FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gloria Bistrita - Steaua 1-0 (1-0)

«1237»
Daniel-Ionut28.10.2010 10:55

bistrita_mic.gifVS steauafc_mic.gif

Bistrita - FC Steaua

Campionat

31 Oct 2010 19:30

Stadion: Municipal Gloria

 

Duminica, 31 octombrie 2010, Steaua se deplaseaza la Bistrita pentru a disputa meciul din etapa a 13-a a ligii 1, contra echipei locale Gloria. Meciul va incepe de la ora 19:30 si va fi transmis in direct de catre DigiSport.

Gloria Bistrita vine cu un moral bun, dupa ce marti a reusit sa se impuna in Cupa Romaniei in fata Unirii Urziceni (1-0), si s-a calificat in sferturile de finala. In timp ce echipa noastra s-a chinuit destul de mult cu Sportul Studentesc, reusind sa se califice doar dupa loviturile de departajare.

Probabil ca oboseala acumulata dupa valul de meciuri pe care l-a disputat Steaua in ultima perioada isi va spune cuvantul, dar un alt rezultat in afara de victorie inseamna un esec.

 

Brigada de arbitri:

Robert Dumitru, Adrian Vidan, Radu Ghinguleac, Stefan Erdei

 

Echipe probabile:

Gloria Bistrita: Albut - Achim, Frasinescu, Szukala, Velcovici - Bajenaru, Muresan, Nalati, C.Petre - J.Moraes, B.Moraes

Steaua Bucuresti: Tatarusanu - Bonfim, Galamaz, Geraldo, Brandan - Nicolita, Apostol, Ricardo, Szekely - Stancu, Bilasco

 

Ultimul rezultat:

Gloria Bistrita - Unirea Urziceni 1-0

Steaua Bucuresti - Sportul Studentesc 1-1 (3-1 la penalty-uri)

 

Clasament:

16. Gloria Bistrita - 12m, 2v, 4e, 6i, 13-17g, 10p

4. Steaua Bucuresti - 12m, 6v, 3e, 3i, 19-12g, 21p

 

Bilete:

30 de lei intrarea generala.

 

Cote:

1(4.60) X(3.20) 2(1.72)

 

FORZA Steaua! :oleole:

Alex88pl28.10.2010 13:51

meci de 1x

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE28.10.2010 14:44

Prezent doar pentru culori. :steag_cruce_invers:

pelufcsb28.10.2010 15:07
bistrita_mic.gifVS steauafc_mic.gif

Bistrita - FC Steaua

Campionat

31 Oct 2010 19:30

Stadion: Municipal Gloria

 

Duminica, 31 octombrie 2010, Steaua se deplaseaza la Bistrita pentru a disputa meciul din etapa a 13-a a ligii 1, contra echipei locale Gloria. Meciul va incepe de la ora 19:30 si va fi transmis in direct de catre DigiSport.

Gloria Bistrita vine cu un moral bun, dupa ce marti a reusit sa se impuna in Cupa Romaniei in fata Unirii Urziceni (1-0), si s-a calificat in sferturile de finala. In timp ce echipa noastra s-a chinuit destul de mult cu Sportul Studentesc, reusind sa se califice doar dupa loviturile de departajare.

Probabil ca oboseala acumulata dupa valul de meciuri pe care l-a disputat Steaua in ultima perioada isi va spune cuvantul, dar un alt rezultat in afara de victorie inseamna un esec.

 

Brigada de arbitri:

Robert Dumitru, Adrian Vidan, Radu Ghinguleac, Stefan Erdei

 

Echipe probabile:

Gloria Bistrita: Albut - Achim, Frasinescu, Szukala, Velcovici - Bajenaru, Muresan, Nalati, C.Petre - J.Moraes, B.Moraes

Steaua Bucuresti: Tatarusanu - Bonfim, Galamaz, Geraldo, Brandan - Nicolita, Apostol, Ricardo, Tanase - Stancu, Bilasco

 

Ultimul rezultat:

Gloria Bistrita - Unirea Urziceni 1-0

Steaua Bucuresti - Sportul Studentesc 1-1 (3-1 la penalty-uri)

 

Clasament:

16. Gloria Bistrita - 12m, 2v, 4e, 6i, 13-17g, 10p

4. Steaua Bucuresti - 12m, 6v, 3e, 3i, 19-12g, 21p

 

Bilete:

30 de lei intrarea generala.

 

Cote:

1(4.60) X(3.20) 2(1.72)

 

FORZA Steaua! :oleole:

 

 

Faceti deplasarea la Bistrita? as avea nevoie de bilet daca se poate , eu sunt din Cluj

CiprianPH29.10.2010 08:52

Ce topic trist...

ultras_laziale29.10.2010 10:44
meci de 1x

 

merg 2 solist , inclusiv la pariuri ! :happy: Trebuie sa castigam in deplasare , da-o incolo de treaba...

bogdinho'29.10.2010 14:19

Pai Urziceni , Galati si Dinamo au fost 3 deplasari consecutive in care am pierdut ! De mult nu s-a mai intamplat asta , sper sa spargem ghinionul !

 

2 solist va fi ! Castigam sigur , trebuie...:)

 

 

pcsbb29.10.2010 15:40

Sper la un 1X, cu dubla Banel, nu conteaza, numai sa nu-l mai vad pe cioban bucurandu-se.

bogdinho'29.10.2010 16:58
Sper la un 1X, cu dubla Banel, nu conteaza, numai sa nu-l mai vad pe cioban bucurandu-se.

 

Poate nu mai joaca Banel , mai ales acum ca si-a revenit Szekely !

 

Szekely a dat dovada in nenumarate randuri ca este un stelist adevarat ! Anul trecut nu a acceptat sa plece la Timisoara pe un salariu dublu si in ciuda acuzelor maimutei din loja , iar anul asta la fel , a strans din dinti si ma bucur ca si-a revenit...

 

Edit : scz de offtopic...

daaani.29.10.2010 17:13

1-0 pentru Bistrita :)

 

MORI CIOBANE

Kellerman29.10.2010 17:21
Poate nu mai joaca Banel , mai ales acum ca si-a revenit Szekely !

 

Szekely a dat dovada in nenumarate randuri ca este un stelist adevarat ! Anul trecut nu a acceptat sa plece la Timisoara pe un salariu dublu si in ciuda acuzelor maimutei din loja , iar anul asta la fel , a strans din dinti si ma bucur ca si-a revenit...

 

Edit : scz de offtopic...

 

 

Da bre, dar uiti ca lui "ne-a Gigi" nu ii place de Szekely ? deci Banel titular.

ultras_laziale29.10.2010 17:33
deci Banel titular.

 

fi-v-ar prostu` sa va fie... :sick:

S.S.Lazio29.10.2010 20:19
1-0 pentru Bistrita :)

 

MORI CIOBANE

 

 

bine tu .

red&blue_boy29.10.2010 20:20
2 solist va fi ! Castigam sigur , trebuie... :)

N-as fi asa sigur...

adistnsc29.10.2010 21:03

Iar au castigat javrele cu ajutorul arbitrilor, ca si in cupa dealtfel.

Personal cred ca o sa castigam chiar daca am avut mai mereu probleme cu Rombat...

Judy29.10.2010 21:08

daca jaoca szekely in locu' lui Banel e 2 solist:D... in schimb nu se stie:))

steaua_cristian29.10.2010 22:11

Cred ca panal la urma pe astia nu ii mai subordonam,cel mult jucam unpic de taca-paca cu ei,eu zic ca se lasa ori cu egal ori cu remiza,ramane de vazut daca si pariez asta.

wpt30.10.2010 00:33

1-2 final . :alcoholic:

 

 

ever_stelist30.10.2010 10:53

se face deplasarea la meciul cu Bistrita ..... Peluza Nord Peluza Sud ...merge cineva a meci sau ca in anii trecuti ..... astept un raspuns ... multumesc anticipat

 

butcher_6930.10.2010 14:22

Inca o data va spun, sa va treziti baieti,fiti mai increzatori...vom invinge.Gl.Bistrita-Steaua 1-3 ,va marca Stancu,Matei si Bilasco.

ever_stelist30.10.2010 16:24

face deplasarea cineva la Bistrita .... pot sa primesc si eu un raspuns

CiprianPH30.10.2010 16:58

Nu mai bine te trezesti tu? Noi ne-am trezit de ceva timp...

 

Inca o data va spun, sa va treziti baieti,fiti mai increzatori...vom invinge.Gl.Bistrita-Steaua 1-3 ,va marca Stancu,Matei si Bilasco.
AndreiGr30.10.2010 17:23
Daniel-Ionut mesaj Oct 28 2010, 01:55 PM

 

 

Cote:

1(4.60) X(3.20) 2(1.72)

 

Imi explica si mie cineva ce ii cu cotele astea.. Sunt mai incapator sa zic asa. Daca puteti sa imi explicati raman dator. Multumesc!

ultras_laziale30.10.2010 20:15
Gl.Bistrita-Steaua 1-3 ,va marca Stancu,Matei si Bilasco.[/quote]

 

asta , unde joaca ? :))

Daniel-Ionut30.10.2010 20:23
Imi explica si mie cineva ce ii cu cotele astea.. Sunt mai incapator sa zic asa. Daca puteti sa imi explicati raman dator. Multumesc!

 

Aia este o mini prezentare din deschiderea topicului, a meciului care urmeaza, iar acelea sunt cotele de la pariuri pentru acest meci, cam ce ar fi de explicat?

«1237»