pentru. Criss:
jucatorii sud-americani de oarecare nivel sunt adversari dificili in meciurile de calificare, atunci cand se concentreaza total. nu au poate rigoarea ceruta de o competitie de durata, dar in schimb au stiinta jocurilor cu miza si usurinta in a manevra mingea pe spatii inguste, ceea ce in situatii de presiune este un avantaj enorm. ei pot face relativ usor diferenta printr-o executie de exceptie si in 180 min. e greu sa mai recuperezi. eu zic ca Betis e o echipe foarte puternica, probabil de nivelul lui villareal. deja stacheta valorica e foarte sus.
sigur insa si Steaua are atuurile ei si suntem o nuca super-tare. daca cumva Betis ne va subestima s-ar putea sa aibe o mare surpriza.


[/img]