FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gloria Bistrita - Steaua 1-0 (1-0)

«1234567»
katabossx31.10.2010 18:44

Cu jocul asta nu iesim nici in primele 10 la finalul campionatului,Nicolita e catastrofal,idei de joc nu vad niciuna,tactica zero barat,la anu ma duc sa dau probe la Steaua,eu zic ca am 75% sanse sa le iau!!

pcsbb31.10.2010 18:45

Cine are posibiltatea sa vada meciul in live video, nu live text ca mine, de ce Nicolita a luat doar galben?

Update: Nicolita schimbat? :ohmy:

Bombonel9431.10.2010 18:46

mama ..daca da matei gol numai prinde Banel lotu

Kapetan0s31.10.2010 18:46

Bravo Lacatus in sfarsit ti-ai dat seama ca Banel nu joaca nimic :yeahh: totusi tia luat cam mult timp...

katabossx31.10.2010 18:47

Kapetanos hai ca te-a auzit Lacatus:))

adistnsc31.10.2010 18:47

In sfarsit.....a iesit Printul din Faurei !!! Asta echivaleaza cu o victorie....morala.

katabossx31.10.2010 18:48
Cine are posibiltatea sa vada meciul in live video, nu live text ca mine, de ce Nicolita a luat doar galben?

Update: Nicolita schimbat? :ohmy:

http://sevetv.info/sevetv4/fotbal.php?id=616,vezi aici meciul live

ultras_laziale31.10.2010 18:51

Laca nu prinde paltonul de iarna...ciorile ne vor zvanta , ne mai impiedicam ici-colo , clar !

Alex88pl31.10.2010 18:54

doua schimbari excelente..cred ca si-a pierdut ciobanul semnalul

red&blue_boy31.10.2010 18:55
doua schimbari excelente..cred ca si-a pierdut ciobanul semnalul

Da,acum ia masa! :D

Kapetan0s31.10.2010 18:59

Vaii Kape ce faciii...:(

Nu am cum sa nu observ modul in care Bistrita rateaza ocaziile, daca jucam cu Rapid sau cu Otelu primeam pana acum cel putin 3-4 goluri

chester12331.10.2010 19:08

Presimt iar vreo 5 primite de la ciori in ritmul asta =)

 

Judy31.10.2010 19:11

suntem praf!

pytycrys31.10.2010 19:11
suntem praf!

 

Asa suntem de mult timp.

katabossx31.10.2010 19:12

Lacatus nu vede ca toate centrarile astea se duc numai in jucatorii bistriteni?,nu tu un triunghi de pase,un dribling,o schema ceva,numai centrarile astea de pe ambele parti si mai nou din jumatatea noastra catre atacanti care nu au nici o sansa de reusita,e clar,cu jocul asta ne dau ciorile sa, sarim....

ultras_laziale31.10.2010 19:13
suntem praf!

 

 

suntem VARZA , ca e anotimpul verzei acum !! :clap:

red&blue_boy31.10.2010 19:13
Presimt iar vreo 5 primite de la ciori in ritmul asta =)

Mi-e ca asa va fi...

 

Ne facem de ras meci dupa meci...

Judy31.10.2010 19:14

suntem cum vreti... numai echipa nu...

suntem VARZA , ca e anotimpul verzei acum !! :clap:
phillipmorris31.10.2010 19:17

Vina este doar a vostra, a suporterilor de rezultat. A celor care se bucura de un egal in Ghencea cu codasa Ligii... A celor care mereu vedeti doar jumatatea (zecimea) plina a paharului... A celor care pasuiti atitudinea Gunoiului sef si indemnati la rabdare si liniste.

 

 

Steaua a devenit un simbol al mediocritatii cronice, si cu exceptia catorva "exceptii", nimeni nu pare a fi revoltat. Il ironizati pe Lacatus pentru ca echipa nu poate mai mult? Lacatus nu are nici o vina, in afara poate de cea de a se fi facut pres in fata Gunoiului. Lacatus nu e vinovat pentru faptul ca este un antrenor slab. Credeti ca e el nu si-ar dori altceva? Este doar vina Gunoiului ca Steaua in ultimii 3-4 ani nu a avut antrenor decat pentru maxim doua luni.

 

In schimb, este doar vina voastra pentru ca va lasati "cumparati" atat de usor. Hagi, Lacatus, Dumitrescu...Locul simbolurilor este in amintirea noastra, nu pe banca... Cel mult in vitrina de trofee. Un club se conduce cu suflet si creier, nu cu "pohte".

 

Incepeti singura lupta care poate declansa reinvirea Stelei, aruncati Gunoiul afara!!

 

red&blue_boy31.10.2010 19:17

Joaca astia la misto cu noi...

pcsbb31.10.2010 19:18
suntem VARZA , ca e anotimpul verzei acum !! :clap:

 

Probabil asta va manca ne-a Jiji + bincunoscuta portie de :shit: de la gsptv

katabossx31.10.2010 19:22

Nu se supara nimeni daca era 6-0 pentru Gloria,imi pare rau sa zic dar Phillipmorris are dreptate,este numai vina becaliotilor care inca mai sustin facatura asta de echipa!!!

red&blue_boy31.10.2010 19:22

Rusine mercenarilor ciobanului!N-aveti pic de demnitate in voi.

dansor198331.10.2010 19:25

Prevad inca 1 an de seceta... in curand o sa batem sahara la seceta :D

CNCT31.10.2010 19:25
:)) oare sunt singurul care se bucura de acest rezultat? e vina voastra oi obosite!!!nu va mai vaicariti...vreti cioban? aveti cioban!Spiritul Stelei e MORT!personal nu mai am nici o emotie cand joaca gloata asta de popandai ai oierului, in frunte cu numarul 7!ahahahaha....mare antrenor , mare caracter...mda
«1234567»