Lasa ca a ramas maestrul Ivanov. Si cu Markus Merk !
Lasa ca a ramas maestrul Ivanov. Si cu Markus Merk !
Mie personal mi-e frica de marele,inegalabilul,unicul..Lubos Michel.. :wink:
Ala strica mai rar meciuri. Pe cand primi 2...
Noi,romanii nu prea il avem la inima de la meciu de la Oslo din 2004...oricum pe ei nu prea ii intereseaza,sunt arbitrii first class...
sa nu-l maniem pe Dumnezeu, am avut parte de arbitraje destul de ok editia asta a cupei UEFA... sa speram ca asa va fi si in continuare.
Si... ca sa ma arunc putin cu capul inainte, pe cine ati prefera in finala? Pe Schalke sau pe Sevilla? care vi se pare mai "accesibila", daca putem spune asa...?
Sevillia. Ca sa nu zica suporterii lui Betis ca nu suntem impartiali !
Si... ca sa ma arunc putin cu capul inainte, pe cine ati prefera in finala? Pe Schalke sau pe Sevilla? care vi se pare mai "accesibila", daca putem spune asa...?
Eu nu cred ca Shalke are puterea sa treaca de Sevilla, nu de alta dar Sevilla este mai tare clar...
Oricum mai intai sa ajungem in finala si mai vedem... :wink:
dak face un meci bun aksa ...ajunge in finala sigur
!
io zic ca-i mai tare Schalke... deci sigur, prefer Sevilla
Ambele au loturi foarte echilibrate...sa nu uitam ca Sevilla a dat fotbalului mare pe Ramos sau Baptista,principalul lor atuu in acest moment este cuplul de atac:Kanoute si Saviola..
Ambele au loturi foarte echilibrate...sa nu uitam ca Sevilla a dat fotbalului mare pe Ramos sau Baptista,principalul lor atuu in acest moment este cuplul de atac:Kanoute si Saviola..
Ramos sau Baptista nu au rupt gura targului la Real. Au totusi valoare !
Cat despre cuplul lor de atac eu zic ca e destul de comic.
Comic,dar cu nume...
Ai vazut la Real ce inseamna sa joace numele pe teren !
Da Motane,dar daca au ajuns pana aici se pare ca sunt peste Real.Eu sincer am ramas surprins ca si-au batut joc de Zenit,pe care ii vedeam cel putin in semifinale.
Suntem la doua lungimi de finala... Nu concep sa nu le depasim, englezii vor fi surprinsi... Daca ei nu marcheaza pe LIA si noi castigam indiferent de scor, ne calificam SIGUR!!!!
daca or sa joace din inima o sa ajunga 80% in finala... si sa joace frumos ![]()
![]()
![]()
Da Motane,dar daca au ajuns pana aici se pare ca sunt peste Real.Eu sincer am ramas surprins ca si-au batut joc de Zenit,pe care ii vedeam cel putin in semifinale.
Nu te supara, dar a fost un meci intre doua echipa medii. Daca erau superechipe erau acuma in Liga!!! (vezi Villareal).
:evil: >>>Steaua va ajunge in finala!Noi avem experiente bune cu echipele din Anglia,nu prea ne-am plecat capul in fata lor,am facut meciuri destul de bune contra lor,si in finala pentru mine nu conteaza cu cine jucam cel mai mult conteaza ca vom ajunge,daca este sa o si castigam atunci este foarte tare frate!!!>>> :twisted:
Da Motane,dar daca au ajuns pana aici se pare ca sunt peste Real.Eu sincer am ramas surprins ca si-au batut joc de Zenit,pe care ii vedeam cel putin in semifinale.
Nu te supara, dar a fost un meci intre doua echipa medii. Daca erau superechipe erau acuma in Liga!!! (vezi Villareal).
Mie personal mi-a placut echipa Rusa,parea foarte inchegata,cat despre nemti sunt singura echipa care au a rams in UEFA dupa ce a venit din Liga,unde a piedut calificarea pentru ca a facut parte dintr-o grupa a mortii...deci trebuie evitati.
Da Motane,dar daca au ajuns pana aici se pare ca sunt peste Real.Eu sincer am ramas surprins ca si-au batut joc de Zenit,pe care ii vedeam cel putin in semifinale.
Nu te supara, dar a fost un meci intre doua echipa medii. Daca erau superechipe erau acuma in Liga!!! (vezi Villareal).
da, dar sa nu uitam ca o echipa joaca sau nu in Liga pe baza performantelor din urma cu 7-8 luni... faptul ca Sevilla nu a prins Liga nu inseamna neaparat ca acuma n-ar putea face fata. Oricum, tot sunt mai slabi ca Schalke ![]()
cred k sunt 80% sanse.sa ne ajute Dumnezeu,sa joce bine si noi sa ii sustinem asa cum nu am mai facut-o de mult dar cum numai noi stim!!! Forza Steaua
cred ca sunt 80% sanse.sa ne ajute Dumnezeu,sa joce bine si noi sa ii sustinem asa cum nu am mai facut-o de mult dar cum numai noi stim!!! Forza Steaua
100%
vrei sa spui!
dap am gresit :lol: :twisted: