar nu stiam unde sa zic asta : Stie careva cand se mai deschide sop online Steaua , ca vreau si io sa cumpar un fular , sau orice ![]()
Robinbson Zapata este protagonistul numãrului 28 al revistei "Suporter Steaua" aparut în aceste zile pe piațã, într-o varianta nouã.
sursa stelisti.ro/stiri/540/a-aparut-un-nou-numar-al-revistei-suporter-Steaua.htm
nr 22 al revistei il are cineva? imi lipseste din colectie acest nr.
:steag_steaua_ro:
Il am eu, dar intr-un singur exemplar si NU e de vanzare :tongue:
Il am eu, dar intr-un singur exemplar si NU e de vanzare :tongue:
cine e pe prima pagina?
Nu am revistele la indemana, dar din cate tin minte cred ca e cea dedicata editiei de anul trecut a UCL: Simbolul Calitatii cu o imbratisare de grup pe coperta dupa inscrierea unui gol.
Are cineva toate numerele revistei?
![]()
salutare tuturor stelistilor
imi lipsesc din colectia de reviste "Suporter Steaua" nr 22,28,29 cum as putea sa fac rost de ele? am cautat pe piata si nimeni nu le mai are,am incercat sa i-au legatura prin mail cu redactia revistei si nici un raspuns.
ps. imi spune si mie cineva o adresa de mail al "Unlimited Sport Media (USM)" ce-i care realizeaza revista va multumesc si va doresc la toti o zi buna. ![]()
Când vine vorba de revistã, cei de la USM sunt mai neserioși chiar decât cei de la Steaua.
Numerele respective le gãsești la magazinul oficial al Stelei.
Am cumparat astazi, recunosc, doar pentru a 2-a oara revista Suporter Steaua, editata de GSP. Am ramas impresionat de grafica si de calitatea ridicata a hartiei, iar continutul cu diferite interviuri, cronici ale meciurilor si diversele informatii sunt chiar interesante. Ma intrebam daca nu exista undeva pe internet o baza de date cu numerele anterioare si chiar ma gandeam s-o scanez si s-o postez undeva. Inca nu stiu sigur daca e legal si daca cei de la GSP nu ar ridica vreo problema. Ideea e ca as vrea sa scanez revistele, incepand cu numarul actual (30) si sa le postez undeva. Nu din cauza pretului, pentru ca publicatia merita toti banii (5 RON), ci si pentru fanii din afara care nu au posibilitatea sa o cumpere.
Are cineva toate numerele revistei?
Da ![]()
Da![]()
de unde crezi ca as putea sa fac sh eu rost de mai multe numere?care nu am apucat sa le cumpar?te rog zimi si mie...iti sunt recunoscator...multumesc...
De la magazinul oficial al clubului, situat la tribuna oficialã a stadionului.
Am avut norocul sa ma nasc in provincie, mai exact Roman, judetul Neamt si stiti cat e de placut sa intrebi pe la toate chioscurile o saptamana intreaga daca a venit revista?
Si vin mult prea putine
... Ar trebui facut ceva in privinta asta
@carminastan:
Ai gãsit-o la vreun chioșc? Eu întreb de 3 zile și n-a venit nimic.
@carminastan:A gãsit-o la vreun chioșc? Eu întreb de 3 zile și n-a venit nimic.
Si eu la fel intreb zilnic si nimic.
Deobicei o gasesc cam intr-o saptamana dupa ce apare in capitala ...
aporopo..tot din roman ?
Nu din Roman. Din București.
AS FI INTERESAT DE UN POSTER CU ECHIPA FC Steaua 2008.
VA MULTUMESC!
![]()
![]()
@carminastan:Ai gãsit-o la vreun chioșc? Eu întreb de 3 zile și n-a venit nimic.
Sincer, inca nu am intrebat. ca uit,imi amintesc dupa ce ajung la servici. Stirea e luata de pe gsp.