FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua in finala Cupei-Uefa?

«1234568»
Criss22.02.2006 19:19

Cel mai puternic adversar, pare a fi la ora actuala AS Roma. Au o echipa de Champions League si-s intr-o forma de invidiat in Serie A (10 victorii consecutive!!!). Sa speram cane vom intalnii cu ei in finala si Steaua va fi cea care le va intrerupe seria victoriilor. :D

oliver_1924.02.2006 21:59

avem sanse dar mai e treaba cu campionatul ..........sa nu fugim dupa doua lucruri si sa nu luam nici unul......dar dc sunt bine din pct de vedere vizic le luam pe amandoua..... 8) 8)

Steaua

Grinch25.02.2006 00:32

Eu zic ca visati mult prea frumos . Cel mai bine ar fi sa asteptam fiecare meci in parte sa vedem ce se intampla si prioritatea noastra sa fie campionatul nu Cupa UEFA .

adriano_1025.02.2006 11:15

cred ca foarte mare :D

the_killer25.02.2006 11:20

eu as vrea ca Steaua sa ajunga in semifinala

IONUTZ-CIPRIAN25.02.2006 11:33

:evil: >>>Sper sa nu visez cam peste masura,dar este posibil daca STEUA joaca asa cum a facut-o la HEERENVEN,dar bineintees ca si acasa tot la fel.BAFTA!>> :twisted:

Bisquit25.02.2006 12:17

Intai sa trecem de Betis....lasati visele....avem un meci foarte greu...

the_killer25.02.2006 12:21

eu cred ca vom trece de Betis

FANATIK RED-BLUE25.02.2006 14:40

Putem trece de Betis dar ne va fi cam greu! Sanse tot sunt dar, ma gandesc ca am pierdut acasa cu olandezii, ce o sa facem cu Betis oare???

Bebe4ever25.02.2006 15:21

Probabil ca returul cu Heerenveen a fost " dusul rece " de care aveau nevoie. Nu zic ca va fi usor cu Betis, dar cred ca vom merge mai departe. E o vorba ... orice sut in cur, e un pas inainte !

Ionutdal17.03.2006 03:47

Eu cred in echipa mea de suflet 100 % , daca vor juca toate meciurile de acum pana in finala cum au jucat la Betis castigam Cupa UEFA . FORZZA Steaua...

sorin_77717.03.2006 08:06

cu Betis am jucat finala... vedem astazi cu cine cadem la tragerea la sorti si ce traseu avem spre finala... avem sanse mari de a o juca...

bogsir17.03.2006 11:58

Inainte de meciul cu Betis l-am sustinut din rasputeri pe Oli. M-am contrazis cu prieteni, colegi de servici...Aveam argumente nenumarate insa nimeni nu vedea realitatea (decat MM, cu care sunt tot timpul in asentiment). Acum ca a iesit asa astept toti Oli-scepticii sa-l aplaude frenetic. Nici nu meritati sa va bucurati! Nu va numiti suporteri ai Stelei toti cei care ati fluierat si cerut demisia pe Lia Manoliu si ati facut astfel viata mai grea unui super-antrenor! Mi-era scarba sa vad toti aurolacii cum se bucura in Piata Universitatii dupa ce fluierasera ca descreieratii!

Pretuiti-va valorile, iar acestea se numerc Mirel Radoi, Cosmin Olaroiu si Mihai Stoica!!!

Ghetto17.03.2006 12:11

Poate sa-mi spuna cineva daca stie cand ajunge echipa din Spania?...adika la ce ora ajunge la aeroport si la care?

sorin_77717.03.2006 13:11

Steaua sosește în jurul orei 14:00 pe Aeroportul Bãneasa!!!

 

mai ai ora la dispozitie sa ajungi... as venii si eu dar slujba nu ma lasa...

Bogdan4Steaua17.03.2006 14:38

Am picat cu Rapid. Pacat. Voiam sa ii intalnim in finala.

sorin_77717.03.2006 15:02

Si ce ne opreste pe noi sa nu jucam Supercupa cu Barca? Nimic...

kpaxx17.03.2006 15:04

Am vazut aseara un meci frumos si daca am juca tot asa am avea sanse sa ajungem in finala dar acolo sigur ne-am impotmoli. Eu sincer sa fiu mi-e cam teama ca nu cumva jocul bun de aseara sa nu fie un foc de paie. Oricum faptul de afi in sferturi este o performanta notabila si daca este sa cadem cu rapidul in sferturi suntem ca si calificati in semifinale. Forza Steaua. :wink:

Gimse17.03.2006 15:08

Intr-adevar era mai bine sa ne intalnim cu Rapid in semifinale sau chiar in finala,dar acum n-avem ce sa mai facem macar suntem siguri ca vom avea o echipa romaneasca in semifinale.Acea echipa va fi Steaua. 8)

Virgil17.03.2006 16:06

Raspunsul la intrebarea lansata in titlul topicului,il vom sti sigur dupa disputarea dublei cu Rapid si a dublei cu Basel(sper).Mai e foarte putin pana atunci si visul frumos poate continua.

KroNos^17.03.2006 16:58

Finala e cu Rapidul. Cine castiga aceasta dubla o sa castige si Cupa UEFA pentru ca celelalte echipa ramase in competitzie mi se par mai slabe ca Steaua si Rapid.

 

Oricum ramane stabilit, Steaua castiga Cupa UEFA!!! :D

ToxicDSNT17.03.2006 17:26

eu zic ca tot ce a fost mai greu a trecut deja,echipa este obisnuita cu presiunea publicului,cu importanta jocului,si cupa este mai aproape ca nicodata de Bucuresti,mai precis de Bulevardul Ghencea,mai ales ca acum in sferturi avem un adversar care il cunoastem bine,ba chiar foarte bine,sa ne aducem aminte ca la ultimul meci jucat cu ei am facut 0-0 in giulesti,in 10 oameni,practic noi am jucat in 10 de la inceput pana la sfarsit,deci...ce sa mai zic cand se joaca in 11?

Ionutdal18.03.2006 14:55

Dupa ce trecem de rapid , ii batem pe boro in semifinala si castigam finala cu levsky (as vrea eu) si apoi sa reusim o victorie cu Barcelona . Ce frumos ar fi ca jucatorii nostri sa ne indeplineasca acest vis ... FORZZA Steaua

IONUTZ-CIPRIAN18.03.2006 15:32

:evil: >>>Acuma dupa cea ce am vazut zilele care au trecut,sunt optimist ca putem ajunge in finala,cine stie ce ne rezerva viitorul!!>>> :twisted:

Ciupacabra18.03.2006 18:20

Categoric Steaua va castiga Cupa UEFA avem adversari accesibili pana in finala . Nu cred ca aviarele ne pot oprii . Forzza Steaua!!! Vreau sa vad la anul' o SuperCupa cu Barca :twisted:

«1234568»