FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gloria Bistrita - Steaua 1-0 (1-0)

«123457»
A.ALeX31.10.2010 18:20
Mai baiatule tu tot nu te-ai trezit? Tie nu-ti trebuie o simpla spalare pe ochi si la creier iti trebuie sa te loveasca un tsunami sa te trezesti. :nono:

 

De ce sa ma prind ca voi vreti sa demonstrati ca sunteti fani Stelei prin faptu ca injurati echipa adversa ca injurati CIOBANU

Alex88pl31.10.2010 18:21
jucam bine ? :))

barbut

Kapetan0s31.10.2010 18:21

Jucam kaka maka FC scuipa in dunare :wub:

Totusi ceva ma face sa cred ca e mana ciobanului in privinta lui Banel...

Alex88pl31.10.2010 18:21
De ce sa ma prind ca voi vreti sa demonstrati ca sunteti fani Stelei prin faptu ca injurati echipa adversa ca injurati CIOBANU

culca-te ca maine mergi la scoala

Kellerman31.10.2010 18:22

Szekely pe stanga.

Banel pe dreapta.

 

 

GENIAL!

A.ALeX31.10.2010 18:23
Bai, eu nu inteleg nici acum cum Banel este in primul 11...nu e in stare sa dea un pas si altii fac banca sau nici nu prin lotul.

 

Banel ii titular pt ca ciobanu il are la inima si antrenor la Steaua nu ii Lacatus ii ciobanu ... El face echipa ciobanu ala imputit

vevebr31.10.2010 18:24
barbut

 

 

poate tu...

Daniel-Ionut31.10.2010 18:25

@A.ALeX, o cam dai din pepsi in cola si din cola in fanta cu comentariile tale...

anti gigi31.10.2010 18:25

nea Marius esti un mare antrenor,totusi am o rugaminte:suna l pe nea Gigi sa ti dea tactica si schimbarile pt repriza a 2 a,in rest esti un mare caracter

Alex88pl31.10.2010 18:26
poate tu...

ce sa zici si tu..

Andrei-Cristian31.10.2010 18:28
Laca is back!

 

Deja i-a si scos din echipa pe cei tineri si cei buni si i-a inlocuit cu cei pilosi. Bine ca ii e strigat numele in continuare. Simboul stie ce face! Banel titular, Kapetanos rezerva, Radut in afara lotului, Szekely mijlocas stanga, asa se face treaba!

 

Haideti sa auzim:

 

La-ca-tus!

La-ca-tus!

La-ca-tus!

La-ca-tus!

La-ca-tus!

La-ca-tus!

+1

 

vevebr31.10.2010 18:28

ce sa zici si tu..

 

 

pai cum sa zici de echipa noastra ca joaca barbut ? a plecat nea piti :))

pytycrys31.10.2010 18:29

Joaca Steaua zici ca-i Barcelona.....

 

@A.ALeX

Cu tot respectul cuvenit, da-ti foc.

pda31.10.2010 18:29

Dupa victoria cu Pandurii (de mare efect) am avut un post in care am spus ca urmeaza 2 infrangeri si posibil si eliminarea din Cupa.

 

P.S.: Nici nu ma uit la meci. :))

vlad31.10.2010 18:30

Ce-o mai fi gatit mama Oierului asta seara ? Tot tocanita de miel? Ce le are Mama Voievodului cu tocanitele!

ultras_laziale31.10.2010 18:30
Joaca Steaua zici ca-i Barcelona.....

 

Barcelona B... :))

vevebr31.10.2010 18:32
Barcelona B... :))

 

 

era bine si asa

pda31.10.2010 18:32

Ce le-o fi zis nea Marius "baietilor" la pauza?

mountytoma31.10.2010 18:32

ce dracului sa joace Steaua cand are antrenor zero barat si joaca in 9?

 

bilasco saracul este total inutil dar nu din vina lui, Banel este catastrofa din vina lui si a idiotului care il impune in echipa.

 

daca Lacatus, carpa ciobanului, tot are clauza in contract ca este antrenor la Steaua doar atata timp cat cioara este titulara, ar trebui sa il puna pe tigan varf de atac in locul lui bilasco. la ce joc lipsit de orizont avem, mingea oricum nu ajunge la bilasco, asa ca daca cioara ar fi varf, nu am pierde absolut nimic. in schimb disparand tiganul de pe banda dreapta, poate ar trece Szekely unde ii e locul, poate apare matei pe stanga, sau chiar latovlevici, si atunci am juca in 10. cioara tot la adversar e la numaratoare. si cu szekely, marinescu, ricardo si matei/latovlevici la mijloc poate am reusi ceva combinatii care sa ne apropie de poarta adversarului.

 

dar lacatusule, ai vazut ca Bistrita are la pauza NUMAI 1-0? daca era 3-0 nu mira pe nimeni. Steaua este zero.

 

ciobane, mori in ma-ta odata ca ma imbolnavesc de nervi cu echipa asta in care majoritatea jucatorilor dau in minge ca sa scape de ea, de teama sa nu greseasca si sa ajunga in gura de canal a prostului universului...

 

am citit ca Lacatus are un contract de 2000 RON pe luna. nici banii aia nu ii merita.

Kapetan0s31.10.2010 18:33

DOAMNE cum sa il scoti pe Marinescu :| Ar fi trebuit neaparat sa il schimbe pe Banel cu Cosmin Matei si Szekely trecut pe partea dreapta poate si Bilasco sa fie schimbat cu Onofras sau Surdu!

L.E:Inca un galben Banele inca unul :worthy:

dr.adrian931.10.2010 18:33

Cu tot respectul lasati criticile si savurati meciul.

Chiar nu au rost nervii, ce mai asteptati de la aceasta echipa...

 

apropo posthunting-ul trebuie sanctionat

pcsbb31.10.2010 18:36

Nu mai fiti rai cu jocul echipei, antrenorul are nevoie de timp sa cunoasca jucatorii si sa-si impuna tactica, de-abia in retur vom vedea mana lui. Intre drumurile la Bruxelles si nuntile albaneze e greu sa faci tactica pentru ecchipa. Ce-i drept nici antrenorul secund n-a venit de mult, abia in luna septembrie. :thumbup:

Steaua1947^31.10.2010 18:38

1-0..multe-nainte..

pda31.10.2010 18:38
Nu mai fiti rai cu jocul echipei, antrenorul are nevoie de timp sa cunoasca jucatorii si sa-si impuna tactica, de-abia in retur vom vedea mana lui. Intre drumurile la Bruxelles si nuntile albaneze e greu sa faci tactica pentru ecchipa. Ce-i drept nici antrenorul secund n-a venit de mult, abia in luna septembrie. :thumbup:

 

Apare Football Manager 2011 pe 5 noiembrie, poate sa-i cunoasca de acolo.

pcsbb31.10.2010 18:42
Apare Football Manager 2011 pe 5 noiembrie, poate sa-i cunoasca de acolo.

 

A aparut deja, Fifa Manager-ul, dar ne-a Jiji nu stie cu tastatura, cred ca nici Virgil nu se pricepe ca altfel jucam 3-4-4. :ike:

«123457»