Marsh ma cu echipa ta de 2 lei...Acum cativa ani erau undeva prin serie C,nu cred ca atunci mai erai "suporter napuli"...Macar daca ziceai si tu de o echipa mai adevarata...Tie nu ti-e rusine sa spui asa ceva pe un forum al echipei Steaua? Tu crezi ca exista vreun italian care sa tina cu o alta echipa din alta tara intr-o confruntare cu o echipa din Italia,in afara doar daca e vorba de o rivalitate, ceva...Esti mult mai penibil ca violetii intr-un meci Bistrita-fiorentina prin 1996,macar aia ziceau ca sunt brigade infratite...Daca vrei aseaza-te la tribuna 1 in dreapta tribunei oficiale,randurile de sus,poate ai norocul sa ne intalnim...
banele esti penibil tata, lasa-te de meserie, ce-ai tu cu omul daca tine cu napoli si posteaza aici?
nu a deranjat pe nimeni, respecta pe ceilalti pentru a putea fii respectat la randul tau.
deocamdata echipa de 2 lei a ajuns Steaua din pacate, diseara ai sa vezi care este echipa de 2 lei.
si cu oile ei de 2 lei.
