FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua in finala Cupei-Uefa?

«1345678»
dbd19.03.2006 15:52

ultima data am zis ca avem 80% sanse...vreau sa corectez...100 % de fapt !

Virgil19.03.2006 15:54

Ce-ti veni asa deodata ? Ai avut vreo revelatie divina ? :lol:

AGRESSIVO198+119.03.2006 16:02

avem mari sanse,dar daca si jucatorii vor fi atat de siguri ca Dracula sigur nu vom ajunge.

Trebuie sa ramanem cu picioarele pe pamant,nu noi cat jucatorii.

Virgil19.03.2006 16:05

Sigur ca da.Meciul trebuie sa fie foarte bine pregatit de antrenori,jucatori,consilieri,psiholog,de oricine poate ajuta cu un sfat util.

Sunt convins ca Oli are DVD-uri cu toate meciurile Rapidului in Cupa si va incerca sa le pregateasca ceva.

AGRESSIVO198+119.03.2006 16:12

sincer eu nu cred ca e nevoie de pregatire tactica ci jucatorii sa fie lasati sa joace.Aminteste-ti meciul cu Betis(tur)au exersat o saptamana centrari din lovituri libere,cornere si in timpul meciului Bostina si Nicolita au fost mai preocupati sa obtina lovituri libere decat sa joace cea ce stiu ei mai bine.Cred ca ar trebui lasati sa joace ce stiu ei mai bine cum facea Protasov,dar sa le fie scoasa in evidenta importanta partidelor(sa fie bine pregatiti psihic).

Mirel_Radoi19.03.2006 18:25

aici ai dreptate.Olaroiu nu e asa de rau.sigur castigam noi ceva pentru ai face mandri pe dukadam si pe ceilalti. sa vada ei ce echipa a ajuns Steaua.ca demult. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

DanStan20.03.2006 08:56

In momentul de fata sansele sunt 50 - 50. Nu mi-e frica de Rapid ci de bafta lor. Care ii ajuta sa marcheze doua goluri dintr-o jumatate de sut pe poarta.

Cat despre semifinala ... daca arbitrii si adversarii nu ne masacreaza cred ca am avea sanse serioase de calificare.

Motanu D20.03.2006 09:17

Nu cred ca arbitrii ne vor face probleme in semifinala. Atat lor cat si celor de la UEFA le este indiferent cine va merge mai departe.

sorin_77720.03.2006 09:28

Nu se pune problema unui arbitraj ostil in semifinale. Si eu cred ca noi vom merge pentru ca arbitrul va tine cu noi in sferturi... Ii va ciupii pe rapid... vai ce mi-ar placea sa castigam in Giulesti cu aportul arbitrului... Sa ne dea un penalty nemeritat si sa elimine portarul lor... :lol: Ar fi o lovitura miseleste din partea noastra. Si cu astia asa merita sa castigi. Sa ramana frustrati pe viata :twisted: :twisted: :twisted:

I.N.Money20.03.2006 11:07

Cred ca sansele de a prinde finala au cam scazut,am pierdut un om de baza in atac,pe care dupa meciul de aseara nu prea vad cum poate fi inlocuit.Practic ne-am intors la perioada din returul trecut,in care Dica juca cu Cristea..

IONUTZ-CIPRIAN20.03.2006 16:01

:evil: >>Ba tu uitate la TV si vezi sa nu-ti explodeze buteliile sub fund....CE FAIN AR FII....si uitate in continuare la TV...si daca nu vezi bine iati ochelari...ca DA joaca Steaua!!(mesaj pentru C Borcea!)>>> :twisted:

S`PP_feroce22.03.2006 23:53

Parerea mea ca Steaua va umili rapidu....si va fi si un meci pe cinste.Faza e acum ca UEFA a cam dezavantajat Romania pentruca Steaua a cazut cu rapidul automat una din ele pleaca acasa dar in acelasi timp a si avantajato pentru exista riscul sa nu se califice nici una...

Mirel_Radoi23.03.2006 10:51

ar fii chiar marfa sa castigam Cupa UEFA.

am un coleg dinamovist si nu o sa mai aiba ce sa spuna de Steaua care va castigat cupa :lol: :lol: :lol:

Bogdan4Steaua23.03.2006 11:22

Ce, acum are ce sa spuna? Noi am mai castigat ceva prin '86(trofeul suprem). :wink:

 

Ei cu ce se mandresc?

I.N.Money23.03.2006 12:17

Se mandresc..cu un meci celebru Cu Foresta Falticeni.. :!:

fanat|k23.03.2006 16:17

se mandresc cu o finala de cupa europeana in '43, cand Steaua nu exista.

 

in alta ordine de idei, ati uitat ca v-a scus din CUPA echipa a 2-a a Rapidului?

Motanu D23.03.2006 16:50
se mandresc cu o finala de cupa europeana in '43, cand Steaua nu exista.

 

in alta ordine de idei, ati uitat ca v-a scus din CUPA echipa a 2-a a Rapidului?

 

1. Finala aia din 43 e invaluita in mister. Era alt foltbal, alte vremuri. Dar si asa, stam mult mai bine la finale de Cupe Europene. Scorul e de 4-1. Iar in curand va fi 5-1.

 

2. Pai ca sa nu se supere nimeni vom proceda in felul urmator: va vom scoate din Cupa UEFA. Asa ne vom lua revansa pentru meciul ala cu Rapid 2.

Papp23.03.2006 17:01

BAI!!

Va ganditi daca o sa ajungem in finala?

Ati innebunit?

Pai cu echipa asta pe care o avem nu ne sta nimeni in cale!

Cupa UEFA e la Bucurest

Cine o sa castige Rapid - Steaua o sa castige Cupa UEFA 100%!!

Virgil23.03.2006 17:06

Cred ca exagerezi putin cand acorzi sanse rapidului. :lol: Dar asa e fair.Inteleg.

Papp23.03.2006 17:16

Nu exagerez daca ne gandim la ce echipe au fost eliminate de Rapid(Sant Julia; Vardar Skopje; FEYENOORD; Shaktar; PAOK Tesalonica; Rennes; HERTHA BERLIN, HAMBURG) si la echipele pe care le-a eliminat Steaua( Shelbourne; Valerenga; RC LENS; Halmstads; HEERENVEEN; Betis). :D

dbd23.03.2006 17:42

te rog frumos ca peste cateva saptamani sa rectifici la lista cu echipele eliminate de Steaua...sa adaugi si Rapid... :lol:

SSK23.03.2006 18:28

@Papp

 

+ Sampdoria, + Hertha Berlin, daca e sa respectam adevarul istoric.

Papp24.03.2006 16:18
@Papp

 

+ Sampdoria, + Hertha Berlin, daca e sa respectam adevarul istoric.

 

 

 

Ma refeream la echipele batute ( nici la Rapid n-am pus Sttutgart)

Mirel_Radoi24.03.2006 19:54

Radoi zice ca nu vrea sa o lase pa rapid sa castige Cupa UEFA

X524.03.2006 22:00
Radoi zice ca nu vrea sa o lase pa Rapid sa castige Cupa UEFA

Mi se pare normal...dar problema e ceva face in campionat...mai ea si titlul :?:

«1345678»