FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Napoli 3-3 (3-1)

«167891022»
red&blue_boy30.09.2010 17:44

Era bine de nu luam gol pana la pauza... :dry:

Kapetan0s30.09.2010 17:45

Castiga Napoli cu 5-3 :)

Mai tineti minte meciu din UCL vs Lyon?

Dakul30.09.2010 17:45
:steag_cruce_invers: 3-1
Astristul30.09.2010 17:45

3-1! Au dat gol exact inainte de pauza! E de rau in repriza a 2-a!

Alexandru H.30.09.2010 17:46

Doamne, Kapetanos... avem 3-0, suntem in terenul advers si el loveste cu cotul... multa minte le mai trebuie...

 

Edit: nu vreau sa cobesc, dar in meciul cu Middlesborough aveam 3 goluri diferenta iar exact inainte de pauza am primit gol...

Elvis30.09.2010 17:46
Era bine de nu luam gol pana la pauza... :dry:

 

Cobe !

:angry:

Alex88pl30.09.2010 17:47

3-3 se termina

Bombonel9430.09.2010 17:48

haha era Gigi la semafor langa bilaa.. iam luat toti morti in pl si omu ne salutaa

ro_deci30.09.2010 17:48

jucam bine.Asta este Steaua pe care o stiam cu totii!!! Sa-i batem tare sa ne tina minte!!Hai Steaua!!!!

Daniel-Ionut30.09.2010 17:49
3-3 se termina

 

Ai ban daca se termina asa! :D

BlaUGranA30.09.2010 17:49

Nu castiga Napoli dar presimt o a doua repriza penibila,adica autobaza si mingi bubuite.

AG30.09.2010 17:50

sa mor eu, visez ?? joaca Steaua ?? repriza asta mi-a adus aminte de meciul cu lens..

Alexandru H.30.09.2010 17:51

Mie mi-a adus aminte de semifinala de UEFA... sper sa nu se termine la fel...

greenyes30.09.2010 17:53

Daca va uitati bine la faza o sa vedeti ca nu a vrut sa-l loveasca cu intentie. L-a lovit din elanul pe care si l-a luat pentru. a urmari mingea, dar de vazut s-a vazut ca l-a lovit pe ala. Asta e. Din pacate dupa eliminarea lui s-a schimbat jocul.

 

Daca hotarasc sa se bage cu curul in poarta se reediteaza semifinala amara.

Harald30.09.2010 17:53

stati linistiti, ii subordonam si pe astia

Lari30.09.2010 17:54

Statistici la pauza:

Clipboard02.jpg

Astristul30.09.2010 17:56

Din 3 suturi pe poarta 3 goluri! Impresionanta eficacitate! Vedem ce ne rezerva repriza a 2-a. Sper sa nu pierdem si meciul asta ...

razvani30.09.2010 17:57

Din pacate, problema de a juca in 10 parte din prima repriza si toata repriza a doua e cea grava; nu cred ca vom putea rezista in asemenea conditii, ne vor presiona in careu pana cand ne vor marca goluri unul dupa altul. Presimt un 3-4 sau in cel mai bun caz 3-3 cu multa sansa.

Maye30.09.2010 17:59

Nu ii batem!

Daca ii batem , imi dau singur pauza.

Daniel-Ionut30.09.2010 18:00
Nu ii batem!

Daca ii batem , imi dau singur pauza.

 

Notat :naughty:

iNsTiGaToR30.09.2010 18:00

Daca mai era Piti se termina 6-6

SS Lazio30.09.2010 18:01

@Astrisstul

e statistica gresita, a tras Banel pe poarta in minutul 40. garantez eu. Plus un sut tanase , tot pe portar.

 

Nu suntem asa cu 100%!

 

 

Pregati/va de boro!

Astristul30.09.2010 18:06
@Astrisstul

e statistica gresita, a tras Banel pe poarta in minutul 40. garantez eu. Plus un sut tanase , tot pe portar.

 

Nu suntem asa cu 100%!

 

 

Pregati/va de boro!

 

Ai dreptate. Si suturile alea au fost pe poarta. Aiurea! Sper totusi sa nu revad momentul "boro"!

 

Mda, se pare ca ne-am bagat cu curu-n poarta! Macar de ne-ar aduce 3 puncte chestia asta, dar ma indoiesc.

Dadootza30.09.2010 18:09

Stiu ca sunteti realisti, dar hai sa nu cobim cu boro, cu egal si mai stiu eu ce...

Mai bine un joc plictisitor cu tragere de timp, dar victorie...

haideti sa speram..ar prea pacat sa pierdem azi!!

 

PS: sa-i dea cineva un sut in c*r arbitrului aluia...ii mai lipseste un fular cu napoli si e perfect :|

 

 

 

 

LEdit: sper ca nu ne paste un ghinion teribil in continuare dupa ratarea asta.... O_O

Astristul30.09.2010 18:11

Dubla bara! :angry:

«167891022»