FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gloria Bistrita - Steaua 1-0 (1-0)

«12347»
pytycrys30.10.2010 20:30

Cotele se folosesc la pariuri.

Daca pariezi pe o echipa si castigi, iti iei cat ai pariat inmultit cu cota.

 

sorinbt31.10.2010 07:52

face cineva deplasarea la Bistrita?

ElSalvadorDali31.10.2010 14:56

Face cineva deplasarea?

S A R P E31.10.2010 16:04

batem fara probleme!

 

:steagcruce: :steagcruce:

A.ALeX31.10.2010 16:14
Sper la un 1X, cu dubla Banel, nu conteaza, numai sa nu-l mai vad pe cioban bucurandu-se.

 

M-a pis pe coban nu imi pasa daca se bucura eu vreau ca eu sa ma bucur deci sa bata Steaua :oleole::steag_sah_mic: :steag_sah_mic: :steag_sah_mic:

Judy31.10.2010 16:50

Echipele de start:

 

Bistrita: Albuț - Achim, Frasinescu, Szukala, Velcovici - Keita, Marginean, Muresan, Petre - B. Moraes, J. Moraes

 

rezerve: Irimia, Nastase, Coroian, Nalati, Mandea, Predescu, Bajenaru

 

Steaua: Tatarusanu - Bonfim, Geraldo, Galamaz, Brandan - Marinescu, Ricardo - Szekely, Stancu, Nicoliță - Bilasco

 

rezerve: Lungu, Gardos Kapetanos, Latovlevic, Surdu, Apostol, Matei

Ste@ua2331.10.2010 17:11

Meci greu in seara asta,Bistrita a avut mereu ambitie in meciurile cu Steaua,sper insa sa batem,da-l in plm de cioban.

 

Pronostic: 0-1 >gol Stancu

Kapetan0s31.10.2010 17:32

Mda Banel titular...cu ceva noroc o sa castigam :)

Adrian31.10.2010 17:35

Laca is back!

 

Deja i-a si scos din echipa pe cei tineri si cei buni si i-a inlocuit cu cei pilosi. Bine ca ii e strigat numele in continuare. Simboul stie ce face! Banel titular, Kapetanos rezerva, Radut in afara lotului, Szekely mijlocas stanga, asa se face treaba!

 

Haideti sa auzim:

 

La-ca-tus!

La-ca-tus!

La-ca-tus!

La-ca-tus!

La-ca-tus!

La-ca-tus!

ultras_laziale31.10.2010 17:39

Neglijenta...asta e ! bine ca e doar min 6 !

Adrian31.10.2010 17:41

E bine ca e Banel titular ca mijlocas dreapta, ca face bine faza defensiva si il ajuta des pe bonfim.

Bombonel9431.10.2010 17:43

sa ma pis pe Nicolita asta cu driblingurile lui

Kapetan0s31.10.2010 17:59

Fratilorrr ce cauta Banel si Bonfim in echipa :chair: Martinovic si Radut sau chiar Cosmin Matei sunt cu o clasa peste rupti astia doi:)

Tot asa Banele :wall:

VALELEU CAT NOROC AVEM, ce slalom fac astia printe fundasii nostri...

Lentziu31.10.2010 18:02

imi place mult Szekely... dar ma enerveaza deja cu cazaturile astea... se invarte de un galben

Alex88pl31.10.2010 18:04

frumos joaca Bistrita cand ataca

DelPiero1031.10.2010 18:07

Lacatus este neinspirat.

 

Editat : Usurel, limbajul.

ultras_laziale31.10.2010 18:08
frumos joaca Bistrita cand ataca

 

La cate ocazii au avut bistritenii ,orice alta echipa de la locul 5 in sus ne zvanta de goluri pina in acest minut...33 !

suntem varzuca !! uzam k fraierii centrarile spre...cine ? Stancu ,atat. Bilasco nu este in teren , nu-l mai cautati...

Alex88pl31.10.2010 18:09

sper sa ia Banel galben meciul asta

pcsbb31.10.2010 18:11

Cica sprost.ro Steaua are doar 7 fani in tribuna. Vorba javrelor rosii - cu 7 fani mai multi decat merita. Forta ne-a Jiji. :clap:

Kapetan0s31.10.2010 18:12

jucam practic in 9 Bilasco si Banel parca nu sunt pe teren :|

Baneleeee jucatorii Stelei sunt in careu nu in tribuna :))

ultras_laziale31.10.2010 18:14
jucam practic in 9 bilasco si Banel parca nu sunt pe teren :|

 

Lacatus parca face echipa asta impotriva suporterilor !!! :angry:

Banel nu exista...bilasco e distrus.

sa zicem saru`mana pentru un egal...eium Porcea !!!

pcsbb31.10.2010 18:14
M-a pis pe coban nu imi pasa daca se bucura eu vreau ca eu sa ma bucur deci sa bata Steaua :oleole::steag_sah_mic: :steag_sah_mic: :steag_sah_mic:

 

Mai baiatule tu tot nu te-ai trezit? Tie nu-ti trebuie o simpla spalare pe ochi si la creier iti trebuie sa te loveasca un tsunami sa te trezesti. :nono:

DelPiero1031.10.2010 18:14
sper sa ia Banel galben meciul asta

Eu sper sa faca ce i-a facut Ganea lui Mudura in trecut si sa fie suspendat pana la finalul campionatului.

Khalid31.10.2010 18:15

Bai, eu nu inteleg nici acum cum Banel este in primul 11...nu e in stare sa dea un pas si altii fac banca sau nici nu prin lotul.

vevebr31.10.2010 18:19

jucam bine ? :))

 

 

«12347»