FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua in finala Cupei-Uefa?

«145678»
Papp25.03.2006 11:50
Radoi zice ca nu vrea sa o lase pa Rapid sa castige Cupa UEFA

Mi se pare normal...dar problema e ceva face in campionat...mai ea si titlul :?:

 

Radoi a zis ca prefera sa ne bata Rapid, da sa castigam titlul ca sa jucam in grupele Champions League. Eu cred ca Steaua poate sa le faca pe toate, dar daca ar fi sa aleg intre Cupa UEFA si grupele Champions League, as alege Cupa!!!

 

FORZA Steaua !!! SPRE 23 !!!

I.N.Money25.03.2006 11:58

Asta nici nu se discuta,dar jucatorii Stelei ar intra pe forumu asta ar vedea si ar intelege ce inseamna pentru noi sa batem Rapidu si sa luam Cupa UEFA

Papp06.04.2006 14:09
Asta nici nu se discuta,dar jucatorii Stelei ar intra pe forumu asta ar vedea si ar intelege ce inseamna pentru noi sa batem Rapidu si sa luam Cupa UEFA

 

Sa stii ca jucatorii intra si aici si pe steauafc.ro

 

SPRE Cupa UEFA

I.N.Money07.04.2006 07:12

Daca Steaua castiga Cupa UEFA,prevad o migratie in masa de dinamovisti si rapidisti din Romania...nu cred ca ar mai suporta asa ceva... :lol:

BandiT07.04.2006 07:56

acum avem o mare sansa sa mai adaugam un trofeu important in vitrina clubului...

sa nu dam cu piciorul acestei sanse..

suntem foarte aproape...

sa luam Cupa UEFA...

si daca se poate si campionatul....

dar UEFA ar trebui sa fie obiectivul principal.

sorin_77707.04.2006 07:59

Inca un pas si ne vedem in Olanda la Eindhoven...

 

Doamne ajuta!

apa_plata07.04.2006 08:30

se pare ca mingea primita in fata prin min 80 de la Paraschiv (cred) i-a prins bine si l-a trezit, ca ne-a salvat de la un mare dezastru :lol:

andrei_8707.04.2006 21:33

MAI E MULT PANA ACOLO SI TREBUIE SA RAMANA CU PICIOARELE PE PAMANT.

VA FI F. GREU!

DAR... CE MOD MAI PLACUT DE A SARBATORI 20 DE ANI DE LA SEVILLA DECAT PRIN TROFEUL DE LA EINDHOVEN!

NOI TREBUIE SA VISAM!

EI TREBUIE SA JOACE !

Ionutdal07.04.2006 22:52

Acum ca am scapat de rapid , urmeaza 'Boro , apoi as vrea S-04 , sa ii invatam pe germani sa ne respecte , este bine ca nu sunt echipe italiene , deci 100 % castigam finala .

 

FORZA

dbd08.04.2006 05:48

si eu zic ca vom ajunge in finala 100 % iar de Cupa UEFA mai comentez pe urma :)

Ana-Maria08.04.2006 10:17

As vrea sa merg la finala, daca o joaca Steaua, desigur...S-ar putea sa merg cu masina. Ce conditii se pun la iesirea din tara? Am auzit de nu stiu ce invitatie...

Papp08.04.2006 10:59

Citat comentator tvr: ¨Bine v-am gasit doamnelor si domnilor la finala cupei UEFA, care va fi disputata de Steaua si Sevilla(presupun). Meciul va fi arbitrat de Urs Meier(doamne fereste). Steaua va alinia urmatoarea echipa:Carlos, Radoi...¨

 

La final:¨S-a terminat!! Cupa UEFA e la Bucuresti!!

Sreaua e castigatoarea cupei UEFA!!¨

 

imaginativa strazile...

I.N.Money08.04.2006 11:01

Urs Meier s-a retras din arbitraj.. :)

Papp08.04.2006 11:04
Urs Meier s-a retras din arbitraj.. :)

 

PAI DUPA MECIUL DANEMARCA-Romania CE VROIAI SA FACA...

I.N.Money08.04.2006 11:06

Nu ca l-au mai tinut vreun an...ca na are valoare..dar apoi a implinit varsa limita si s-a retras...mare pacat .. :lol:

cristi8608.04.2006 11:49

De joi incoace ma gandesc la un singur lucru, pe care n=am vazut sa-l mai fi sesizat cineva. Daca Steaua castiga Cupa UEFA, e posibil (as zice, aproape sigur!) ca finala Super Cupei Europei sa se joace la Monaco intre Barcalona (pe care, eu unul, o vad favorita absoluta in Liga Campionilor) si Steaua, exact dupa 20 de ani. O sa radeti, dar parca nu cred ca e doar o intamplare.

antonika08.04.2006 12:41

sa speram ca daka si sunt sanse de 90% ca asta sa se intample, si sa speram ca si atuncia Steaua sa depaseasca toate asteptarile si sa fimi regii europei :lol: :twisted: :lol: :twisted: :lol: :twisted: :lol: :twisted:

nicoleta-andrei08.04.2006 13:05

STEAUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

latifundiarul08.04.2006 14:31

FORZA STEAUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :D:D

antonika08.04.2006 15:58

daka jucatorii isi doresc sa castige Cupa UEFA cu adevarat, atunci nimic nui poate opri, nici Boro, nici Sevilla, si nici Rapidu(cum sa dovedit joi).

pisybaby08.04.2006 17:07

80%se califica Steaua in finala...sunt sigura!nu mai fiti pesimisti ca doar Dumnezeu este cu noi!Asta s-a si vazut !

weeezer_2008.04.2006 22:03

io zic ca o sa avem o finala Steaua - Schalke. mai departe nu vreau sa zic ca... nu vad lucruri prea bune :(

steaua_forewer08.04.2006 22:19

stiti vreunu daca Kim Milton Nielsen s-a retras ?? ca e pericol mare daca ne arbitreaza

weeezer_2008.04.2006 22:27

bai, incetati cu cosmarurile...

hai sa visam frumos, poate ne arbitreaza Salomir, asistat la una din tuse de Argaseala :P

 

io zic ca oricine ne arbitreaza, ii scoatem pe englezi.. si fara emotiile din meciul cu rapid, cred ca am albit atunci in ultimele 20 de minute

I.N.Money09.04.2006 10:45
stiti vreunu daca Kim Milton Nielsen s-a retras ?? ca e pericol mare daca ne arbitreaza

:D S-a retras si el si Meier..din pacate si Collina..

«145678»