tiki-taka Barcelona,pipera,mache,prosport,gsp,sport punct ro,otv,Pro TV,antena1,Liga Campionilor,ii spulberam pe toti,europa league,arsenal de Romania...huliganii si vagabontii sunt de vina pentru tot ce se intampla! ![]()
ba, voi pe ce lume traiti?gata, acum s-a vazut ca s-a ales praful!se intampla ce trebuia sa se intample,nimic mai mult si pregatiti-va pentru ceea ce urmeaza.e urat ca tocmai eu am ajuns sa vad Steaua in halul asta si felul in care se prezinta stadionul!hai nu fiti ipocriti,cati dintre voi nu ganditi asa?!
p.s. tiki-taka Barcelona...
