FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua in finala Cupei-Uefa?

«15678»
Motanu D09.04.2006 10:46

Lasa ca a ramas maestrul Ivanov. Si cu Markus Merk !

I.N.Money09.04.2006 10:46

Mie personal mi-e frica de marele,inegalabilul,unicul..Lubos Michel.. :wink:

Motanu D09.04.2006 10:48

Ala strica mai rar meciuri. Pe cand primi 2...

I.N.Money09.04.2006 10:49

Noi,romanii nu prea il avem la inima de la meciu de la Oslo din 2004...oricum pe ei nu prea ii intereseaza,sunt arbitrii first class...

weeezer_2009.04.2006 12:51

sa nu-l maniem pe Dumnezeu, am avut parte de arbitraje destul de ok editia asta a cupei UEFA... sa speram ca asa va fi si in continuare.

Si... ca sa ma arunc putin cu capul inainte, pe cine ati prefera in finala? Pe Schalke sau pe Sevilla? care vi se pare mai "accesibila", daca putem spune asa...?

Motanu D09.04.2006 12:55

Sevillia. Ca sa nu zica suporterii lui Betis ca nu suntem impartiali !

Stryker09.04.2006 13:20
Si... ca sa ma arunc putin cu capul inainte, pe cine ati prefera in finala? Pe Schalke sau pe Sevilla? care vi se pare mai "accesibila", daca putem spune asa...?

 

Eu nu cred ca Shalke are puterea sa treaca de Sevilla, nu de alta dar Sevilla este mai tare clar...

Oricum mai intai sa ajungem in finala si mai vedem... :wink:

BioS^SteauA09.04.2006 13:32

dak face un meci bun aksa ...ajunge in finala sigur ;)!

weeezer_2009.04.2006 16:44

io zic ca-i mai tare Schalke... deci sigur, prefer Sevilla

I.N.Money09.04.2006 18:25

Ambele au loturi foarte echilibrate...sa nu uitam ca Sevilla a dat fotbalului mare pe Ramos sau Baptista,principalul lor atuu in acest moment este cuplul de atac:Kanoute si Saviola..

catadoggg09.04.2006 18:30

are sanse cam 30%...

 

 

http://sportbets.uv.ro

Motanu D09.04.2006 18:32
Ambele au loturi foarte echilibrate...sa nu uitam ca Sevilla a dat fotbalului mare pe Ramos sau Baptista,principalul lor atuu in acest moment este cuplul de atac:Kanoute si Saviola..

 

Ramos sau Baptista nu au rupt gura targului la Real. Au totusi valoare !

Cat despre cuplul lor de atac eu zic ca e destul de comic.

I.N.Money09.04.2006 19:35

Comic,dar cu nume...

Motanu D09.04.2006 19:40

Ai vazut la Real ce inseamna sa joace numele pe teren !

I.N.Money09.04.2006 19:44

Da Motane,dar daca au ajuns pana aici se pare ca sunt peste Real.Eu sincer am ramas surprins ca si-au batut joc de Zenit,pe care ii vedeam cel putin in semifinale.

sorin_77709.04.2006 19:55

Suntem la doua lungimi de finala... Nu concep sa nu le depasim, englezii vor fi surprinsi... Daca ei nu marcheaza pe LIA si noi castigam indiferent de scor, ne calificam SIGUR!!!!

v3n0m09.04.2006 20:02

daca or sa joace din inima o sa ajunga 80% in finala... si sa joace frumos :D:D:D

Motanu D09.04.2006 20:19
Da Motane,dar daca au ajuns pana aici se pare ca sunt peste Real.Eu sincer am ramas surprins ca si-au batut joc de Zenit,pe care ii vedeam cel putin in semifinale.

 

Nu te supara, dar a fost un meci intre doua echipa medii. Daca erau superechipe erau acuma in Liga!!! (vezi Villareal).

IONUTZ-CIPRIAN10.04.2006 07:29

:evil: >>>Steaua va ajunge in finala!Noi avem experiente bune cu echipele din Anglia,nu prea ne-am plecat capul in fata lor,am facut meciuri destul de bune contra lor,si in finala pentru mine nu conteaza cu cine jucam cel mai mult conteaza ca vom ajunge,daca este sa o si castigam atunci este foarte tare frate!!!>>> :twisted:

I.N.Money10.04.2006 10:44
Da Motane,dar daca au ajuns pana aici se pare ca sunt peste Real.Eu sincer am ramas surprins ca si-au batut joc de Zenit,pe care ii vedeam cel putin in semifinale.

 

Nu te supara, dar a fost un meci intre doua echipa medii. Daca erau superechipe erau acuma in Liga!!! (vezi Villareal).

Mie personal mi-a placut echipa Rusa,parea foarte inchegata,cat despre nemti sunt singura echipa care au a rams in UEFA dupa ce a venit din Liga,unde a piedut calificarea pentru ca a facut parte dintr-o grupa a mortii...deci trebuie evitati.

kaycee10.04.2006 10:47
http://boards.rivals.net/default.asp?sid=8...16&forumid=6548 intrati fratilor sa ne duelam verbal cu astia. sa fim cat mai multi sa le dominan forumul.
weeezer_2010.04.2006 19:43
Da Motane,dar daca au ajuns pana aici se pare ca sunt peste Real.Eu sincer am ramas surprins ca si-au batut joc de Zenit,pe care ii vedeam cel putin in semifinale.

 

Nu te supara, dar a fost un meci intre doua echipa medii. Daca erau superechipe erau acuma in Liga!!! (vezi Villareal).

 

da, dar sa nu uitam ca o echipa joaca sau nu in Liga pe baza performantelor din urma cu 7-8 luni... faptul ca Sevilla nu a prins Liga nu inseamna neaparat ca acuma n-ar putea face fata. Oricum, tot sunt mai slabi ca Schalke :D

korynna11.04.2006 00:08

cred k sunt 80% sanse.sa ne ajute Dumnezeu,sa joce bine si noi sa ii sustinem asa cum nu am mai facut-o de mult dar cum numai noi stim!!! Forza Steaua

Papp11.04.2006 09:43
cred ca sunt 80% sanse.sa ne ajute Dumnezeu,sa joce bine si noi sa ii sustinem asa cum nu am mai facut-o de mult dar cum numai noi stim!!!  Forza Steaua

 

100%

vrei sa spui!

korynna11.04.2006 10:17

dap am gresit :lol: :twisted:

«15678»