Radoi zice ca nu vrea sa o lase pa Rapid sa castige Cupa UEFAMi se pare normal...dar problema e ceva face in campionat...mai ea si titlul :?:
Radoi a zis ca prefera sa ne bata Rapid, da sa castigam titlul ca sa jucam in grupele Champions League. Eu cred ca Steaua poate sa le faca pe toate, dar daca ar fi sa aleg intre Cupa UEFA si grupele Champions League, as alege Cupa!!!
FORZA Steaua !!! SPRE 23 !!!
